روحانی: نباید انتظارات مردم را بالا ببریم
۱۰۳۰۳۶۰
۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
۱۵۹۱۸
رییس دولت دوازدهم با بیان اینکه باید میان انتظارات مردم و ظرفیت‌های موجود تناسبی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: در هر دولتی در هر مقطعی اگر انتظارات مردم را بیش از حد بالا ببریم همواره شکست خورده‌ایم؛ اگر هر دولتی بالاترین خدمت را ارئه دهد اما انتظارات مردم را بالا ببریم، شکست خورده‌ایم. انتظارات باید در حد واقعیت های جامعه باشد.

خبرگزاری ایسنا: رییس دولت دوازدهم با بیان اینکه باید میان انتظارات مردم و ظرفیت‌های موجود تناسبی وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: در هر دولتی در هر مقطعی اگر انتظارات مردم را بیش از حد بالا ببریم همواره شکست خورده‌ایم؛ اگر هر دولتی بالاترین خدمت را ارئه دهد اما انتظارات مردم را بالا ببریم، شکست خورده‌ایم. انتظارات باید در حد واقعیت های جامعه باشد.

روحانی: نباید انتظارات مردم را بالا ببریم

روحانی: انتظارات مردم را بیش از حد بالا نبریم

روحانی در نشست خبری با حضور مدیران ارشد رسانه‌ها: 

* کمتر از یکسال فرصت خدمت برای ما باقی مانده و امروز بسیار مهم است که ببینیم در طول ۷ سال قبل چه اقداماتی انجام شده است، دولت چه خدماتی را مطرح کرده و دستگاه اجرایی چه اقداماتی را انجام داده و چگونه باید این خدمات را به مردم ارائه کنیم.

* (با تاکید بر اینکه ارائه خدمت بدون مقایسه زمانی یا مقایسه با دولت های قبل برای مردم کمی سخت است): تبیین شرایطی که در آن قرار گرفتیم یکی از ضرورت ها است؛ از آغاز دولت تا امروز ما سخت‌ترین شرایط را روبروی خود می‌بینیم. ما اولین دولتی بعد از انقلاب هستیم که در شرایط تحریم کار خود را آغاز کردیم؛ شرایط اقتصادی و سیاسی برای همه روشن است و در طول این ۶ سال هم سال اول و دوم در شرایط تحریمی بودیم؛ سال ۹۳ تا اواخر ۹۴ سپس در سال ۹۷ در تحریمی بسیار شدید و بی سابقه بودیم از سال قبل هم با موضوع کرونا مواجه شدیم.

* ممکن است جایی خدمت ما از گذشتگان بیشتر و جایی کمتر بوده و نقاط ضعف و قوت داشته باشیم، اما هر موفقیتی که داشتیم در سایه حضور مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری بوده؛ نقاط قوت ما متعلق به ملت و نقاط ضعف ما برای ماست.

* در این حال نکاتی در این ۷ سال برای تاریخ کشور وجود دارد؛ می‌توان گفت ۷ سال گذشته از نظر سیاسی و اقتصادی شرایطی استثنایی بوده است؛ به هر حال در این دولت صادرات غیرنفتی ما بر واردات پیشی گرفت که از زمان دولت مصدق تا زمان ما بی سابقه بوده. همچنین ۲۶سال بی سابقه بوده که ما دو سال تورم تک رقمی داشته باشیم که در سال‌های ۹۵ و ۹۶ اینگونه بود و در سال ۹۵ بالاترین رشد اقتصادی را در جهان داشتیم.

* (با تاکید بر اینکه مقایسه عملکرد دولت‌ها بر عهده رسانه ها است نه دولت): تبیین و نقد بر عهده رسانه هاست و دولت کار خود را انجام میدهد. در این فرصت باقی مانده مثل قبل از نقد رسانه ها استقلال میکنیم و میدانیم اگر انتقادات از روی دلسوزی مطرح شود، موجب بهبود و کمال امور خواهد شد.

* (با بیان اینکه باید میان انتظارات مردم و ظرفیت‌های موجود تناسبی وجود داشته باشد): در هر دولتی در هر مقطعی اگر انتظارات مردم را بیش از حد بالا ببریم همواره شکست خورده‌ایم؛ اگر هر دولتی بالاترین خدمت را ارئه دهد اما انتظارات مردم را بالا ببریم، شکست خورده‌ایم. انتظارات باید در حد واقعیت های جامعه باشد. نتیجه‌ی انتظارات بالا و عمل بر مبنای واقعیت این میشود که فاصله‌ای میان این دو ایجاد می‌شود و این فاصله موجب یاس و سرخوردگی می شود.

* بنابراین این هم در رسانه‌های ما مهم است که انتظارات را چگونه مطرح کنیم. در این دوران سخت تحریم و کرونا یکی از مواردی که این بلیه برای ما داشت این بود که موجب وحدت و همدلی همه قوا و رسانه‌ها شد.

* وقتی ما در قدرت دفاعی چیزی بالای اس۳۰۰ تولید کردیم و موشک کروز دریایی را همین هفته قبل رونمایی کردیم، این نشان دهنده افزایش توانمندی است.

* ارائه قطعنامه علیه ایران آن هم راجع به تحریم تسلیحاتی و اینکه تبلیغ ۴۲ ساله شان این بود که تسلیحات ایران علیه جهان است و آن وقت در همان شورای امنیت فقط یک رای بیاورند این یعنی قدرت ما.

* بعد از برجام گشایشی در کشور ایجاد شد و آنچه برای ما مهم است آن قدرت ملی است.

* اینکه کشور را به نقطه ای برسانیم که به یک محصول وابسته نباشد بسیار مهم است؛ برای ما مهم است که کاری کنیم که به محصول نفت متکی نباشیم و اگر هم نفت هست، سایر محصولات از جمله پتروشیمی فولاد نیز ظهور و بروز پیدا کند. همچنین لازم است که محصولات خود را بصورت خام به فروش برسانیم.

* (با بیان اینکه «ما ۷ سال قبل هم در بنزین و هم در گازوییل وارد کننده بودیم اما امروز هم در بنزین وهم گازوییل خودکفا شده ایم و هم بنزین خود را می‌فروشیم»): تحریم‌ها مقداری مارا وادار به کاهش اتکا به نفت کرد و در بودجه پارسال اتکای ما به نفت ۹.۹ بوده و در طول ۲ سال قبل اتکای ما به نفت برای اولین بار تک رقمی شده؛ اگر تحریم نبود، این اتفاق دیرتر می‌افتاد، ما اگر هم تحریم نبود، مصوبه ای داشتیم که پولی که به صندوق توسعه ملی وارد می‌شود هرساله درصدی افزایش یابد، عملا این اتفاق( کاهش وابستگی به نفت) اتفاق می‌افتد.

* (با تاکید بر اینکه الان اتکای چندانی به نفت نداریم و ۹ درصد رقم بالایی نیست و اتکای بودجه امسال به نفت نیز ممکن است کمتر از پارسال شود) فاصله از اتکای بودجه به نفت و جلوگیری از خام فروشی از برنامه های دولت است. یک برنامه ای تدوین کردیم که بعد از نهایی شدن اعلام میکنیم؛ این برنامه چارچوبی برای یکسال پایانی دولت است و برای امسال و سال آینده برنامه ریزی خوبی در دولت انجام داده است که نشان میدهد دولت در تلاش در این مسیر است.

* طرح تحول سلامت کار بزرگی بود که در کشور انجام گرفت.

* توانمندی ما در بخش بهداشتی دوبرابر شده است.

*  در اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد دیجیتال کار عظیمی صورت گرفته و ۹۵ برابر شده است.

* اینکه در سازمان ملل می‌رویم و می‌بینیم که از ۱۵ عضو، ۱۴ عضو طرفدار و همراه ما هستند این نشان دهنده قدرت سیاسی ماست.

 *در این دولت ما با تروریسم بین‌المللی بیش از همیشه مبارزه کردیم و پیروز شدیم.

* افتخارات خوبی این دولت داشته است که امیدواریم در یک سال پیش رو هم به آن اضافه شود.

* مقام معظم رهبری همواره برای همه دولت‌ها رهنمودهایی دارند و برای ما هم داشته‌اند.

* بنظر من مهمترین توصیه ایشان تحقق اقتصاد مقاومتی بود و به نظر من امروز کشور در برابر تکانه‌های شدیدی که ایجاد شد و دشمنان فکر می‌کردند می‌توانند نظام را از بین ببرند، مقاوم‌تر شده‌ است.

* در دولت سه لایحه شفافیت، تعارض منافع و مبارزه با فساد اداری را به مجلس دهم دادیم، اما فرصت بررسی فراهم نشد؛ این لوایح را مجددا به مجلس یازدهم دادیم.

* تصویب این لوایح در مجلس کار بزرگ دولت در زمینه مبارزه با فساد خواهد بود.

* فشار حداکثری از دید همه صددرصد شکست خورده است؛ این فشار برای مجبور کردن ایران به رفتن به پای میز مذاکره در حالت ضعف بود؛ عین این کار را اواخر سالهای ۹۳ و ۹۴ هم انجام دادند و قیمت نفت کاهش دادند تا ما در فشار برای توافق قرار بگیریم؛ این کار را اسرائیل و عربستان طراحی کردند اما تاثیری نداشت.

* هدف آمریکایی ها این است که ما را در حالت قدرت دلار و ضعف ریال پای میز مذاکره برسانند و این کار امکان ناپذیر است و دیدند که نشد؛ در سالهای ۹۷ و ۹۸ کشور اداره شد و در سال ۹۹ نیز ان شاءالله کشور اداره خواهد شد و در سال آینده نیز کشور اداره خواهد شد؛ بنابراین آمریکایی ها در هدفی که در سیاست فشار حداکثری داشتند دچار شکست قطعی شدند و آنها می‌خواستند دنیا به سمت آنها بیایند؛ آمریکا میخواست علیه برجام کار کند اما هیچکس قبول نکرد. امروز در سازمان ملل و در مجامع جهانی اگر بحثی درباره برجام میشود جز آمریکا و یکی دو کشور که از اذناب آمریکا هستند دیگران با آمریکا همراهی نمی‌کنند.

* روحانی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها می‌خواستند کشور را به بحران بکشانند و مردم به خیابان‌ها بیایند اما دچار شکست قطعی و حتمی شده اند؛ مردم را مقداری به زحمت انداختند و خودشان نیز در دنیا بی آبرو شدند.

* دولت بعدی آمریکا چه این دولت باشد و چه دولتی دیگر باشد حتما به فکر راه حل جدید می‌افتند؛ چون راه فعلی جواب نداده است و مجبورند راه را تغییر دهند اما ما فعلا بر مبنای اینکه تحریم هست و باز هم ادامه می‌یابد کشور را اداره میکنیم؛ ما توانیم کشور را اداره کنیم. برخی از دوستان در سال ۹۷ پیش بینی تورم سه رقمی میکردند اما در ماه‌های آخر ۹۸ تورم کاهش یافت؛ الان تورم سالانه ما ۲۵ درصد است. پیش‌بینی هایی که برخی حتی اقتصاددانان داخلی می‌کردند محقق نشده است.

در ماجرای کرونا نشان دادیم که علی رغم تحریم و مشکلات در مقایسه با سایر کشور ها یا جلوتر حرکت کردیم یا در جایگاهی برابر قرار گرفته‌ایم. در ماجرای کرونا اروپا و آمریکا به روزهایی رسیدند که با کمبود تخت مواجه شدند اما در بدترین شرایطی که ما پیدا کردیم، بار هم تخت خالی داشتیم؛ علی رغم فشارها میتوانیم با وحدت کشور را اداره کنیم و اگر وحدت و یگانگی ادامه پیدا کند فشار آمریکا دچار شکست خواهد شد.

* با تک نرخی شدن ارز مخالف بودم.

* در داستان کرونا صادرات و واردات ما متوقف شد و بازگشت پول‌ها کمی به مشکل خورد اما تصمیم دولت ایجاد بی‌ثباتی در اقتصاد نیست.

*  کسری بودجه امسال و سال آینده تامین شده است.

* اصلاح ساختار بودجه همچنان در دستور کار است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 445
در انتظار بررسی:102
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/06/04
همه مغازه ها باز هستند ، پس چرا شرایط سخت رو نتونم ببینم !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
رویت را برم سنگ پای قزوین
سنگ پای قزوین هم شرمنده شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
مردم شما رو شناختن انتظاری ندارن هیچ هیچ هیچ
کلافه
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
کاری با مردم کردی که همه افسردگی گرفتنددیگه ازتوانتظاری ندارند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
انتظارات ما نسبت به ثروت فراوان کشور هیچ است ، اگر کشور فقیری (البته بجز مردم ) نبودیم انتظاری نداشتیم
ajab
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
آقای رئیس جمهور درست میفرمایند. انتظارات مردم بالا بردن و ار ما انبه و آناناس درخواست کردن و ما مجبور شدیم این جنس گران و لوکس که مردم عادی توان خرید آن را ندارن از ونزوئلا بخریم این قدر اوقع مردم بالا نبرید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
آنچونان رونق اقتصادی ایجاد کردی و اونچنان درآمد سرشار فراهم کردی که مردم دیگه انتظاری ازت ندارن.
تو چرا تموم نمیشییییییی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
مردم از کشور سوم نفتی دنیا،کشور اول گازی دنیا،جوان ترین کشور منطقه،با 9% کل منابع دنیا باید به چه میزان توقع داشته باشند؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
در این مملکت به تناسب مقام،دروغ های بزرگتری به مردم تحویل داده میشه.دوروز پیش دروغ عظیم ۴.۵ میلیون مسکن(اونم با وزارت کسیکه بعد از ۵ سال گفت افتخار میکنم در دوران وزارت من یک مسکن مهر هم ساخته نشده)به خورد ملت دادید امروز هم از دستاورد های نداشتتون صحبت می کنید.کاش انقدر با تقوا بودید که حداقل اگه مردم رو بدبخت کردید،عذرخواهی میکردید ویا حداقل انقدر دروغ به خورد ملت نمیدادید.ما احمق نیستیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ملت از همه شما متنفرن پس بیشتر از این روی اعصاب ملت راه نرید که کار دست خودتون میدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
انتظار یه زندگی متوسط رو هم از مردم باید بگیریم و بگیم باید تو بدبختی زندگی کنید
ازغر اقا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
فقط میشه لعنتت کرد روحانی
خدا لعنتت کنه که مردم به خاک سیاه نشستن
خدا لعنتت کنه
حداقل استعفا بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
برنج هندی ۲۰۰ هزار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ایول ب رو.....اگر در ژاپن زندگی میکردی..تابحال هزاران مرتبه خودکشی کرده بودی....
سنگ پا هم بیشتر از یکسال دوام ندارد...خیلی سوپری
شمارو دنبال میکند
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
مردک کسری بودجه آورده
حالا دست تو جیب مردم میکنه
از مملكت داری هیچی بلد نیستند
هیچ
کاظم.
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
حضرت عباسی این جز حرف و سخن گفتن و جلسه کار دیگری هم بلده؟؟ هرروز فقط داره حرف میزنه؟؟!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
واقعا خیلی زور داده
یک نفر ۸۰ ملیون ادم رو روی یک ناخن بچرخونه و مسخره کنه و همه اشون رو با گوشهای دراز تصور کنه
و ادمهایی هم دوروبرش هستند که این تصور احمقانه رو تایید کنند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
لطفا به شعور مردم احترام بگذارید. ما زیر خط فقریم.تو رو خدا تا آخر سال کاری با ما بدبخت بیچاره ها نداشته باشید. ما
دستامونو شستیم و قول میدیم انتظاری نداشته باشیم. ولی اینو بدونید خدایی هست
حسین کرد شبستری
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
به لطف خدا محبوبیتتون در بهترین وضیعته!

شما دائم دم از رونق میزنی!

آنچنااااااااااااااااااان رونق اقتصادی ایجاد کنم شعار مردمه یا حضرتعالی؟


برجام برجام که میفرمودید همین بود؟


مردم انتظار دارند به قولهایی که دادی عمل کنی!

اگر انتظار زیادیه! شما به بزرگواری خودتون ببخشید!

اگر شما و دوستانتان سکوت کنید نمی میرید!
خداوکیلی بگذار این یکسال هم تموم شه!

ما که به شما رای ندادیم اما داریم از مدیریت درایت و تدبیرتون مشعوف میشیم!
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
دوستان متوجه منظور ایشون شدید؟
میگن وقتی به مردم رو بدی شکست میخوری تجربه ای که از زمان محمدرضا به دست آوردن و نمیخوان دوباره تجربه اش کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
روحانی ولنجک نشین بی درد
بدون نام
-
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
هربلایی سرملت اوردین الان دیگه براشون هیچ فرقی نمیکنه چیکارمیکنین چون کاری نمیتونن بکنن .همون حرف شما شده توقع شون بیش ازحد اومده پایین
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1399/06/04
کدام انتظارات مردم !!!!!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
همینو بگو کدوم انتظار
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
خجالت بکش مملکت نابود کردی انگلیسی شیاد
انسانم آرزوست
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
موندم چطور روش میشه بگه مردم ذله شدن ایشون جوری حرف میزنه انگار بهشت واسه مردم درست کرده خدا واقعا دیگه جوابتونو مثل جوابگویی شما به مردم بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
چه کسی میخواهد انتظارات مردم را بالا ببردحتما باز کسی است از جمع خود شماوبرای منافع خود شما ویاران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
خب راست میگه بنده خدا ببینین الان تنهاانتظاری ک داریم اینه ک این حرف نزنه هیچ کاری هم نکنه!!!!دولتهای بعدی یادبگیرن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
آقای روحانی شما نگران نباشید مردم ایران از شماها جز نکبت بدبختی چیز دیگری انتظار ندارند
رادمهر
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
فقط برید ازاین خراب اباد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
انتظار واقعی ما تو این وضعیت فقط مرررررگ هست آقای روهانی
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
لعنت به اونایی رای دادند وبه این .....هم رای دادند!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
یا امام حسین خودمون رو به تو میسپاریم این حسنک باز حرف زد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
هیچی والا انتظاری کسی ازاین نداره فقط حرف میزنه
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1399/06/04
ازمردم بدبخت انتظاریم میبینین شماها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
واقعاکه .. ..
ل
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۸
اره دیگه مردم نباید اروپایی فکر کنند باید در حد افریقا و افغانستان توقع داشته باشند تا اقازاده ها راحت باشند
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1399/06/04
چیکار کردی که انتظار مردم و بالا نبرید ....
پاسخ ها
بیخانمان
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
فردا روزی میریم رای میدیم بازکه بدلره وبدتر بیاد
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1399/06/04
آ ره چون فقط میتونی واسه دامادت کار جور کنی نه واسه بچه مردم ... اره توقع مردم رو بالا نبرین....
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
بچه های کدوم مردم؟
بچه های مردم سوریه؟ بچه های مردم عراق؟ بچه های مردم لبنان؟ یا بچه های مردم ایران؟
France
16:45 - 1399/06/04
ما انتظار داریم شما هیچ کاری نکنید اگه ممکنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
امروز برنج هندی پرسیدم ۱۹۰ شده
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1399/06/04
قرار نبود گشایش ایجاد بشه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
فک کنم گشادی ایجاد شد نه گشایش ههههههه
فرخ انتظار
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
حسن آقا با کلیدت قفل بدبختی و فقر باز کردی
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1399/06/04
کدوم انتظارات خودت یه کلید دستت گرفتی گفتی صد روزه چنان میکنم؟حالا مثلا چکار کردی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
کلیدبرای دختر خودش بازکرده که باپول این ملت در خارج از کشور عشق وحال کنه
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1399/06/04
آره راست میگه مردم همیشه باید یه شکم گرسنه یه شکم سیر باشند وگرنه ا...
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1399/06/04
اصلا تو و دار و دسته ات کاری جز خرابکاری هم کردین که انتظار مردم رو بالا یا پایین ببرین؟ آخرین ضربه تو به مردم همین گشایش اقتصادی بود که دیدیم چی شد
پاسخ ها
شعبانی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
آخر چکار برای مدم کردید که میگویی انتظارات مردم را بالا نبرید مخصوصآ تو رییس جمهور دروغگو هر روز تو تلوزیون حرف میزنی و هودت راسبک میکنی برو بشین تو خونه و سبزی پاک کن بهتره
مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
اگرازاول دولت گوش به حرف رهبری داده بودی مملکت به گند کشیده نمی شد
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
بادروغگویی رای اوردی الان هم مردم بدبخت کردی من که حلات نمی کنم ازتو ودولت توناراضیم.تووامثال تو باعث می شن مردم رای ندن
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1399/06/04
ازابتدای اتقلاب اسلامی تاکنون تحریم هابوده ومردم هم درحال مقاومت بعضی ازمسولین دلسوزدرحال خدمت وبیشترآنها درخزانه درحال سرقت .دردولت جنابعالی تحریم بوده، تدبیرنبوده
شعارگرایی بوده ولی بعضی وزرایت قصدمدیروارداتی هم داشتند!!!!
همه ی امیدتان به ببرون بود؛ انقلابی های تسیلم بیگانه!!!!
Germany
16:50 - 1399/06/04
یک لقمه نان برای سر سفره انتظار زیادی نیست
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1399/06/04
داشتن سه وعده غذا، سرپناه، حقوق مکفی، برای شما می‌شود انتظار بیجا؟
مثل انسان زندگی کردن، سر وقت حقوق گرفتن، شرمنده زن و بچه نشدن، انتظار بالاییست؟
پاسخ ها
ح ق
United States
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
ما هیچ انتظاری ازشما نداریم فقط حرف نزن تورا جان بچه هات این یکسال را هیچی نگو ول کن دیگه مردم تورا نمیخوان بگیم غلط کردیم راضی میشی
United Arab Emirates
16:52 - 1399/06/04
دیگه یه نفس کشیدن مونده عمو حسن .همین رو هم از ملت بیچاره بگیرین
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1399/06/04
دلار سه هزار تومانی شد بیست وپنج هزارتومان.واقعا بینظیره..نمیدونم چی باید بهت بگم.
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1399/06/04
حسن نابودمون کردی انشا.. خودتو دارو دستت بلایی سرشون دربیاد که سرما اوردید
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1399/06/04
مگرشمابرای ماچی برآورده کردی ؟که میگی انتظارات مردم بالامیرود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
روحانی مردم انتظارشون بالا نیست تو لایق این مردم نیستی این حرفت توهین به ۸۰میلیون ادم هستش ایرانی اگه باشی این حرف رو نمیزدی اقای ولنجک نشین بی درد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
باشه من حناق میگیرم . انتظاری هم ندارم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ما بی عرضه هستیم که به یک ادم چاخان مثل تو رای دادیم این هم جواب مردم از موقعی جنابعالی شدی رئیس جمهور مردم بجز بدبختی وفلاکت چیزی عایدشان نشده
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1399/06/04
انتظارات؟؟ مردم حقوق اولیه ای که هر انسانی باید داشته باشه هم واسشون آرزو شده. انتظار پیشکش.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
کاش اون دستمن مشکست به تورای دادم.
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/06/04
دروغ که هناق نیست,کنتور هم که نمیاندازه ,هر چی دلت میخواد بگو,درخشان ترین تاریخ کشور از لحاظ اقتصادی دولت تو بوده?
خاک بر سر من که واسه اینکه به تو رای بدم
5ساعت تو صف وایستادم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
باز هم میری تو صف برا نفر بعدی
الهه اریایی کیا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
واقعا
ایرانی ضد دروغ
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ضمنا همشون خائنن و پادو ... هر وقت روحانی و احمتی‌نژادو باقی شرکارو یکی دیدی تازه چشمات باز شده بر حقیقت ... دنیا هم اینارو میخواد چون بلدن پول و مغزامونو بنفع غرب و چین و روس چوب حراج بزنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ههههههه
خسروشاهی
United States
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
دلم سوخت
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/06/04
حضرتعالی یادتان هست که می خواستید از مردم رای بگیرید چه می گفتید؟ مگر نگفتید چنان رونق اقتصادی ایجاد کنیم که مردم به یارانه محتاج نباشند. مگر شما نبودید که می گفتید در دولت احمدی نژاد قیمت ارز بالا رفت چون کار کارشناسی نبود و استبداد رای حاکم شده بود. چگونه است که امروز همه مقامات اقتصادی دولت می گویند با ارز 4200 تومانی مخالف بودند و شما نظر خود را تحمیل کردید. پس معلوم شد شما از دولت قبل از خود صد برابر بدتر عمل کردید و مردم را بدبخت کردید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
چون ایشون خوب می دونن که مردم رو طوری گرفتار کردن و اون قد پیچوندن که حافظشون دیگه کار نمی کنه و حتی حرف دیروز جناب ایشون را به یاد ندارن و اصلا تاریخ را فراموش کردن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
همینطور هم شد و سال‌های ۹۳ تا ۹۵ تورم تک رقمی بود و رشد اقنصادی ما در جهان اول شد ولی بعدا فشار حداکثری تحریم های آمریکای ظالم و بعد کرونا مقداری فشار را زیاد کرد پس هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید نه رئیس‌جمهور محبوب و زحمت‌کشمان! گول القائات دشمن در ماهواره‌ها یا شبکه‌های معاند را نخوریم و روی پای خودمان راست قامت بیایستیم و دشمن را مایوس کنیم ان‌شاءالله
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/06/04
انتظار بیجا مردم باعث توقع کاذب بین مردم می شود .
و همیشه فکر می کنند دولت نوکر مردم است .
درصورت که قوه اجرا بر مردم حاکم است .
و بر دوش مردم سوار و دستور می دهد .
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
یه جوون چند سال کار کنه یه ماشین پرای ۱۰۰ میلیونی بخره این انتظار زیادی هست
عیسی منصوری
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
خدا جای حق نشسته الهی به امید تو
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1399/06/04
مااز شما انتظاری نداریم انتظار شما از ما بالاست
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1399/06/04
دردروغ‌گفتن‌دست‌کمی‌ازترامپ‌نداری‌‌چطورنداریدحقوقهای‌نجومی‌دریافت‌میکنیدچطورنداریداین‌همه‌غارت‌اختلاس رشوه‌قاچاق‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
روحانی رو با ترامپ مقایسه نکن لطفاً ، ترامپ هیچوقت دروغ نگفته
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1399/06/04
دروغگو کدام انتظارات دیگه دروغ نگو خسته شدیم
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1399/06/04
ایکاش قانونی تبصره ای چیزی بود که با اتکا به اون ، به این آقا می گفتیم که دیگه صحبت نکنه . آخه مرد حسابی مردم به تو رای ندادند که موشک هوا کنی و پزش رو بدی . هرچی طبقه متوسط بود بردی زیر خط مطلق فقر ، دیگه چه توضیحی میدی آخه ؟
پاسخ ها
بچه‌ نظام‌ اباد‌ تهران‌
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
نه‌ که‌ خیلی‌ میرسی‌ به‌ مردم‌ خجالت‌ بکش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
جناب روحانی عزیز کی انتظارات مردم را بالا میبرد خود شماها هستید که به خاطر بدست آوردن آرای مردم، مردم را با وعده و وحیدی دروغین و مردم با صداقت خودشان به پای صندوقهای آرا میکشانید.
ح ش
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
شما اصل قانون هستید مردم شرمنده باشه ما انتظار ی نداریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ای کاش روحانی در طول عمرش فقط یک بار حرف راست میزد که وقتی بدرک واصل شد مردم بدانند ،لااقل یک حرف راست گفته است!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
بخدا‌هرچه‌فکر‌میکنم‌نظری‌بدم‌با‌۷۵‌سال‌سن‌
نظری‌ندارم‌ایخدا‌حق‌این‌ملت‌نجیب‌رااز‌ان
کسی‌که‌این‌مملکت‌را‌به‌این‌روز‌انداخته‌بگیر
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1399/06/04
تو مدت این هفت سال چه گلی به سر مردم زدید؟
بازم به دولتهای قبل حداقل یه کاری یه خدمتی واسه مردم انجام میدادند
در دولتهای قبل هم تحریم بودیم اما تحریمهای بیشتر باعث وبانیش خودشما بودید که گفتید ما بهترین تیم مذاکره کننده داریم ما می دانیم چطوری باید حرف بزنیم
نتیجه مذاکرات چه شد؟ برجام بی فرجام
همه امتیاازات به دشمن دادید بدون گرفتن امتیازی و تحریمهای بیشتر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
احسنت
France
17:04 - 1399/06/04
کدام انتظار را برای مردم گذاشته اید
با دروغ
و ریا رییس جمهور شدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
ای خدابکش زیبا کلام رو
United Arab Emirates
17:05 - 1399/06/04
من از طرف روحانی ، از همه مردم عذر خواهی میکنم ، انگار نمیفهمه چی میگه
پاسخ ها
نام آور
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
ای روباه مکار بیش ازاین ازشما وکابینه ات
انتظار نداشتیم.ثوبات را ازبازارگرفته ای که
همه کلافه اند
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1399/06/04
چه کارکردی از وقتی اومدی ماشین گرون خونه گرون اجاره خونه گرون بیکاری بیش ازحدخوردوخوراک گرون حیف ک خودکشی گناهه این کارومیکردم همه خدا بگم چی کارشون کنه کسایی ک به تو رای دادن
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1399/06/04
چکار بزا مردم کردید الان تنها چیزی که مردم دارن ازش استفاده میکنن هواست میخوایم اینم بگیرید واقعا مردم چه انتظاراتی دارند...
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1399/06/04
راست میگه دیگه مردم همواره باید در فقر باشن و قانع و هیچ انتظاری نداشنه باشن از دولت. زندگی نخوورو بمیر. اینم سیاست جدید مملکت داریه. هفته دولت مبارک!!!
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1399/06/04
امیدوارم خون امام حسین یقه ی هر چی مسئول نا مسئول هست رو به حق عزای حسین بگیره ،بابا پدرمون درومد ،خوابید
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/06/04
ملت از شما انتظاری ندارند. خاطرت جمع
Romania
17:09 - 1399/06/04
انتظار برادرت چی؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/06/04
این هر روز ی رول جدید را بازی میکنه!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/06/04
فقط‌باید‌بمیریم‌که‌‌یک‌وقت‌انتظار‌نداشته‌باشیم
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1399/06/04
خدا لعنتت کنه که بعد از انقلاب دومین دولتی هستی که مردم روبیچاره کردی اولیش دوران رفسنجانی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
احمدی نژادو یادت رفت بگی؟ روحانی و احمدی نژاد مملکتو نابود کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
اولیش احمدی نژاد بود دومی روحانی
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1399/06/04
داشتن یه خونه وماشین شغل برای یه جوان انتظارزیادیه کدومشوبراجوان ایرانی ردیف کردید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
بله که انتظار زیادیه،اصلا چه معنی داره جوون راحت زندگی کنه ، جوون باید از غصه پیر بشه .
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1399/06/04
بالاترین خدمات شما گرانی مسکن و خوردن پول ملت در بورس است.
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
مردم را به خاک سیاه نشاندی.تحریم ها نشانه بی سیاستی است.
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1399/06/04
تو موقع انتخابات تا میتونستی با شعارات انتظار رو بالا بردی. اصلا من بیخیال حرفایی که زدی میشم فقط وضع موجود رو بهتر کن.
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1399/06/04
شما جیب ما رو نزن ما دیگه انتظاری نداریم
پاسخ ها
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
کار از جیب بری گذشته داااش من نون از سفرموووون ندزده
بسه این همه ........ و در آخر باس بگم
برررررروووووووو دیگه دوست ندارم
اسمتووووو نمیخوام باااااارم
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1399/06/04
کاش روزی بشه بااین همه بدبختی قیافه تو را نبینیم!
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1399/06/04
آمریکا بی سابقه ترین تحریم تاریخ جهان را علیه ملتی ایجاد کرده که نه مذهب و نه تاریخ و تمدن آنها شاهد هیچ تهاجم و کشتاری نبوده بلکه همیشه مورد تهاجم قدرت های بیگانه قرار گرفته است.....پس مشکل ما یک مشکل داخلی صرف نیست....کمی واقع بین باشم ک هدف ملیت ماست
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1399/06/04
واقعاً متاسفم برات آقای روخانی.
خدا جوابتو بده
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1399/06/04
مردک خانه و زندگی ما را نابود کردی حالا میگویی انتظارات مردم را بالا نبرید !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
حقته
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1399/06/04
مردم تو رو زن و بهشون از فقر خجالت میکشن آقا را ببین
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1399/06/04
انچنان گشایشی ایجاد بشه!
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1399/06/04
ففط سکوت میکنم امروز یادت باشه حرف امام خمینی که گفت بترسید از آنروز که مردم برخیزن از اعوذ به الله نه انقلابی می‌ماند نه اسلام در این دیار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
باشه
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1399/06/04
حق با روحانی هستش بسه مردم کم و بیش نفس که می کشن ببینید این همه عدالت , امکانات , حفظ ارزش های دینی , حفظ جامعه سالم و ارزشهای خانوادگی , کاهش آمار معتادین ,کاهش تلاق و جرم و جنایت , کارآفرینی , اقتصاد آرام و بدون تورم در نهایت رشد ارزش پول ملی , مردم قدر بدونید دیگه بستونه
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1399/06/04
خدا لعنتت کنه مردم جز حقوق شهروندی زندگی راجت و بی دغدغه بدون قسط و قرض و بدهکاری چی میخوان مردم موندن و آرزوهای برحق دور از دست
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1399/06/04
یه لقمه نون و یه سقف بالای سر شد توقعات
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1399/06/04
مگه شما از مردم انتظارییم برآورده کردین ؟
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1399/06/04
سیراز گرسنه خبر نداره
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1399/06/04
چنان رونق اقتصادی ایجاد کنم که...
ما برنامه یه ماهه و یک هفته ....
باالله .اگه نمی شد گره مشکلات را باز کنم نمی آمدم...
این حرف های یه عمر عاص زاده است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
احسنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
احسنت
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1399/06/04
اونموقع که کلید گرفتی بودی دستت که رای بیاری چرا این حرفو نمیزدی
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1399/06/04
از دوشنبه گشایش اقتصادی ....
چطور شد
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1399/06/04
تو هم زیاد حرف نزن حال و حوصله تو خیلیا ندارن
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1399/06/04
دولت و غیر دولت نداره ، همتون ...
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1399/06/04
انتظار‌مردم‌وقتی‌بالا‌رفت‌‌که‌ما‌فهمیدیم‌برادش‌دزدی‌کرده‌رسانه‌ها‌همش‌تقصیر‌شماست‌چرا‌اطلاع‌رسانی‌میکنید‌که‌انتظارات‌مردم‌بالا‌برود‌حواستان‌را‌جمع‌کنید‌روحانی‌کلید‌داره
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1399/06/04
جان هر کس دوست داری اصلا حرف نزن این چند ماه
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1399/06/04
ثمره‌ی ۱۵ سال کار کردنم میشه یه ماشین زپرتی.
پاسخ ها
a
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
الان باید به این چی بگی
ح ق
United States
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
چه انتظاری ملت ازشما دارن برو استعفابده تورا جان عزیزت فقط برو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
واقعاخیلی روداری مردم بدبخت باهر سازی که شمامیزنیدکنارمیان واقعا ثابت کردی بی کفایتی وپرروی هستی
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1399/06/04
جوک سال: روحانی میفرمایند انتظارات مردم نگون بخت ایران رو بالا نبرید. آقا گوش کنید دیگه
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/06/04
روحانی بچت بدون نان شب نخوابیده یک جمله زیاد حرف هست بهت بهت بگم ....وووو؟
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/06/04
شما ناراحت نباش كسي از شما انتظار ندارد تكليفمان روشن است
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/06/04
راست میگه دیگه مگه اینجا سوئیس یا نروژ هست که اینقدر انتظار دارید.
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1399/06/04
اخه چه کار مثبتی برای مردم کردی ما که دیگه هیچ ارزشی نه به خودت نه به سخنانت داریم هر حرف وسخنی هم داری فقط برای خودت بزن شماها که زندگی مردم رو نابود کردین و دست از سر مردم بر نمی دارین
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1399/06/04
فعلا تنها انتظار ما اینه که از گرسنگی نمیریم
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1399/06/04
شما ببخشید خیلی به شماها و آقازاده هاتون فشار اومد
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/06/04
گرانی کمر مردم را شکسته حالا می گوید انتظار مردم را بالا نبرید
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1399/06/04
روحانی هشت سال مردم بدبخت کردی یک مثال پراید کسی سوار نمیشد شد 90ملیون?!
Iran, Islamic Republic of
17:40 - 1399/06/04
بابا همون اول گفتن روحانی ۴سال دومش خراب میکنه کسی باور نکرد.
پاسخ ها
ح ق
United States
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
بقول گل اقا ۴سال دوم شروع به خراب کاری کرد این یکسال کی تمام میشه مردم ی نفس راحت بکشند بامید انروز
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1399/06/04
مردم ایران بی توقع ترین مردم جهان هستند وبا کمترین انتظارات، فقط زنده هستند؛زندگی که نمی کنن.
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1399/06/04
چقد هم انتظاراتمون بالا
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1399/06/04
کدوم انتظار ما داریم از گرسنگی میمیریم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1399/06/04
شما اگه کف هرم نیازهای مازلو رو برای ما فراهم کنی ما میذاریمت روی سرمون حلوا حلوات میکنیم. الان میفهمم چرا شرمنده نیستی چون واقعا ....
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1399/06/04
افتضاح می کنیم
توقع مردوووووم روووو
عللللللللللللی برکته اللللللله
اعی بترکی توووووووو
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1399/06/04
روحانی برو دیگه اقا نمیخوایم باشی
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1399/06/04
عجب آدمی هستی تو روحانی
حیف مردم گولتون خوب میخورند
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1399/06/04
شما همون اولش هم هیچ انتظاری رو برآورده نکردین؛درعوض هر چی تونستی مردم رو چاپیدی
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
اگه منابع محدود پس اختلاس هارو بابا من کرده؟
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
چرا انتظارات مسئولین از مردم زیاده ؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
شاید ما بدهکار هستیم به اینا خبر نداریم
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
مرد:،نباید در انتخابات انتظارات دولت را بالا ببریم،دولت واقعیت ها را بایدببینند
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
ببین تو رو خدا مملکت دست کیا افتاده...
پاسخ ها
ح ق
United States
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
توباید بری مسجد برای مردم روضه بخونی تورا چه به ریاست جمهوری حسن فریدون
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
کلید ساز اگه توقع مردم بره بالا مجبوری توقع خودت و دور و بریهایت را پایین بیاری و جورش جور نیست
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
ککککلللللییییدددد. ساز مردم همون هایی هستند که بهت رای دادند نمک نشناس. خدا اون دنیا حسابت را پس بده. انسان با حیوون اینجوری صحبت نمیکنه که تو با مردم.ک مسلمون داری حرف میزنی
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
چرا فروش سهام عدالت واریز نمیشود
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
چکار کردین برای مردم که نباید انتظاراتشان بالا ببرین
Germany
17:50 - 1399/06/04
راست میگه دیگه زنده موندن تو ایران انتظار زیادیه باید کمش کنن بالاخره
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
اون موقع میخواستی بیای بلدم بلدم قمپز در میکردی حالا چی شد؟
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
اگر جنگ میشد جای8 سال18سال
حداقل عزتمون حفظ میشد جلوی زن و بچمون
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1399/06/04
خواهش میکنم ازت فقط زودتر برو
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1399/06/04
سلام راست میگه بنده خدا
انتطارات مردم‌ خیلی بالاست
اصلا چرا مردم باید زنده باشند
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1399/06/04
راست میگه خب حسن کلید
علی برکت الله
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/06/04
لااقل بقیه ایام خدمت را حرف نزن
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1399/06/04
سهام عدالت محله دوم واریز نمی‌شود
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1399/06/04
خوشم میاد همشون آخر دوره دومشون ... میشن، معلومه چی میگی، در کف تموم شرایط زندگی انسانی داریم زندگی میکنیم میگی انتظارات نباید بالا بره؟؟؟!؟!
یهو بگو ۱بح تا شب نون خصک بخوریم و راحت دیگه....
لعنت به ما که برای بار هزارم خر شدیم و رای دادیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
احسنت
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1399/06/04
جون بچک دیگه بسه. از بس خوده ایم و تو خانه اجاره ای گشتیم و مانند گربه هر روز بچه هامون. توی این کوچه و اون کوچه گرداندیم بسم ونه. حرف تو را کامیون بذاریم عزیز مردم بدبخت را عصبانی نکن سواره بی خبر از پیاده
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1399/06/04
دیگه مردمی وجود ندارند تا انتظاری از تو و دولتت داشته باشند , مگه اینهمه فشار اقتصادی و فقر و بدبختی و تورم چیزی مانده از ما توقع انتظار بیش از اندازه داشته باشیم, واسه خرید نون شب مانده ایم
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/06/04
بابا خجالت هم خوب چیزیه یه کم ازرو برو
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/06/04
سما که لیاقت اداره کشور را نداشتید چرا امدید مردم را اسیر کردید همه وضع اقتصادیمون خرابه بجای پیشرفت ،پسرفت کردیم.شرمنده بچه هامون شدیم بادلهره زندگی میکنیم بهنرخ ریال حقوق میدی با نرخ دلار باید مایحتاجمان را تامین کنیم واقعا در حق لشریت ظلم کردی تاریخ چهره منفور تو رو فراموش نمیکند
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1399/06/04
مامردم ازهمه شماهاقطع امیدکردیم وازتون انتظاری نداریم پس خیالت راحت
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/06/04
... کدام پیشرفت، هرروزمان بدترازدیروزبوده، فقط آه و ناله و حسرت و استرس وعقب ماندگی..
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/06/04
مگه چکارکردی واسه مردم ازوقتی اومدی بیچاره کردی مردمو باگرونی
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/06/04
موندم چی براش بنویسم که خیالم راحت شه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/06/04
توی این ۷سال هیچ کاری برای مردمت نکردی جزو اینکه بدختی اوردی پرو پرو میگی انتظارات مردم بالا میره خدا پدر مادر احمدی نژاد رو بیامرزه چقدر به مردم خدمت کرد از موقعی که تو اومدی نه پول اجاره خونه دارم بدم نه واسه بچم میتونم یه لباس بخرم یخچالم هم خالیه همش میترسم یه مهمون خونم بیاد ابروم بره خدا خودش جوابتو بده به همین شبای عزیز
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/06/04
اره شکمو سیر
جیب پر پول
محافظ درب خانه
خانه ولنجک
اسکورت ماشین ضد گلوله
سفرهایی خارجه
برای سران نه مردم
انتظار مردم بالا نبریم به خودمان نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1399/06/04
حق دارید نگاه قبض برق ها بکنید
نگاه به قبض های اب گاز بیندازید
مردم بیچاره کردید رفت با ۴۵ تومن یارانه
پدر مردم دراوردید کمی خجالت بکشید
ا
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1399/06/04
آقای
روحانی
مرسی
که
هستی
فقط
همین
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1399/06/04
اره بخدا این اقا راست میگه کسی که سیر باشه جفتک میندازه
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1399/06/04
ما واقعا از دولت بیش از حد توقع داریم روحانی حقیقت رو میگه ،این توقع هستش که ما درخواست داریم از دولت که بجای مدرسه و مسکن و بیمارستان ،برای سوریه و لبنان به فکر مردم سیستان و بلوچستان ودیگرمردم نیازمند ایران زمین باشن،مگر این نفت و گاز مال مردم نیست ما ایرانی ها چه سهمی از این منابع داریم
United States
17:58 - 1399/06/04
از همترازی وهمسان سازی حقوق بازنشستگان اگر رهنمودی می داشت بهتر بود
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1399/06/04
واقعا دیگه حرفی ندارم بهش بزنم ..اخه فقط مونده یک نفس کشیدن پس انتظار اونم نداشته باشیم ؟به نظر من دروغ گو ترین و با اختلاس ترسن دولتی که تو کل دنیا دیده شده رییس جمهور خودمون است
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1399/06/04
چرا تو ایران هرکی به جایی مرسه توهم میزنه
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1399/06/04
الان دیگه انتظارات مردم ده متر هم زیر سطح زمین... شما خجالت نمیکشید!؟
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1399/06/04
ما اصلا ازتون انتضار نداریم... از وقتی شماها اومدین سر کار فکرش رو نمیکردیم داریم رای به بدبختی مون میدیم
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1399/06/04
مردم روب خاک سیاه نشاندید
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1399/06/04
حرفی برای گفتن ندارم حالم بد شد
Netherlands
18:00 - 1399/06/04
انتظار مردم بالا نرفته اونی که انتظارش از دولت تو بالا رفته بود برادرت بود
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1399/06/04
این‌انتظارات‌کم‌هم‌واسه‌خودت‌اطرافیانت
وزیرووکیل‌وزن‌وبچه‌ات‌هم‌تعریف‌کن
کم‌بخورقانع‌باش‌‌..رژیم‌بگیرو....
نخوردن‌ومردن‌فقط‌واسه‌مردمه
خجالت‌خوب‌چیزیه..که‌یافت‌نمیشه
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1399/06/04
بسه اقای روحانی از بس گشایش ایجاد کردید توی این ۷ سال دیگه مردم پر توقع شدن...
این یکسال رو لطفا کاری انجام ندید که مردم پر توقع نشن
-
18:02 - 1399/06/04
اینم بگید که برای اولین بار در تاریخ تعریف دولت رو عوض کردید به عنوان یک طلبکار بزرگ از مردم
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1399/06/04
خسته نباشی با این همه خدمت. چشم نخوری
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1399/06/04
دامنه تحمل ملت بسیار بالاست شما به خودت زحمت نده ادامه بده به رونقی که وعده داده بودی همیشه دعای گوی شما خواهیم بود
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1399/06/04
بر دوش مردی سوار میشوم کمرش را خم میکنم و از او سواری میگیرم در عین حال به خود و دیگران اطمینان میدهم که برای او متاسفم و میخواهم که بارش سبک شود به هر ترتیبی که ممکن است مگر پایین آمدن از دوش او ( تولستوی ) از دوش ما پایین بیا همین یک انتظار را داریم
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1399/06/04
شما هستید از ما انتظار دارید جیب مارو به هر نحوی خالی میکنی ما از شما انتظار نداریم
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1399/06/04
آخه مگه مردم چه انتظاری به غیر از نون شب دارن.
با چه رویی بریم خونه در حالی که سفر ها خالی تر شده
ما از روی زن و بچه خجالت می کشیم.
کی باید جواب بده؟
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1399/06/04
بجای رو نق اقتصادی نق نق اقتصادی ایجاد کردی....چنان نق نقی ایجاد کردی که خودتم تعجب کردی...
-
18:03 - 1399/06/04
درسته که الان به سوی خودکفایی ها حرکت کرده ایم اما مواردی هم مورد گلایه ی مردم است: تورم بی رحمانه که البته تقصیر امریکا هم هست مورد بعد عدم مبارزه با رانت و فساد..‌‌.
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1399/06/04
حسن روحانی میدونی معنی شرم وحیا چیه
بعیدمیدانم بدونی
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1399/06/04
ما احمدی نژادو میخوایم چیکار باید کنیم
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1399/06/04
بالاترین انتظار مت اینه مثل بقیه مردم دنیا زندگی کنم
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1399/06/04
من ی جوون هستم چهار سال درس لیسانس ۲۱ماه خدمت کردم آخرش اومدم سوپر مارکتی زدم هرچی هم کار میکنم فقط پول خوراک پوشاک من میشه نمیتونم ی ماشین بخرم نمیتونم هیچ کاری کنم این شد مملکت صد رحمت به احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1399/06/04
ای جانم جانم جانم اشکم درآمد عزیزم کاشکی انتخابات رییس جمهور ی 12 سال بود دوباره به شما رای می دادیم که زندگیمان از این هم بهتر بشه وفقط اگر آخرتی هست دوست دارم ببینم چطور جواب خدا را میخواهی بدهی سر ما را که شیره ماشتی جواب خدا راچکارمیکنی
اگر اعتقاد به خدا و
آخرت داری
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1399/06/04
انتظارات شما از جیب مردم چرا کم نمی شه یه سره دست تون تو جیب مردم
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1399/06/04
بابا این بنده خدا که دروغ نمیگه فقط همه چیو برعکسشو میگه بیخودی واسش اسم گذاشتن حسن چاخان
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/06/04
درسته کسری بودجه امسال و سال آینده از جیب مردم بدبخت تامین شد فقط خدا لعنت تون کنه
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/06/04
خیلی سخته کامنت مودبانه گذاشتن برای این خبر. آخه ...، مگه تو انتظاراتی از مردم برآورده کردی. مگه دیگه مردم انتظاری هم دارن
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/06/04
یکی نیست اینو از برق بکشه ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/06/04
ما احمدی نژادو میخوایم بکی باید بگیم؟،؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1399/06/04
عمو جون برو به کارت برس مردم هیچ انتظاری از تو ندارن،یعنی انتظار داشته باشن ازینی که هست بیچاره تر میشن
Germany
18:08 - 1399/06/04
اقای روحانی فکر کنم بی ابی مردم خوزستان کپر نشینی مردم سیستان کانکس نشینی مردم کردستان و.......هیچی رو نمیبینی خجالت بکشین با این زندگی که برای مردم درست کردین
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1399/06/04
ای کاش اقای روحانی میرفت بیمازستان مسیح رو میدید بعد میگفت ما تخت خالی داشتیم خدایی مردم رو چی فرض کردن
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1399/06/04
نه در انتظار کسی نه کسی در انتظارت
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1399/06/04
چه انتظاری ما داریم؟! خداییش نجیب تر از مردم ایران کجای دنیا داره؟! درخواست کار انتظار بالایی هست؟ قیمت مناسب انتظار بالایی هست؟ ایجاد نکردن مزاحمت برای کارفرمایان انتظار بالایی است؟پول ایران را خرج ایران کردن انتظار بالایی است؟
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1399/06/04
بابا مردم فقط ازت انتظار دارند که این چندماه‌ مونده را دیگه حرف نزنی
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1399/06/04
با رسانه ای شدن این حرف دوباره بلبشویی در فضای عمومی و فضای مجازی بپا میشه.
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1399/06/04
بعداز ۴سال ؟؟چرا تو زمان مناظراتت از این صحبتها نکردی ،،واقعاتاسف داره
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1399/06/04
تورا خدا میشه حرف نزنی، خب حرف نزن ساکت باشی کمتر مردم ازت بدشون میاد هنوز یادمون نرفته اون کلیدی که تو دست گرفتی و گفتی حلال مشکلات هم این کلیده، اصلا شما معرف شدید به حسن کلید ساز،کارمان به کجا کشیده که وزیر امور خارجه امارات ما را به تمسخر گرفته بودن ،این از برکت دولت شماست
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/06/04
نازی اشکال نداره خو به جاش قیمت اقلام بیار پایین
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/06/04
بی تدبیردراین هفت سالی که گذشت کجابه مردم خدمت کردی ؟! که انتظارات وتوقعات مردم رابالاببری ! غیرازبدبختی وتورم وفقروبیکاری جوانان چیزی برای مملکت نداشتی ! جواب برجام خودراهم باخفت گرفتی ! خیلی ازمردم پول خالی نون شب راندارن! حداقل دراین چندماهی که ازعمردولت خفت بارت مانده ساکت شوشایدباسکوتت ملت باحداقل امکانات زنده بمانند
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1399/06/04
آقای روحانی ما خیلی وقت از شما و دولت تدبیر و امید انتظاری نداریم .خوش باش واسه خودت .مملکت رو ول کردی به امان خدا
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1399/06/04
پس لطفا دولتمردان هم از مردم انتظارشان را بالا نبرند و مناسب با ارزشی که برای مردمشان قائل هستند از آنها انتظار داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1399/06/04
دیگه حرفی نمیمونه ! هر چی دارین از مردمه
Iran, Islamic Republic of
18:14 - 1399/06/04
چرا نمی فهمند، آخه دنبال چی هستید، مثل تمام دنیا عادی و خوب برخورد کنید، چرا همیشه بحران، تحریم، سانسور، دشمن! بهترین دوستاتون شما کی هستند؟ مسلمونن؟ مظلومن؟, شیعه اند؟ کره شمالی، روسیه، ونزوئلا، چین یا شبه نظامیان که برای کشورشون جنگ و کشتار و هرج و مرج میارن طالبان، حزب ا، حوثی ها، الکتابه
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1399/06/04
مردک هرچی داری از این ملت داری ، مردک اگه این ملت نبودن امثال تو از اون بالا این چرندیاتو نمیگفتن ، شماها برا این مملکت و مردمش چیکار کردین ؟ فقط پس رفت داشتیم با اینکه ثروتمندترین کشور هستیم این از اشتغال ، خودرو ، مسکن ، تفریح ، ...... مردک خودتون مملکتتو خوردین و بچه هاتون آمریکا دارن حال میکنن بعد میگی انتظار مردمو نباید برد بالا ،والله مردم غیرت ندارن .
Spain
18:17 - 1399/06/04
شما باعث بیکاری وفقرجامعه شدیدوبیش ازهشتاد درصدزیرخط فقرزندگی میکنند دیگه ازکروم انتظارات صحبت میکنید ،اگرقراراست کاری بکنید درمملکت داری کاررا به کاردان بسپارید ماهمه ساکن یک کشتی هستیم شما نبایدباعث غرق این کشتی شوید چون همه غرق خواهیم شد
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1399/06/04
فقط بگم خدا لعننت کنه روحانی دروغگو پررو
که مردمو بیچاره کردی خدا ازت نگذره
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1399/06/04
یک ماه کار کردم حتی جمعه و تعطیلی هم سر کار بودم ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومن حقوق گرفتم حتی برای مخارج روزمره هم کمه آیا من انتظار زیادی دارم، ما دیگه آرزو و سفر و تفریح رو گذاشتیم کنار فقط میخوایم زندگی بگذره که اونم با این تورم نمیشه چه انتظاری رو شما می‌فرمائید دقیقا
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1399/06/04
در. ۱_این دولت جز گرانی هیچی عایدمردم نشد
۲_برجام ولو شد
۳_بنزین گران،باعث گرانی همچی شد
۴_ثبت سهام عدالت را به حراج گذاشتی
۵_ازطریق بورس آخرین جرعه رادرآخرین ماهای دولتت ازجیب مردم داری میکشی
این ۵_موردش بودکه من یادمه،
بایدچنین حرفی بزنی
ما کلا ازشمادیگه توقعی نداریم باشیدیا نباشید،
امیدوارم تندرستیت شامل حال ملت باشد،
تازجرکشیدن یه مریض را بدونید
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1399/06/04
آقا من دیگه رد دادم با این صحبتها!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1399/06/04
توفقط برو فقط برومابدبخت شدیم
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1399/06/04
قربونت یه زندگی ساده برای خیلی آرزو شده
انتظارت ما از بی لیاقتی شما به باد رفته. امکانات اولیه زندگی آرزو شده
مسولین کمتر بخور بخور کنن حل همه چی
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1399/06/04
از قدیم گفتن خواهی حکومت کنی مردم رو کرسنه و بی سواد نکهدار .اینا هم همین رویه رو پیش گرفتن
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1399/06/04
شرکت جهاد نصر کرمانشاه باآن امکانات به خاطر پرداخت نکردن بدهی طرح های عمرانی 8ماه حقوق و عیدی غیره پرداخت نکرده میگه دولت پول نداره بدهد بااین تورم افسار گسیخته باید شرمت بیاد بیای سخنرانی کنی و از طرف اموال ایران را به لبنان و سوریه و عراق میدهید
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1399/06/04
چوپان دروغ گو هم اینهمه دروغ نگفت
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1399/06/04
بله حق باشماهاس
اولش شروع به دروغ گفتن
وعده سرخرمن.بارخودتان را که بستین
بعد میردسراغ مردم که چرا توقع دارن
ای ازخدا بی خبرا.منتظر عذاب الهی باشید.
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1399/06/04
تو به کلیدت خیلی اعتماد داشتی ولی قفلای ایران کلید دارن خارج از ایران همه قفلا با کارت امنیتی باز میشن
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1399/06/04
آره تو راست میگی مردم پر رو شدن
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1399/06/04
انسان اینقدر پر رو‌...الان چی تو مملکت درسته که انتظار داشته باشیم بهتر بشه.اینقدر تو همه زمینه ها چه خودرو،مسکن،معیشت،کار ،ازدواج و... شرایط غیر قابل حل شدنه که دیگر فکرمون به سمت انتظار نمیره فقط میخواییم زنده بمونیم...وقعا سوار از پیاده خبر نداره !بعدش میگن ما خادم مردم ومردم ولی نعمت ..تا انتخابات بعدی....
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1399/06/04
ما مردم خیلی پرتوقع هستیم.
آب مجانی ، برق مجانی ، درآمد کافی ، مسکن ارزان، درآمد بیشتر از هزینه ، بسه دیگه ، چی میخواهید؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1399/06/04
اقای روحانی اصلا دولت تو نقاط قوتی نداشت
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1399/06/04
بابا تو دیگه کی هستی ، اخرشی بخدا ، بابا دمت گرم ، شرمنده خیلی زحمت دادیم ، ببخشید تو رو خدا خسته شدین
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/06/04
راست میگه بیچاره چرا ما نمیمیریم؟ چقدر انتظارتمان بالاست همین که اجازه میدن نفس بکشیم خیلیه
United Kingdom
18:33 - 1399/06/04
تورم ۲۵ درصد !!! پراید ۱۵ میلیونی ۹۰ میلیون . فکر کنم به من ۲۵ درصد رو اشتباه یاد دادن تو مدرسه
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/06/04
خداییش خیلی زحمت کشیدید ... کاری که دشمن نتونست بکنه یکجا کردید ...
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1399/06/04
خجالت بکش ...مردم زمانی که شما رو انتخاب کردن همون موقع پایین ترین انتظار رو انتخاب کردن..ک کاش نمیکردن
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1399/06/04
بله اصلا چه معنا داره مردم یه زندگی معمولی بخوان. چه معنا داره بتونن گوشت قرمز بخورن و مثل یک انسان زندگی کنن. بنده خدا ها همیشه راستش رو میگن، نمیدونم ملت چطور غیر این فکر میکنن
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1399/06/04
خداوند رحمت کند پدر ومادر احمدی نژاد همین یارانه را برا مردم گذاشت وگرنه تو دولت شما خیلیها از نداشتن پول نان هم موندن واقعا چه رویی داری تو کدوم موشک اونا رو هم که با برجامت دادی همه چیزو دادی وجارو کردن رفتن
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1399/06/04
واا‌اینقدر‌که‌توقع‌حزب‌الله‌لبنان‌زیاده‌مردم
بیچاره‌ایران‌دررنج‌بسر‌می‌باند.
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/06/04
بادرود اگه تودنیاجزو کشورهای ثروتمند نبودیم الان بخدا همه تو آرامش و ثروت بودیم بدبختی کشورما اینه که ثروت ومنابع داریم ولی نه برای مردم بیچاره وبدبخت
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1399/06/04
آخه یکی نیست بهش بگه دیگه آرزوی داشتن حداقل امکانات زندگی هم میشه توقع زیادی ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1399/06/04
لعن الله علل قوم الظالمین
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1399/06/04
واقعا چیزی برای گفتن نداریم
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1399/06/04
ببین تو چه مملکتی داریم زندگی میکنم
دیگه اخراشه این جملات عادیه چون چهار سال بعدی وجود نداره همه چیز دایورته. کاملا واضحه
United States
18:47 - 1399/06/04
انتظارات مونده برای مردم..
کدوم انتظارت آخه..
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1399/06/04
اینایی ک منفی دادن...صد درصد از بستگان بابک رنجانی و روحانی و جهانگیرین...
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1399/06/04
آره اتنظارات مردومو بیارید پایین
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1399/06/04
احمق جان کجا توقع مردم را بالا بردید. ما رو نابود کردید
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1399/06/04
انشاالله نباشی تا مردم هم ازت توقع نداشته باشند!
خدا شرت راکم کنه به حق ابوالفضل!؟
United Arab Emirates
18:53 - 1399/06/04
انتظار مردم ایران زیاد بود مطمئن باش الان شما اینجا نبودی اینجارکم لطفی کنی
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1399/06/04
اقای روحانی فراموش نکن شماوامثال که ۴۲درراس امورکشورهستیدهرچه داریدازبرکت ووجودمردم است فراموش نکن مردم باوجودمشکلات دارندفقروتورم وبدبختی راتحمل میکنندناشکرنباشیدوبه مردم این سرزمین افتخارکنیدکه دارندصبوری میکننداگرشماوبقیه مسئولین دیگردرکشوری دیگربودیدیک لحظه تحملتان نمیکردندپیشنهادمیکنم خدراشبانه وروزشکرگذارباشید
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1399/06/04
فقط یه کلام گند زدی به همه چی آقای رئیس جمهور وتمام مردمی نمانده
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1399/06/04
7سال بی تدبیری 7سال عملکرد بد 7سال نگاه به بیرون 7سال عدم برخورد جدی با دزدی و رانت و فساد 7 سال پافشاری بر نصب نالایقان 7 سال فقط حرافی و قولهای سر خرمن 7سال خام فروشی و ضایع کردن تولید داخل . 7 سال امروز و فردا کردن 7 سال .....
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1399/06/04
من دیگه حرفی ندارم من دیگه رد دادم.
این مرتیکه الدنگ کی گورشو گم می‌کنه راحت شیم خدااااااااااااااااا...
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1399/06/04
بابا بشین جیب مردم خالی کردید
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1399/06/04
منو این همه خوشحالی محاله محاله
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1399/06/04
ما انتظارداریم هفت سال عقب مونده تر بشیم.(هفت سال برگردیم ب عقب
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1399/06/04
جناب ریس جمهور گرامی، اگه مردم انتظار دارن فقط 1 درصد از حرف‌هایی که شخص منتخب ریاست جمهوری که رفتن بهش رای دادن عملی بشه، تورم 1000 درصد نداشته در عرض چند ماه، شب می خوابن صبح پا میشن همچی 100 برابر نشه و هزار تا مشکل دیگه که مربوط به عمل کرد دولته گرامی است، بهش میگن توقع زیادی، پس همه مردم کشورهای پیشرفته توقعات زیادی دارن و دولت مرداشون بی چاره ها همش دارن تلاش می کنن برای مردمشون. ما توقعاتمون زیاده ببخشید، که می خواهیم 1 درصد از حرف هایی که زدین رو عملی کنید، شما هم که تلاشی برای این توقعات نمی کنید پس چه اعتراضی دارین؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1399/06/04
برو که طی این مدت با این دروغ های وریاکاری ملت را بدبخت کردی خدا ازت نگذره نهایت بی عرضگی در طول تاریخ ثبت خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1399/06/04
بدترین دولت زمان، بوده
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1399/06/04
این که بتونیم حداقل سالی یه بار گوشت بخریم خیلی انتظار زیادیه ؟ خدااااااا
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1399/06/04
اگر غیر این میگفتی تعجب داشت مارا به تو خیری نیست لااقل ضرر مرسان
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1399/06/04
برو عمو کشکتا بساب مردم را دربه در کردی...
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1399/06/04
حسن چاخان ..خیری نمیرسانی شرررررررر نرسان..
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1399/06/04
این حرفای روحانی بدجور رو مخه ینی حق مسکن حق انتخاب شغل حق شهروندی چیز زیادیه اینایی که برای ما ارزو شده برای کشورهای اروپایی جز ملزمات زندگیه
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1399/06/04
خخخخخخخ...
بابا تو جیب ما رو نزن انتظاری ازت نداریم،فقط جیب ما رو نزن
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1399/06/04
انتظارات مردم بیچاره مگه چیه،یک زندگی ساده و بی آلایش فقط همی،کدام انتظرات؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1399/06/04
پدر مردم رو در اوردی چی میگی؟!
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1399/06/04
آره مثلا تو بهشت زندگی میکنیم
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1399/06/04
با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه اخوی!!!! مردم گرانی تورم فاصله طبقاتی و... را با پوست و گوشت و استخوان خودشون لمس می کنند و شما مشغول به به و چه چه از دولت فخیمه خودتون هستید جناب روحانی شما مردم رو بد فریب دادید و با وعده های دروغین رویاها این ملت را به باد دادید!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1399/06/04
تا دولتش تموم بشه مردم رو بدهکار هم میکنه. حالا بشینید و ببینید فتنه های شیخ کذاب رو
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1399/06/04
الکی چرت پرت ننویسید این مطلب روحانی میدونید میخواد چی بگه غلط کردین به من رای دادین
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1399/06/04
آاااانچنان رونقی ایجاد بکنم که
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1399/06/04
مردم جز ساکت شدن و حرف زیادی نزدن شما انتظار دیگری ندارند
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1399/06/04
در عوض انتظارات مردم لبنان وفلسطین ویمن و... تا میتونید ببرید بالاتر
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1399/06/04
اقای رییس جمهور ایران پنجمین کشور غنی دنیاست انتظار ملت پنجمین در دنیا نیست شرایط را درک میکنیم اما حداقل باید جزو کشورهای متوسط باشیم .تحریم و تهدید خرجی را ملت پاسخگوست اما فساد درد بزرگی است که تحمل ان امکانپذیر نیست.
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1399/06/04
روشن بودن حساب و کتاب مگر بد هست مگرشفافیت خوب نیست حالا که کل کشور ها قبول دارند ماچی
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1399/06/04
مردم نادانند؟ نمیدانند روی نفت و گاز خوابیده اند؟
Canada
19:31 - 1399/06/04
حالما از همتون بهم میخوره همتون.
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1399/06/04
پس اینکه رییس جمهور در ایران خادم ملت است یک دروغ آشکاره همه چیز با افکار او میچرخه باید جوابگوباشد
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1399/06/04
ما که داشتیم زندگی می کردیم تو اومدی گفتی توی صد روز بهترین زندگی را برایتان درست میکنم.الان یه نون وماست خالی خیلی انتظار بالایی است.
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1399/06/04
خدا جوابتو بده به این شبهای عزیز ، این همه شهید دادیم این همه جانباز ، همه را نابود کردی، اون دانشگاهی که دکتری گرفتی اونجا باید درش را گل بگیرند،
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1399/06/04
قوت لایموت را میگه پس بریم بمیریم
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1399/06/04
مردم زیر فشار زندگی دارن لی می‌شود
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1399/06/04
اقای محترم..خداوکیلی اوضاعی که ملت دارند درشان یک ایرانیه یعنی ایرانی باید تو قبر بخوابه..در امدشو از تو زباله ها تامین کنه..جوان 40 ساله اش امکان ازدواج نداشته باشه..کارگر 60 ساله اش نتونه اجاره خونشو تامین کنه..تو کشور اسلامی برخی مجبور به تن فروشی بشن. اینهمه معتاد و دزد داشته باشه..با این اوضاع فکر میکنید توقعشون بالایه خدا بخیر بگذرونه
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1399/06/04
کدوم انتظارات؟؟؟بااین گرونی وبدبختی
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1399/06/04
درسته باید تو سر این ملت زد تا انتظاراتش بالا نره
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1399/06/04
شما بودید وعده های پوشالی میدادید .حالا میگید انتظارات مردمرو بالا بردیم...روباه که روسیاه نمیشه.اگربشه براش مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1399/06/04
چنان رونق اقتصادی و عزت دادی به این مردم که دارند بالا میارند
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1399/06/04
منظور از انتظارات یعنی چی ؟
اینکه یه جوان برای تشکیل زندگی انتظار خلنه شدن دارد انتظار بالایی است ؟
لطفا شما از انتظارات خودتان کم کنید و بجای کاخ نشینی ، کوخ نشین شوید تا ببینید مردم چی می کشند اقای رئیس دولت
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1399/06/04
خدا شاهده پول برق یک خونه ایکه یک پیرزن با مستمری 500 هزارتومانی در مشهد توش زندگی میکنه امروز شده صدو شصت ونه هزار تومان مونده مستمری پول ابو گاز وتلفن نمیشه سهام عدالت هم نداره چقدر صبورن این ملت...
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1399/06/04
قیمت نفت به قیمت منطقه رسوندید انتظارات هم به انتظارات کشورهای منطقه برسونید
Netherlands
20:10 - 1399/06/04
کدوم انتظارات !!برا خودتون بهترین زندگی رو ساختین ،مردم دارن از فقر وبدبختی می میرن ،خجالت بکشین
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1399/06/04
جناب رییس جمهور شما حداقلهای مردم راتامین بفرم نگران توقع مردم نباش . هیچ مطلع هستید سه وعده غذای معمولی مردم به یک وعده رسیده ؟یعنی سفره هااینقدرکوچک شده ازشما توقع همان عملی ساختن وعده های انتخاباتیتان داشتیم که عملی نشد پس لطفانمک روی زخمهای مردم نپاشید دست ازشعارهای خودمانی بردارید. مردم دیگررمق ندارند لازم به گفتن جزییات زندگی مردم کوچه وبازارنیست خودآگاهید. لطفافتیله راپایین بکشید.
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1399/06/04
بله توراست میگی نبایدمردم انتظارداشته باشن اختلاس وجودنداشته باشه تورم وگرانی ازبین بره مسکن وخودروارزان بشه وآقازادگی وجودنداشته باشه اینهاواقعیات جامعه هستن ومردم بایدمطابق این واقعیات ازدولت انتظارداشته باشن
-
20:41 - 1399/06/04
مگه انتظاری هم برای ملت ومردم قائل بودید؟
آقای کلید
وآقای تدبیروامید
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1399/06/04
هدفتون همینه که روزبروز مردموفقیرناامیدوبدبخترکنید
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1399/06/04
حرف زدنش روی مخه.... بخدا ۹۰٪ مردم از دست کارای این روانی شدن، الان ۳ ساله دارم مثل سگ کار میکنم که بتونم یه جشن عروسی ساده بگیرم، تا پولم اوکی میشه میرم نوبت تالار بگیرم میبینم همه چی چند برابر شده دوباره جمع میکنم میرم باز میبینم بعضی چیزها گرون شده... راه حل زندگی من فقط و فقط مرگه و بس
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1399/06/04
ما را به خیر تو امیدی نیست شر نرسان
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1399/06/04
خواهشا دیگه بس کن/ چنان رونق اقتصادی ایجاد کردی که مردم دیگه احتیاجی به ماهی ۴۵هزارتمن یارانه ندارن /هر وقت تونستی یکسال با درامد ماهی دومیلیون تومن و۴تا بچه زندگی کنی راست گفتی
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1399/06/04
یادشان بخیر سریال نمکی آگه نمکی ریس جمهور بود الان وضع مملکت صدبرابر بهتره کل ایران فروختید
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1399/06/04
پایین آوردن قیمت دلار ۲۴۰۰۰ تومنی انتظار بالاییه خوب!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1399/06/04
چند روز پیش موقع سخنرانی دستش خیلی میلرزید،عمر کوتاهه شیخ حسن،برای شما کوتاهتر،برای دنیای مردم که کاری نکردی حداقل فکر آخرت خودت باش.
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1399/06/04
باید از مردم شرم کنی بااین حرف زدنت خجالت هم خوب چیزیه هر روز ارزوی مرگ میکنیم اون وقت تو میگی نباید انتطار مردم را بالا برد خجالت بکش از مردم
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1399/06/04
مردم از شما دیگه انتظاری ندارند
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1399/06/04
دیگر مردم‌ به هیچ چیز امیدی ندارند
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1399/06/04
اره راس میگی باید مردمو عادت بدیم ب نونه خشک و لنگ
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1399/06/04
بابا تو دیگه کی هستی ؟
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1399/06/04
حرف نزنی نمیگن لالی. روتو برم اقای روحانی
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1399/06/04
از ماست که برماست که لعنت بر خودمان باد
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1399/06/04
توقع ما کجا ،توقع شما کجا حضرت شیخ.
United Arab Emirates
21:57 - 1399/06/04
واقعا که
دیگه شورشو در آوردین
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1399/06/04
توی هر کشور دیگه ای رئیس جمهور بودی به جرم بی کفایتی برکنار و رسوای خاص و عام میشدی!!! حالا میگی نباید توقع مردم رو بالا برد؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1399/06/04
چیزی که نباید زیاد بشه توهمات روباه بنفشه نه سفره خالی و کوچک مردم.... خجالتی خوب چیزیه... حیا کنید....
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1399/06/04
لطفا این یکسال باقبمانده رو هیچ خدمتی برای مردم انجام ندهید،بزارید مردم بحال خودشون بمونن و وضعشون رو بدتر نکنید،بشکنه اون کلیدت
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1399/06/04
خسته نباشی پهلوان خسته نباشی قهرمان
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1399/06/04
با این کثافتی که تو این چهار دهه به کشور و زندگی مردم زدین اگه بخواین هم نمیتونین انتظاراتشون رو بالا ببرین
United Arab Emirates
22:14 - 1399/06/04
راست میگن از قدیم گفتند ایرانی جماعت بایستی شکم اش گرسنه باشه تا صداش درنیآد الانم توقع سطح زندگی با توقعات بالا رو نداشته باشید.....
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1399/06/04
توی این هفت سال چکار کردی؟؟؟ واس مردم بیچاره!!! که انتظاراتشون بالا بره؟! فعلان که شما از مردم انتظار دارید!!!
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/06/04
مردم بهت رای دادن که توسوار باشی مردم پیاده
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/06/04
دقیقا رفسنجانی هم همین حرف وهمین کلمه روگفت مردم انقدر کمسواد وبیسواد میدونن که باحرف اینا انتظار بالابره شرم داره بله بزارین بچه ها وخانواده هاشون درامریکا واروپا خوش گذرونی کنن اضافه شونم گداگشنه های خارجی بخورن ملت سنگ ببندن به شکمشون وازیمن یادبگیرن