لحظه شنیدن سوم‌شدن در کنکور تجربی
۱۰۳۸۶۱۵
۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
۴۲۳۷
رتبه سوم کنکور تجربی گفت: در ابتدا فکرش را نمی‌کردم رتبه برتر شوم ولی در ادامه با تلاش‌هایی که انجام دادم، به این فکر افتادم که ممکن است برتر شوم.

رتبه سوم کنکور تجربی گفت: در ابتدا فکرش را نمی‌کردم رتبه برتر شوم ولی در ادامه با تلاش‌هایی که انجام دادم، به این فکر افتادم که ممکن است برتر شوم.

محمد تیموری ماسوله اظهار کرد: بامداد امروز بود که دوستانم بهم پیام دادند رتبه برتر کنکور شدم. بعد از این خبر شوکه شدم و در آن لحظه از فرط خوشحالی نمی‌توانستم خودم را کنترل کنم. خانواده‌ام را از خواب بیدار کردم و فضای وصف‌ناپذیری در خانه ایجاد شده بود.

وی بیان کرد: در ابتدا فکر نمی‌کردم رتبه برتر شوم ولی بعدها با وجود شرایط کرونا و خستگی که در من ایجاد کرده بود، توانستم این شرایط را پشت سر بگذارم و از این فرصت، نهایت استفاده را بردم و به چیزی که می‌خواستم برسم. در روزهای آخر واقعاً به فکر این افتاده بودم که ممکن است یکی از نفرات برتر کنکور شوم.

رتبه سوم کنکور تجربی خاطرنشان کرد: در روزهای تعطیل به‌طور میانگین ۷ ساعت و در زمان مدرسه روزانه ۵ ساعت درس می‌خواندم. در این ایام از آزمون‌های آزمایشی کنکور و کتاب‌های کمک آموزشی استفاده می‌کردم.

تیموری تصریح کرد: دوست دارم رشته پزشکی دانشگاه تهران را برای تحصیل انتخاب کنم.

وی گفت: اولین کسانی که در موفقیت من نقش داشتند، پدر و مادرم بودند. آنها در تمام شرایط کنار من بودند و اگر مشکلی برای من پیش می‌آمد، اولین نفری بودند که کمک می‌کردند و اگر نتیجه مطلوبی هم می‌گرفتم، اولین نفر بودند که تشویقم می‌کردند. تمام این مدت دو سه سال که برای کنکور تلاش می‌کردم، هر کمکی می‌توانستند برایم انجام دادند.

رتبه سوم کنکور تجربی، تلاش فراوان و اعتمادبه‌نفس را در موفقیت خود بسیار مؤثر دانست و گفت: توصیه من به کسانی که قصد شرکت در کنکور سال آینده را دارند این است که ابتدا مسیر درست را پیدا کنند و بعد در جهت آن تلاش کنند.

«محمد تیموری ماسوله» از گرگان موفق به کسب رتبه ۳ گروه آزمایشی تجربی در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:52
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1399/06/30
حیف ک کار گیرت نمیاد .حیف
پاسخ ها
خودم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
میره خارج. اینجا نمی مونه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1399/06/30
پسرگلم قوربونت برم ازبچه های گلستان خیلی خوشحال شدم بهت تبریک میگم امیدوارم موفق بشی توهمه مرزاحل زنگی باوجود مشکلات وسختیاای امسال تونستی سربلند بشی بازم تبریک میگم همینطور به خانواده ارجمندشون باعث سرافرازی همه شدی من به نوبه خودم خیلی خوشحال شدم وخوشحالی تو عزیزم زمان شنیدن برترکنکورحس کردم
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
یکم املاء تو قویتر کن
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1399/06/30
افرین بتو.بهت هزاران بارتبریک میگم اه نشالله درتمام مراحل زندگی موفق ومؤید باشی
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1399/06/30
تا درست تموم شد فوری برو یه کشور خارجی کاش همه ملت ایران میتونستیم مهاجرت کنیم ولئ تو ایران نباشیم داریم دق مرگ میشیم
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1399/06/30
موفق باشی .من هم کنکور سال۸۱قبول شدم همین حس را داشتم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج