وقتی «کی‌روشی» بازی جواب نمی‌دهد!
۱۰۳۱۹۶۱
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
۷۸۴
مهدی رحمتی در حالی به‌عنوان سرمربی شهر‌خودرو انتخاب شد که پیش‌از‌این توسط سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی وقت شهر‌خودرو از این تیم کنار گذاشته شده بود.

روزنامه شرق: مهدی رحمتی در حالی به‌عنوان سرمربی شهر‌خودرو انتخاب شد که پیش‌از‌این توسط سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی وقت شهر‌خودرو از این تیم کنار گذاشته شده بود.

مهدی رحمتی، دروازه‌بان سابق تیم ‌ملی، استقلال و سپاهان، روز گذشته از سوی فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر‌خودرو به‌عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

این اتفاق در حالی رخ داد که رحمتی در هفته‌های اخیر چالش‌های زیادی با سهراب بختیاری‌زاده، سرمربی تیمش داشت و حتی بختیاری‌زاده او را به خاطر جروبحث با داود سیدعباسی، مربی شهر خودرو پس از باخت به سپاهان از جمع سرخ‌پوشان مشهدی کنار گذاشته بود. تصمیم بختیاری‌زاده مبنی بر کنارگذاشتن رحمتی بسیار جدی بود و حتی پس از اینکه قائم‌مقام شهر خودرو، خبر اخراج رحمتی را تکذیب کرد، بختیاری‌زاده دوباره روی موضع قبلی‌اش تأکید کرد تا مشخص شود که مدافع اسبق استقلال و تیم ‌ملی نمی‌خواهد از تصمیمش کوتاه بیاید.

قطعا بختیاری‌زاده در تصمیم اخذشده‌اش به پیشینه حواشی مهدی رحمتی در استقلال و تیم ‌ملی هم توجه کرده بود و می‌خواست به جای پیش‌گرفتن رویه مربیان استقلال با رحمتی، رویه کی‌روش را در این قضیه دنبال کند؛ اما او نتوانست به هدفش برسد و پس از ازدست‌رفتن سهمیه آسیایی شهر‌خودرو، با اتفاق عجیبی روبه‌رو شد؛ بازیکنی که بختیاری‌زاده اخراج کرده بود، جایش را در سمت سرمربیگری پدیده گرفت.

جدا از حواشی پیش‌آمده رحمتی در شهر‌خودرو، این سنگربان باتجربه فوتبال ایران در هیچ کلاس مربیگری‌ای شرکت نکرده یا دست‌کم پیش‌از‌این خبر یا عکسی از حضور او در کلاس‌های مربیگری منتشر نشده است. با این اوصاف او قادر نیست به‌عنوان سرمربی روی نیمکت پدیده بنشیند و احتمالا اگر قرار باشد سرمربیگری رحمتی در فصل پیش‌رو ادامه پیدا کند، کوزین، دستیار ایتالیایی‌اش به‌عنوان سرمربی در سازمان لیگ عقد قرارداد می‌کند.

همچنین هنوز اطلاعات دقیق‌تری از سرمربیگری رحمتی در شهر‌خودرو ارائه نشده و مشخص نیست که آیا رحمتی با قبول این سمت می‌خواهد دستکش‌هایش را آویزان کند یا می‌خواهد به‌عنوان بازیکن - مربی به کارش در شهر‌خودرو ادامه دهد. در‌هر‌صورت ابهامات زیادی درباره این تصمیم مدیران شهر‌خودرو وجود دارد و باید آنها برای روشن‌شدن افکار عمومی توضیحاتی راجع به تصمیم‌شان بدهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج