نماینده کنگره: امیدوارم بایدن به برجام بازگردد
۱۰۳۲۲۲۴
۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
۱۱۵۴
«خواکین کاسترو» نماینده دموکرات آمریکایی با ابراز تمایل نسبت به رییس جمهور شدن «جو بایدن» اظهار امیدواری کرد که آمریکا را به برجام بازگرداند.

ایرنا: «خواکین کاسترو» نماینده دموکرات آمریکایی با ابراز تمایل نسبت به رییس جمهور شدن «جو بایدن» اظهار امیدواری کرد که آمریکا را به برجام بازگرداند.

این نماینده ایالت تگزاس در مجلس نماینده آمریکا دوشنبه شب با انتشار بخش‌هایی از یک مصاحبه خود در حساب توئیتری‌اش مدعی شد: من چند سال پیش با افتخار از توافق با ایران حمایت کردم و متعقدم که ما باید به آن بازگردیم. این توافق در راستای اهدافی که ما به آن پیوستیم، کار می‌کرد. هدف، مهار کردن برنامه هسته‌ای ایران بود.

نماینده کنگره: امیدوارم بایدن به برجام بازگردد

وی ادعا کرد: من معتقدم که منع اشاعه هسته‌ای به نفع همه ماست. این توافق در مهار برنامه هسته‌ای ایران موفق بود.

کاسترو تاکید کرد: متاسفانه ترامپ از این توافق خارج شد. او با آنکه از توافق خارج شده، به طرز مضحکی مدعی است که هنوز یکی از طرف‌های آن است و می‌تواند از مکانیسم ماشه در این توافق استفاده کند.

این نماینده دموکرات تصریح کرد: همانطور که قبلا هم گفته‌ام این رویکرد، کاملا پر هرج و مرج بوده و به باثبات کردن منطقه کمک نکرده بلکه آن را بی‌ثبات کرده است.

کاسترو یادآور شد: این رویکرد باعث شده است تا متحدان ما، بخصوص متحدانمان در ناتو از جمله آلمان و فرانسه به قابلیت ایالات متحده در مدیریت این مسائل و آوردن طرف‌ها به پای میز مذاکره و رایزنی درباره چیزهایی مثل توافق با ایران تشکیک کنند.

وی با اشاره به این که «من معتقدم که باید به توافق با ایران بازگردیم» و با ابراز امیدواری نسبت به رسیدن «جو بایدن» به ریاست جمهوری اظهار داشت: امیدوارم و منتظرم که با دولت بایدن کار کنم و او و دولتش ما را به توافق با ایران بازگردانند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1399/06/11
خودتون هم مثل ... پشیمان هستید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج