توخل: من هم صحبت کنم محروم می‌شوم
۱۰۳۷۶۳۷
۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
۶۷۷
سرمربی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر متز تاکید کرد که ترجیح می‌دهد درباره محرومیت بازیکنانش بعد از دیدار برابر مارسی سکوت کند. او از پیروزی برابر متز بسیار خوشحال است.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی پاری سن ژرمن بعد از پیروزی برابر متز تاکید کرد که ترجیح می دهد درباره محرومیت بازیکنانش بعد از دیدار برابر مارسی سکوت کند. او از پیروزی برابر متز بسیار خوشحال است.

سرانجام پاری سن ژرمن طعم پیروزی را در فصل جدید لیگ فرانسه چشید.

شاگردان توماس توخل که به مصاف متز رفتند توانستند با گل دقایق پایانی دراکسلر به پیروزی برسند. پاری سن ژرمن در دو بازی آغازین خود در لیگ فرانسه تن به شکست داده بود و این نخستین سه امتیاز آنها در فصل جاری بود.

توخل بعد از بازی گفت: به تیمم افتخار می کنم. با 9 بازیکن توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.فکر نمی کنم که تیم پیش از این توانسته باشد چنین دستاوردی را رقم زند. ما با چنین فشردگی بازیکنان را می کشیم. من نگران هستم. بازیکنان پاری سن ژرمن مرده اند. اگر فشار ادامه پیدا کند بازهم شمار بازیکنان مصدوم بیشتر می شود.

او ادامه داد: آسیب دیدگی خوان برنارت من را ناراحت کرد. امیدوارم که او زیاد دور از میادین نباشد.دی ماریا نشان داد که چه بازیکن کلیدی برای ما است. او از پایه های تیم است. دراکسلر هم ارزش های خود را نجات داد و باعث شد تا سه امتیاز حیاتی را به دست آوریم.

بعد از جنجال در ال کلاسیکو پارادس و نیمار هر کدام دو جلسه محروم و کورزاوا هم 6 بازی از همراهی تیم محروم شدند.

توخل درباره این محرومیت ها گفت: بهتر است که من صحبت نکنم چرا که اگر صحبت کنم من هم از همراهی تیم محروم می شوم.

سرمربی آلمانی پاری سن ژرمن درباره وضعیت بازیکنان مصدوم تیمش گفت: امیدوارم که وراتی و کرر هر چه سریعتر به شرایط بازی برسند. درباره ام باپه هم که به ویروس کرونا مبتلا شد باید بگویم که وضعیت او بهتر شده است. او به تنهایی تمرین می کند. این احتمال زیاد است که ام باپه بتواند تیم را در دیدار برابر نیس همراهی کند. باید با پزشک تیم صحبت کنم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج