روایت وزیر آموزش و پرورش از بازگشایی مدارس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۳۳۳۰۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴
۳۵۱۹
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در تفاهم با وزارت بهداشت تصمیم به بازگشایی مدارس گرفتیم، گفت: برخی دروس الزاما باید حضوری ارائه شود.

خبرگزاری تسنیم: محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: در تمام کشورهایی که بررسی کردیم از جمله اروپا و آسیای جنوب شرقی، مدارس از یک هفته گذشته باز شده است، معتقدیم هیچ آموزشی جایگزین آموزش حضوری نخواهد بود بنابراین آموزش حضوری برای ما اولویت است.

وی افزود: مسئولان وزارت بهداشت معتقدند با حفظ اصول تفاوت معنی‌داری بین وضعیت‌های مختلف نیست حتی می‌گویند در موقعیت سفید به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها برای شیوع کرونا نگرانی بیشتری دارند، وضعیت‌های قرمز، زرد و سفید به سرعت می‌توانند به هم تبدیل شوند و توصیه مسئولان بهداشت این است در هر شرایطی سخت ترین پروتکل‌ها را اعمال کنیم.

ساعات ورود و خروج و زنگ تفریح دانش‌آموزان باید متفاوت باشد

وزیر آموزش و پرورش گفت: در همه مدارس کشور یک پروتکل باید رعایت شود یعنی دانش آموزان از یکدیگر یک متر فاصله داشته باشند. زمان هر کلاس بیش از 35 دقیقه نباشد, ساعت ورزش و برنامه‌های صبحگاهی متوقف شود، ساعات آمدن و رفتن دانش‌آموزان و زنگ تفریح با فاصله زمانی انجام و مدرسه هر روز ضدعفونی شود، معلم و دانش‌آموز از ماسک استفاده کنند.

حاجی میرزایی ادامه داد: 62 درصد مدارس زیر 100 نفر جمعیت دارند و می‌توانند کلاس‌های درس را به صورت حضوری برگزار کنند.38 درصد مدارس بالای 100 نفر دانش‌آموز دارند و متناسب با مساحت مدرسه و کلاس درس، شورای مدرسه برای گروه بندی دانش آموزان تصمیم گیری می‌کند که بعضی روزها آموزش را به صورت حضوری دریافت کنند.

در تفاهم با وزارت بهداشت تصمیم گرفتیم مدارس از 15 شهریور باز شود

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه پروتکلها را در تمام مناطق و مدارس کشور رعایت می‌کنیم، متذکر شد: در تفاهم با وزارت بهداشت به این نتیجه رسیدیم که تمام مدارس 15 شهریور باز و پروتکل‌ها رعایت شود و مدارسی که می‌توانند پروتکل‌ها را رعایت کنند هر روز باز هستند و آنهایی که تعداد دانش‌آموزان زیادی دارند، آنها را به دو گروه تقسیم کنند.

کلاس های درس پرجمعیت به سه گروه تقسیم می شوند

وی افزود: 8 درصد کلاس‌های درس جمعیت بالا دارند و می‌توانند دانش‌آموزان را به سه گروه تقسیم کنند برای ما آن چیزی که اولویت دارد آموزش حضوری است چون سال گذشته دو سوم محتوا به صورت حضوری ارائه شده بود و معلم با دانش‌آموزان آشنایی داشت امسال نمی‌توانیم از همان ابتدا آموزش مجازی داشته باشیم چون معلم شناختی از دانش‌آموزان ندارد.

ساعات حضور دانش آموزان در مدارس کمتر می‌شود

وزیر آموزش و پرورش درباره زمان کلاسهای درس حضوری بیان کرد: زمان کلاسهای درس که در گذشته 70 تا 90 دقیقه بود که به 30 دقیقه کاهش یافته است بنابراین روزهاکوتاهتر می‌شود یعنی حضور دانش‌آموزان در مدرسه کمتر می‌شود. دروسی که تصور می‌کنیم الزاماً باید حضوری آموزش داده شود در مدت حضور دانش‌آموزان ارائه می‌شود و در فرصت غیر حضوری تمرین و تکرار و دروسی که دانش‌آموزان خودشان می‌توانند بخوانند ارائه می‌شود بنابراین از شنبه تمام مدارس با رعایت پروتکل‌ها باز هستند.

حاجی میرزایی در ادامه عنوان کرد: هر هفته وضعیت را رصد می‌کنیم و پروتکل سختگیرانه برای نظارت دقیق بر همه مدارس مد نظر داریم، تمام افراد در ستاد موظف شدند تک تک مدارس را رصد کنند.

سرویس مدارس قبل و بعد از حضور دانش‌آموزان باید ضد عفونی شود

وی درباره وضعیت سرویس دانش آموزان گفت: دانش‌آموزان می‌توانند از سرویس استفاده کنند و تعداد افراد در هر ماشین مشخص شده است و قبل و بعد از حضور دانش‌آموزان وسیله نقلیه باید ضدعفونی شود این کار به خوبی پیش نمی‌رود مگر با همکاری خانواده‌ها و باید به دانش‌آموزان یاد دهیم تا بتوانند از خودشان مراقبت کنند.

روایت وزیر آموزش و پرورش از نحوه بازگشایی مدارس

دانش آموزان دارای علائم سرماخوردگی نباید به مدرسه بیایند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هیچ آینده روشنی درباره کرونا نداریم بنابراین نمی‌توانیم همینطور منتظر بمانیم و باید آموزش را شروع کنیم، در پاسخ به این پرسش که آیا دانش آموزان در هنگام ورود به مدرسه تب سنجی می‌شوند یا غربالگری برای شناسایی موارد مبتلا به کرونا انجام خواهد شد، متذکر شد: در پروتکل اعلام شده اگر در خانواده فردی مبتلا به کرونا باشد دانش‌آموزان نباید به مدرسه بیایند و اگر دانش‌آموزی علائم سرماخوردگی داشته باشد نباید به مدرسه بیاید. در مورد سرویس‌ها مشخص شد راننده باید چه مواردی را رعایت کند و وزارت کشور مسئولیت نظارت بر سرویس‌ها را برعهده دارد. انجمن اولیا و مربیان آگاهی لازم را به خانواده‌ها می دهد و تمام تلاش این است با آگاهی لازم مسیر را هموار تر کنیم.

اگر نیاز به تغییر تصمیمات باشد انجام خواهد شد

حاجی میرزایی ادامه داد: دانش‌آموزان در مدرسه بازی نمی‌کنند، زنگ تفریح اینگونه فقط یک کلاس می‌آید و مسئولان مدرسه، دانش آموزان را کنترل می‌کنند. تاکید شده به تهویه مدارس دقت شود و پنجره ها باز باشند؛ کاری که ما الان داریم انجام می‌دهیم تمام دنیا شروع کرده است و اگر زمانی تشخیص داده شود لازم است تمهیدات تغییر کند و تصمیمات جدید گرفته شود دنیا اطلاعات را به روز و تصمیم جدید می‌گیرد و ما هم این کار را می‌کنیم.

وی‌ درپاسخ به این پرسش که آیا خانواده‌ها می‌توانند دانش آموزان را به مدرسه نفرستاده پ خودمان آنها را آموزش دهند که فقط امتحان بدهند، گفت؛ چند امکان را پیش‌بینی کردیم و ترجیح ما آموزش حضوری است اما برنامه تلویزیونی داریم و از روز شنبه در روز حدود 22 ساعت برنامه آموزشی ارائه می‌شود.آموزش مجازی از طریق شاد ارائه می‌شود. نگرانی خانواده‌ها نگرانی ما هم است تمام توجه و مراقبت به عمل می‌آید و هیچ اقدامی را بدون کنترل کارشناسان وزارت بهداشت انجام نمی‌دهیم.

خانواده ها به مدارس سر بزنند تا از رعایت استانداردها مطمئن شوند

وزیر آموزش و پرورش افزود: خانواده‌ها به مدرسه سر بزنند و کنترل کنند تا از رعایت استانداردها مطمئن شوند. امسال بیش از گذشته باید آموزش دانش‌آموزان نظارت داشته باشند و اگر خطری بود به ما بگویند تا برطرف کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر مدرسه‌ای پروتکل‌ها را رعایت نکرد چگونه اطلاع دهند، بیان کرد: روز گذشته با 1500 نفر از مسئولان آموزش و پرورش در سطح استان و شهرستان جلساتی را برگزار کردیم و گفتیم امسال نظارت متفاوت از شرایط عادی است و خانواده‌ها اگر تخلفاتی را مشاهده کردند به مناطق منتقل کنند بلافاصله عکس العمل نشان داده می‌شود.

معلمان می‌توانند از تدریس خود در ساعت حضوری پخش زنده داشته باشند

حاجی میرزایی درباره شاد و اینترنت رایگان آن عنوان کرد: با دستور رئیس جمهور استفاده از شاد رایگان شد که کمک بزرگی به معلمان و دانش‌آموزان است. شاد یک درگاه کاملا ایمن است و هیچ فردی بدون احراز هویت وارد آن نمی‌شود، هم اکنون امکان ارتباط صوتی و تصویری بین معلم و دانش آموز فراهم است و مدارسی که شاد دارند همزمان وقتی معلم به صورت حضوری درس می‌دهد، می‌تواند از طریق موبایل خود پخش زنده داشته باشد تا دانش آموزانی که در خانه هستند تدریس او را مشاهده کنند و این کمک می‌کند کار بیشتری انجام نشود همچنین امکان تعیین تکلیف از سوی معلم و ارائه آن از سوی دانش‌آموز به معلم نیز فراهم شده است.

حاجی میرزایی در پاسخ به این پرسش که استفاده از شبکه‌های دیگر به غیر از شاد برای مدارس غیردولتی ممکن است، مطرح کرد: برای کار آموزش رسمی قبلاً ظرفیت شاد محدود بود و برخی مدارس به نرم افزارهای دیگر مراجعه می‌کردند، الان به مدارس غیردولتی توصیه می‌کنیم از ظرفیت شاد که رایگان است استفاده کنند اما آنها تعهدات اضافه هم دارند مثلا برای ساعات تدریس اضافه می‌توانند از شبکه‌های دیگر استفاده کنند.

توزیع سیمکارت دانش آموزی از هفته آینده

وی درباره سیم کارت دانش آموزی گفت: با همراه اول و ایرانسل گفتگو داشتیم و هر دو سیم‌کارت ویژه شاد ارائه می‌کنند و همراه اول اعلام کرد که به صورت رایگان در اختیار می گذارد و از اوایل هفته آینده توزیع خواهد شد و خانواده‌هایی که نگران حضور فرزندشان در فضای مجازی بودند می‌توانند از این سیم کارت استفاده کنند.

وی در پاسخ به پرسشی درباره توصیه‌های رهبری مبنی بر جذب معلم از دو دانشگاه شهید رجایی و فرهنگیان افزود: معلمان مورد نیاز امسال تامین شده است اما به روش حق التدریس شاغلان، آزاد سرباز معلم و... رهبر انقلاب تأکید کرد نقش معلمی جایگزین ندارد و تصورمان این است اگر می‌خواهیم سند تحول را اجرا کنیم مهمترین رکن آن معلم با انگیزه و با کیفیت است.

افراد در دانشگاه‌های مختلف تحصیل می‌کنند اما در دانشگاه فرهنگیان آنها برای معلمی آماده می‌شوند و دو روش برای ورود به دانشگاه فرهنگیان وجود دارد. روش نخست از طریق کنکور که امسال 20 هزار نفر جذب می‌شوند و چهار سال در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند و روش دوم، افرادی که در سایر دانشگاه‌ها تحصیل کرده‌اند و در آزمون استخدامی شرکت می‌کنند و پس از گزینش، یکسال در دانشگاه فرهنگیان دوره معلمی را آموزش می‌بینند و امسال 28 هزار نفر از این طریق جذب می‌شوند.

راه‌های متفرقه ورود نیرو به آموزش و پرورش باید بسته شود

وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: رهبر انقلاب تأکید کردند راه‌های متفرقه ورود نیرو به آموزش و پرورش بسته شود. مجلس قانونی را 10 سال قبل تصویب کرده که تا به امروز 11 بار اصلاحیه خورده در قانون اول 68 هزار نفر مشمول آن بودند و تاکنون 198 هزار نفر از این طریق استفاده استخدام شدند که حدود 167 هزار نفر دیگر باقی مانده‌اند. افرادی که قانون برای آنها حکم کرده حتماً استخدام می‌شوند اما می‌خواهیم تعهد جدید دیگر ایجاد نشود.

اقتصاد 15 هزار میلیارد تومانی پیرامون آموزش و پرورش

حاجی میرزایی درباره نقش کمرنگ امور پرورشی در مدارس بیان کرد: نمی‌توانیم نظام ارزشیابی را به گونه‌ای طراحی کنیم که در انتهای آن کنکور باشد در چنین شرایطی مقوله تربیت در آموزش و پرورش جان نمی‌گیرد. کنکور نیز با شعار حذف نمی‌شود هم اکنون 15 درصد رشته‌های پرطرفدار از طریق کنکور جذب دانشجو دارند و همین باعث می‌شود که اغلب به داوطلبان در کنکور شرکت کند.

پیرامون آموزش و پرورش اقتصاد 15 هزار میلیارد تومانی شکل گرفته است که عمل ما را مبنا قرار داده‌اند یعنی وقتی دیده اند انتهای مسیر آموزش کنکور است برای کلاس دوازدهم دوره آموزشی برگزار کردند و همینطور آن را به پایه‌های پایین‌تر تسری داده‌اند که پایه اول دبستان را هم مشمول می‌شود. باید مسیرمان را اصلاح کنیم تا آنها در راستای هدف‌های ما قرار بگیرند.

امکان ندارد 2030 در آموزش و پرورش جریان داشته باشد

وی درباره اجرای سند 2030 متذکر شد: 116 هزار مدرسه داریم و مبنای آموزش و پرورش سند تحول است و هیچ نیازی به 2030 نداریم و به هیچ وجه در آموزش و پرورش موضوعیت ندارد به تمام دلسوزان می‌گویم اگر هر مورد از اجرای 2030 مشاهده کردند، بگویند تا واکنش نشان دهیم امکان ندارد این مورد در نظام آموزش و پرورش جریان داشته باشد و ممکن است در جایی خطایی باشد که برخورد می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش درباره اجرای سند تحول بنیادین گفت: 9 سال است سند تحول بنیادین تدوین شده و شاید مناست بود به گونه ای دیگر اقدام شود. سند می‌خواهد 5 تحول در محتوای یادگیری, معلم, دانش‌آموز، مدرسه و ارزشیابی رخ دهد و هنوز کار در خوراتکایی انجام نداده‌ایم.

انتشار یافته: 62
در انتظار بررسی:44
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1399/06/14
هر خانه یک کرونایی
پاسخ ها
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
هر روز سرویس مدارس و مدرسه ها ضدعفونی بشه!!!اون هم شما ،خب اینجا از جیب مردم دارن مایه میذارن و الا اینهمه ضد عفونی چه هزینه هنگفتی داره،فردا روز مدارس میگن پول بیارید مواد ضد عفونی بخریم خانواده ها هم تو عمل انجام شده قرار میگیرن و مجبورن پرداخت کنن.این داستان کلأ جریان داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
خنده داره میگه دستور دادیم پنجره ها باز باشن خبر نداره فصل سرما داره میاد بعدشم من سی سال پیش رفتم مدرسه الان دخترم میخواد بره مدرسه میبینم که مدارس هیچ تغییری با سی سال پیش نکردن بعد آقای وزیر دم از سیستم تهویه میزنه و مقایسه با کشورهای اروپایی و آسیای شرقی دمت گرم بابا با این همه اعتماد به سقف
معلم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
هدف اینه
اخذ شهریه مدارس غیر دولتی . مثل اجبار مافیا به برگزاری کنکور ...
شهریه ها را جمع کنن بعد غیر حضوری میشه . آخه همشون مدرسه خصوصی دارن . مدارس برای شهریه باز کردن .
حق ولی تلخ ♨️
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
این وزیر بسیار نامحترم خودشو با اروپا و ترکیه و آمریکا و آذربایجان مقایسه میکنه. بهتره بره با اوگاندا و بورکینافاسو و جزیره ساندیستابامانگورال مقایسه کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
چرا سایت شبکه شاد رو بروز رسانی نکردید؟ هنوز قدیمیه!
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1399/06/14
آموزش حضوری مبارک وزیر باشه والاغیر
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1399/06/14
آقای وزیر فک کنم تو سوئیس بزرگ شده .
United States
01:33 - 1399/06/14
یه بار خودت اون اعداد و ارقام استخدام فرمایش اقا رو جمع بزن..ریاضی ضعیف بودی..
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1399/06/14
خدا لعنتت کنه خدا وکیلی تو این شرایط اصلا واجب نبود مدارس حضوری برگزار بشه
پاسخ ها
منصف
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
این که بچه هاش مدرسه نمیرن فکر بچه مردم هم نیست ...
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1399/06/14
عجب بدبختي گير كرديم از دست اين وزير بي خيال حتما بايد بزني بچه هاي مردم رو بكشي تا دلت اروم بشه ؟ بابا بي خيال خواهشا بگير بخواب تا صبح شنبه حرف نزن
-
01:46 - 1399/06/14
خدا لعنتت كنه فقط همين ! خدا لعنتت كنه
پاسخ ها
باران
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
کلاس بچه من ۳۸ نفرن چطور میتونم دلواپس نباشم یه مدید بی فکرم دارند که اصلا پشت میزش بلند نمیشه ببینه مدرسه در چه وضعه یک بچه ابتدایی چطور میتونه از خودش مواظبت کنه ...
-
01:46 - 1399/06/14
خدا لعنتت كنه فقط همين ! خدا لعنتت كنه
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1399/06/14
ما ۷ ماهه نه مسافرتی رفتیم و نه مهمونی خانوادگی گرفتیم،پارک و تفریح خارج از خونه رو هم تعطیل کردیم،بعد چجوری میتونم بچه ایی که ۷ ماه از همه تفریحی زدم به خاطر کرونا رو بفرستم مدرسه،۴ ساعت تو مدرسه چجوری یه بچه میتونه ۴ ساعت ماسکو رو صورتش تحمل کنه اونم تو یه فضای بسته ،مگه مدارس دستگاه تهویه دارن ،چجوری خوراکی بخورن،تو یه مدرسه با فضای کم و دانش آموزانی که نصفه کلاسم تعدادش زیاده برای فاصله گذاری اجتماعی،من که نمیفرستم یه سال بی سواد بمونه
Iran, Islamic Republic of
01:58 - 1399/06/14
واقعا خنده داره شما خودتون با کشور های اروپایی مقایسه میکنید!؟ کشور هایی که حداکثر توان شون اعم از مالی و وجودی شون رو واسه مردم شون خرج کردن که آمار مرگ میر کرونا به حداقل برسه و در بیشتر کشور های اروپایی پروتکل ها به بهترین نحو واسش هزینه میشه اونوقت شما علاوه بر اینکه با کمبود شدید رمدیسیور و پاورایور و دارو های کرونا و ماسک و دستگاه تنفس و کمبود تخت بیمارستان و گرونی مواد غذایی مقوی واسه تقویت سیستم ایمنی بدن و بخوام بقیه اش بگم جا نمیشه مردم رو سر سیاست تون چهار سال تو شرایط تحریم گذاشتین رو به رو کردین و خودتون شاهانه زندگی میکنید
ظلم پایدار نمیماند ....
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1399/06/14
من خیلی دلم برای مدرسه تنگ شد انشا الله میریم مدرسه
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1399/06/14
این همه سوءمدیریت بس کنید.یک شبه تصمیم میگیرد حرفتان بارهاتغییر می دهید.چه تضمینی میدهید. عزیزترین کس پدر مادر های ایرانی(فرزندان) آسیب نبینند.در حالیکه مسولین ما باتصمیم های اشتباه فراوان به جان ومال خانواده های ایرانی ضرر زده اند و حتی یک عذرخواهی ساده هم نمی کنند.در ضمن جناب وزیر تمام دنیای پیک دوم کرونا نداشت.تنها ایران بخاطر تصمیمات اشتباه شما مسولین بی خرد آماده پیک سوم می شود.
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1399/06/14
یعنی خنجر رو کاملا از رو بستید که ملت بدبخت رو به سینه ی قبرستان ها گسیل کنید، آخه شما چرا خودتون رو با سایر کشورها مقایسه میکنید!! ایران رو نباید با آفریقا هم قیاس کنید، صدقه ی سر دست اندرکاران و مسئولین شفیق همه جوره داریم آسیب میبینیم، الان داستان مرگ و زندگی هستش نه خودنمایی و پول پرستی، آموزش و پروش برای اینکه نخواد زیربار هزینه های آموزش از راه دور نره جون میلیونها نفر رو به خطر میندازه، من خودم به شخصه اگه شده 2سال بچه م عقب بیفته از مدرسه و درس اجازه ی ورود به مدرسه رو نمیدم بهش.
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1399/06/14
خیلی دلم برای مدرسه تنگ شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
قبلا گفتی
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1399/06/14
دلم برای مدرسه تنگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
دوبار دیگه گفتی قبلا، در ضمن اینکه یه کلمه رو کم و زیاد کنی که مثلا یه نفر دیگه ای خیلی تابلو و ضایعه
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
نه عزیزم دلت واسه گرفتن پول سرویس یا فروش کتب غیردرسی و....به دانش آموزان تنگ شده
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1399/06/14
تو، بچه و نوه نتیجه خودت ببر مدرسه. ما نمیبریم.... کی گفته که این همه بچه های مردم باید تو براشون تصمیم بگیری. والا یه سال اون طرف تر دکتر بشن.
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1399/06/14
خداوکیلی شماهایی که دم‌از آموزش حضوری میزنید بچه های خودتون رو میفرستید مدرسه؟کدوم پروتکل؟ کدوم بهداشت؟ بچه دبستانی چطور معنی فاصله گذاری رو بفهمه؟ چطور چهار ساعت ماسک رو تحمل کنه؟ دستشوییش گرفت چیکار کنه؟
خدایا خودت ما رو از دست این ظالمین رها کن
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1399/06/14
من که اجازه نمیدم بچه ام به مدرسه برود.
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1399/06/14
یوی اینو از خواب بیدار کنه .
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1399/06/14
جناب وزیر ایران را باکشورهای اروپایی مقایسه نکن،خودتان بهتر میدانید امکاناتی که اونا دارند ما نداریم،بس در تصمیم تان تجدیدنظر کنید،شما باعث از بین رفتن فرزندان معصوم این آب وخاک نشوید،لعنت و نفرین را به جان نخرید...
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1399/06/14
تاکید بر حضوری بودن کلاسها بخاطر مدارس غیر انتفاعی خودشون است
کلاس غیر حضوری شهریه نداره . بنابراین جون بچه ها
براشون مهم نیست@!@
مدیر !!! مردانه حذف نکن!!@
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
چطوری شهریه نداره شهریه میگیرن میگن پول جابجای کتاب و پول بیمه و تمبر هزار چیزدیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۴
بهترین راه مقابله با این وزیر بی تدبیر نبردن بچه ها به مدرسه است.. خودشو با کشورهای اروپایی مقایسه میکنه.. بذارید یکسال تو خونه بمونند حتی اگه به بهای اخراج از مدرسه باشه.. این دیگه مثل کارای دیگه نیست که ملت کوتاه بیان....
Iran, Islamic Republic of
02:56 - 1399/06/14
من بچه هامو عمرا نمی فرستم مدرسه. یه بچه ۷-۸ ساله چه جوری ۴ ساعت ماسک رو نگه خواهد داشت?
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1399/06/14
خدا لعنتون کنه با جون بچه هامون دارید بازی میکنید
Iran, Islamic Republic of
04:36 - 1399/06/14
این اقا حتما بچه مدرسه ای ندارد اگه داشت این حرفهارونمی زد ما بچه هامون دوست داریم. مگه بچه میفهمه رعایت بهداشت چیه دنبال بازی کردن. اگه اینطور خودت برو امسال تدریس بکن. معلوم جان معلم دانش اموزان برات مهم نبست در
Iran, Islamic Republic of
05:30 - 1399/06/14
۴ ماه حق التدریس معلمان شاغل واریز نشده است از اسفند تا خرداد چرا و کی پرداخت می شود که منجر به تجمع معلمان جلوی مجلس شورای اسلامی نشود
Iran, Islamic Republic of
05:54 - 1399/06/14
اینترنت از 2 دسته ی 8 تایی از سمت تاجیکستان و امارات وارد ایران می شود. امارات در این چند روز 4 واحد از دسته ی 8 تایی را قطع کرد و تهدید.کرده 4 تای دیگر را تا چند روز آینده قطع میکند.علت اختلالات اینترنتی به همین خاطر است. و اینکه امشب در جلسه ای متشکل از کلیه مدیران کل آموزشی استان و اطلاعات امنیت تصمیم گرفته شد از شنبه بصورت ناگهانی همه بچه ها حضوری مدرسه بروند.ناگهان وضعیت قرمز اشتان زرد اعلام شد.در جلسه مطرح شد اینترنت مشکل اساسی شده است
Iran, Islamic Republic of
06:20 - 1399/06/14
همه جامی رونددریامسافرت مهمانی بعدبه مدرسه می رسدکرونادارندتمام این پیشنهاد می دهندمعلمان هستند که تعطیل بشه چون خانه بمانندوبخوابندحقوق بگیرندوبچه های مردم بی سوادشوند
Iran, Islamic Republic of
06:52 - 1399/06/14
چند ایراد:
1. سنوات قبل داخل هر سرویس 7-8 رو سوار میکردند بااین حال گیرآوردن سرویس مطمن دردسر داشت !
2. با کلاسهای 30-40نفری چکار می کنید ؟
3. سنوات قبل برخی والدین بچه های سرما خورده رو به مدرسه می فرستادند!
Iran, Islamic Republic of
06:55 - 1399/06/14
اخه شمامیگین پنجره ها باز باشه الان هوابیشتر نقاط کشور سرد میان کولر هم روشن میکنن بچه ها سرمامیخورن زمستون چکارکنن ب ایناهم فک کردین؟
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1399/06/14
خنده داره خود سمنان قرمز هست گفتن بچه ها بیاریم مدرسه موندیم چه کارکنیم خدا لعنت کنه شما ها رو وسلام کدام‌مدرسه توایران توان داره با تهویه وغیره ها نشان بدین
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1399/06/14
جان بچه‌ها بازیچه اقتصاد خراب ایران شده!
هیچ پدر و مادر دلسوز و عاقلی تو این شرایط بچه شو به مدرسه نخواهد فرستاد!
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1399/06/14
یه ماه مدارس را حضوری می کنید بعد از اینکه نیمی از جمعیت را گرفتار کردید و فاجعه ی انسانی رخ داد بعد غیر حضوری میشه (وزیر آموزش پرورش باید استعفا بده )
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1399/06/14
خدایی مردمی عجیب هستیم که هیچ کجای دنیا لنگه نداریم. مسولین بهداشت می گویند پروتکل ها را رعایت کنید ولی مرفه نشینان بی درد تهرانی روانه سفرند برای شمال ولی حالا که باید بروند مدرسه می گویند چرا مدارس باز شدند.شد داستان مرغ و شتر مرغ
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1399/06/14
اینها می خوان از ریشه مملکت رو نابود کنن اخه بچه چطور میتونه چند ساعت ماسک بزنه دستشویی نره ابخوری استفاده نکنه مثلا هربار ک یه دانش اموز رفت دستشویی باید ضد عفونی بشه ایا اینکار رو میکنن یک سال اصلا بیوفتن عقب واقایون خانوما نزارید جگر گوشهاتون برن مدرسه بچه من استرس داره از همین الان ایا میتونه با این استرس درس یاد بگیره حالا استرس خودمون ب کنار تو خونه کلی مواظب هستیم باز نگرانیم وای ب حال رفتن مدرسشون و توی سرویس نشستنشون خدایا خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
08:02 - 1399/06/14
با استفاده از کلمه ی رعایت پروتکل های بهداشتی ما رو فریب ندید خودتون هم میدونید امکان رعایت بهداشت در مدارس وجود ندارد چه هدفی راا با این تصمیم یه شبه دارید دنبال می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1399/06/14
وزیر چطور در حالی که خودش ماسک زده حرف از بازگشایی مدارس بزند
استفاده از باید و نباید در گفته یعنی بر نامه ریزی جامعی برای آموزش دانش آموزان انجام نشده است
هر روز و ساعت یک تحلیل و برداشت جدید
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1399/06/14
خودت تو یک اتاق نشستی می گی بچه ها برت مدرسه، بچه های مردم از سر راه نیومدن، یک دارو کرونا را بخوای پیدا کنی کل تهران را باید بگردی؟؟؟
شما چی مصرف می کنی یک شبه می گی مناطق قرمز هم باید باز شه؟؟؟:
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1399/06/14
دعای شر پدر و مادرها پشت سرتونه
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1399/06/14
خدا وکیلی خودت فهمیدی چی گفتی ۸۴میلیون ایرانی كه متوجه نشدن وزیر سمت چپتون هم متوجه نشد
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1399/06/14
وزیر خودش بچه مدرسه ای نداره بخاطر همین نگران نیست ،که اتفاقی برای بچه های مردم بیوفته ،
Iran, Islamic Republic of
08:44 - 1399/06/14
اخه مگه میشه یه بچه رو ۴ ساعت تو مدرسه نگه داشت بدون وضع کثیف مدرسه اخه
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1399/06/14
وزیر ناتوان و کار نا بلد.خیلی از مدارس بیش از ۹۰درصد مدارس کولر ندارند.با چه فکری این تصمیم رو گرفتی؟
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1399/06/14
باید مدارس رو تحریم کرد
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1399/06/14
این تصمیم نا بخردانه جمعیت کرونایی ها چند میلیون نفر افزایش خواهد داد.
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1399/06/14
کاربر۸.۱۴واقعا حرف حق زدی
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/06/14
من که خودم بچه ندارم ولی اگر داشتم به هیچ عنوان جگر گوشه ام رانمیفرستادم ..بچه بی گناه اگر از بین برود اینا کاری نمیکنند..اینا میخواهن بدونن که چقدر بچه می اید چجوری نتیجه می دهد..نفرستید مدرسه هارا غیر حضوری میکنند...همه والدین باهم همکاری کنید به خاطر جان فرزندان عزیزتان...
Iran, Islamic Republic of
18:46 - 1399/06/14
کرونا همچنان مثل سال قبل درمان ندارد وهمه را درگیر میکند
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1399/06/14
طبق نظر وزارت علوم پزشکی بازگشایی مدارس رامنع کرده ولی گوش شنواکوجناب وزریرمخترم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر