تزریق چربی به واژن؛ کاربردها و قیمت آن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۳۹۳۴۰
۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
۱۸۸۴۹
محتوای حمایت‌شده
یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای جوانسازی واژن و بهبود ظاهر آن، تزریق چربی به واژن است. اما پیش از انجام ان لازم است نکاتی را درباره آن بدانید.

برترین‌ها: تزریق چربی به واژن که یکی از روش‌های جوانسازی واژن است به رفع خیلی از عوارض ناحیه تناسلی کمک می‌کند، از شُل شدن داخلی واژن گرفته تا افتادگی پوست و بی‌اختیاری ادرار. تزریق چربی می‌تواند این مشکلات را حل نماید. مشکل دیگری که با افزایش سن روی می‌دهد، از دست رفتن حجم لابیاست. افزایش سن باعث کاهش تولید کلاژن و در نتیجه افتادگی و چروک خوردن پوست در تمام بدن، از جمله بخش بیرونی واژن می‌شود که با تزریق به واژن می‌توان این مسئله را نیز برطرف کرد. افزایش حجم واژن با تزریق چربی می‌تواند سایز لابیا ماژور را افزایش داده و آن را جوانسازی کند. حجم دهی لابیا با فیلر‌های پوستی نیز امکانپذیر است، اما تزریق چربی، جایگزین بهتری است که نتایج ماندگارتری دارد.

تزریق چربی به واژن؛ کاربردها و قیمت آن

تزریق چربی در کلینیک زیبایی آرین سیما به نواحی مختلف بدن از جمله صورت، سینه، باسن و واژن صورت می‌گیرد. برای انجام این روش مراجعین کاملا بی‌حس شده و در نتیجه روش تزریق چربی برای آن‌ها با درد همراه نخواهد بود.

مدت زمان لازم برای انجام این روش تقریبا ۲ ساعت می‌باشد. تزریق چربی داخل اتاق عمل استریل با لوازم و پک استریل و یکبار مصرف انجام‌ می‌شود در نتیجه مشکلی برای فرد ایجاد نخواهد شد.

اگر شما هم به دنبال تزریق چربی و جوانسازی واژن هستید، همین حالا با کلینیک زیبایی آرین سیما تماس بگیرید و وقت مشاوره بگیرید.

تزریق چربی به واژن؛ کاربردها و قیمت آن

۰۲۱-۸۸۸۷۶۰۰۱

۰۹۱۲۹۶۸۶۹۷۷

مزایای تزریق چربی به واژن چیست؟

 • با تزریق چربی نتیجه، بهتر و طبیعی‌تر خواهد بود
 • تمام مراحل آن طبیعی بوده و از چربی بدن خودتان استفاده می‌شود
 • این روش عملی بسیار کم تهاجمی است
 • نتایج آن معمولا دائمی‌اند
 • سبب افزایش اعتماد بنفس و بهبود ظاهر جنسی می‌شود
 • دارای عوارض بسیار کمی است
 • هزینه‌ی آن نسبت به نتیجه‌ای که می‌گیرید مناسب است
 • به دلیل طبیعی بودن، احتمال واکنش آلرژیک یا پس زدن پیوند در آن صفر است
 • بعد از انجام تزریق، پوست واژن، روشن‌تر می‌شود
 • بعد از انجام آن می‌توانید فورا به زندگی عادی خود برگردید
 • در این روش، نیازی به برش و بخیه نیست
 • نیازی به بستری شدن ندارد
 • نتیجه‌ی آن خیلی زود قابل مشاهده است
 • انجام آن، افزایش لذت جنسی در پی خواهد داشت
 • بعد از انجام این روش، چربی خیلی زود با پوست جوش می‌خورید و زیر پوست جابجا نمی‌شود
 • در صورتی که لازم باشد می‌توانید آن را تکرار کنید
 • بعد از انجام آن می‌توانید زایمان طبیعی انجام دهید.
 • محدودیتی در فعالیت‌های جنسی‌تان ایجاد نمی‌کند
 • برای انجام آن، نیازی به بیهوشی نیست و هنگام تزریق نیز دردی احساس نخواهید کرد

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می‌شود؟

اولین قدم برای تزریق به واژن یا حجم دهی لابیا، انجام لیپوساکشن است تا چربی لازم از بدن برداشته شود. لیپوساکشن معمولا در ناحیه شکم، ران‌ها و یا باسن صورت می‌گیرد. البته چربی لازم از هر کجای بدن که دارای تجمع چربی اضافی است می‌تواند برداشته شود. چربی برداشته شده ابتدا تمیز شده و از هر گونه آلودگی پاکسازی می‌شود. سپس این چربی به لابیا تزریق می‌شود. پزشک با استفاده از سرنگ‌های ریز، چربی را به به مقادیر بسیار کم به عمق‌های متفاوتی از لابیا تزریق می‌کند.

با قرار گرفتن یکنواخت چربی در تمام قسمت‌های لابیا، بیشتر چربی تزریق شده، حفظ می‌شود. بعد از انجام آن، لابیا ممکن است بزرگ‌تر از اندازه‌ی مورد نظرتان به نظر برسد. پزشک مقدار بیشتری چربی به واژن تزریق می‌کند، چون پیش بینی کرده که مقداری از این چربی جذب شود.

تزریق چربی به واژن و کاربرد‌های آن

چه کسانی کاندید مناسبی برای تزریق چربی به واژن هستند؟

افرادی که برای این عمل زیبایی مراجعه می‌کنند معمولا در دو دسته قرار می‌گیرند: کسانی که می‌خواهند اندام جنسی خود را جذاب‌تر و پُرتر کرده و واژنی جوان‌تر داشته باشند، و کسانی که می‌خواهند افتادگی و شُل شدن واژن و لابیا ماژور خود را با تزریق چربی برطرف کرده و واژن را جوانسازی کنند. مانند هر عمل جراحی زیبایی دیگری، بهترین افراد برای انجام این روش کسانی هستند که سیگاری نیستند، به وزن ایده آلی رسیده‌اند و مشکل یا بیماری خاصی ندارند. ضمنا زنانی که مراجعه می‌کنند باید دارای ذخیره‌ی مناسبی از چربی باشند تا لیپوساکشن قابل انجام باشد.

مقدار چربی مورد نیاز برای انتقال و تزریق به لابیا ماژور، بسته به نتیجه‌ی مورد نظر متفاوت است. خانم‌هایی که بعد از زایمان دچار کاهش حجم در ناحیه واژن شده‌اند و همچنین خانم‌هایی که به علت یائسگی و افزایش سن دچار کاهش حجم، پیری، افتادگی و چین و چروک پوست واژن شده‌اند، کاندید مناسبی برای انجام این روش جوانسازی هستند. کسانی که به تزریق فیلر‌ها و ژل‌ها حساسیت دارند نیز می‌توانند به واژن خود، چربی تزریق کنند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای تزریق چربی به واژن نیستند؟

زنانی که اخیرا زایمان کرده‌اند، در پروسه‌ی کاهش وزن قرار دارند و یا مبتلا به بیماری کنترل نشده‌ای هستند، کاندید مناسبی برای تزریق چربی به واژن نمی‌باشند. همچنین کسانی که تحت این عمل قرار می‌گیرند، باید چربی کافی برای برداشت داشته باشند، جوری که برداشتن چربی از بدن‌شان سبب بد شکلی و بدفرمی طی لیپوساکشن نشود. در مورد خانم‌هایی که چربی کافی جهت برداشت ندارند، فیلر‌های پوستی می‌تواند انتخاب بهتری برای جوانسازی واژن باشد.

افرادی که بیماری قلبی عروقی و سرطان دارند و تحت شیمی درمانی پیشرفته‌اند نمی‌توانند این روش جوانسازی واژن را انجام بدهند. زنانی که دچار تشنج و بیماری‌های پیشرفته کلاژن و اسکولار هستند و همچنین کسانی که بیماری ریوی پیشرفته دارند، کاندید مناسبی برای این روش نیستند. افرادی که سابقه آمبولی وریدی دارند و کسانی که قبلا سکته مغزی یا قلبی کرده‌اند، نیز نمی‌توانند به واژن خود چربی تزریق کنند.

چرا نمی‌توان از چربی بدن افراد دیگر برای تزریق به واژن استفاده نمود؟

بدن افراد هر چیزی را که مخصوص بدن خودشان نباشد را پس می‌زند. به همین خاطر نیز پیش از انجام جراحی‌های پیوندی مانند پیوند کلیه، باید آزمایشات بسیاری انجام شود تا اطمینان حاصل شود که بدن عضو جدید را پس نخواهد زد. در صورتی که چربی از بدن فرد دیگری وارد بدن شما شود، بدیهی است که سیستم ایمنی بدن شما نسبت به آن واکنش نشان خواهد داد و ممکن است این چربی را پس بزند. پس زدن چربی نیز خود می‌تواند موجب عفونت در ناحیه تزریق شود که در اینصورت ملزم هستید فورا چربی داخل بدن را تخلیه نمایید. به همین خاطر نیز ضروری است که این عمل تنها با چربی بدن خود فرد انجام شود.

آماده‌سازی‌های پیش از انجام تزریق چربی به واژن

پیش از انجام این عمل، باید آماده‌سازی‌هایی را فراهم کنید تا نتایج مطلوبی از تزریق بگیرید. توجه داشته باشید که باید به پزشک خود درباره تمام داروهای مصرفی خود اطلاعاتی بدهید تا پزشک متخصص بتواند در صورت وجود مشکل، آن را با شما در میان بگذارد. برخی از آماده‌سازی‌های پیش از انجام تزریق چربی به واژن به شرح زیر می‌باشد:

 • مصرف آسپیرین، داروهای ضد افسردگی، ناپروکسون، ایبوپروفن و ویتامین E را قطع کنید. زیرا این داروها موجب رقیق شدن خون شما می‌شوند و کبودی پس از انجام تزریق را به همراه خواهند داشت.
 • دو هفته قبل از انجام تزریق، سیگار نکشید تا سرعت گردش خون افزایش یابد.
 • حداقل دو هفته قبل از انجام تزریق مصرف الکل را کنار بگذارید.
 • آب فراوان بنوشید.

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌های تزریق چربی از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@ariansimaclinic

اسکار‌های ناشی از جوانسازی واژن به روش تزریق چربی

وقتی برای برداشتن چربی و انتقال به لابیا ماژور، لیپوساکشن انجام می‌شود، اسکار‌های به جا مانده نامحسوس هستند. طی عمل تزریق چربی، از لوله‌های بسیار ریزی برای جمع آوری و انتقال چربی به لابیا ماژور استفاده می‌شود. زخم‌هایی که از این سوراخ‌های ریز به جا می‌مانند اغلب آنقدر کوچک هستند که به سختی دیده می‌شوند یا تنها با یک بخیه قابل بستن‌اند.

تزریق چربی به واژن چه کاربرد‌هایی دارد؟

تزریق چربی به واژن و کاربرد‌های آن

تزریق چربی به واژن چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟

حجیم کردن لابیا ماژور با تزریق چربی به طور کلی عملی ایمن است که ریسک و عوارض بسیار کمی نسبت به سایر روش‌های جوانسازی واژن دارد که شامل بیهوشی و خونریزی و عفونت و آسیب به عصب ممکن است بشوند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم پزشک جراح متبحر و آزموده‌ای را انتخاب کنید تا ریسک عوارض هر چند اندک این جراحی را به حداقل ممکن رسانده و بهترین و ماندگارترین نتیجه را کسب کنید. برخی از عوارضی که ممکن است پس از انجام تزریق چربی به واژن با آن‌ها روبه‌رو شوید، به شرح زیر می‌باشند:

 • التهاب
 • تورم
 • کبودی
 • عفونت
 • درد

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به واژن چگونه است؟

بعد از انجام این عمل می‌توانید تا حدودی انتظار کبودی و تورم و درد را داشته باشید که طبیعی است. اگر احساس می‌کنید در ناحیه‌ای از بدن‌تان که لیپوساکشن انجام شده، حسی ندارید، نگران نشوید. عصب‌های این ناحیه مجددا شروع به تولید حس می‌کنند و خیلی زود به وضعیت نرمال برخواهید گشت. تورم ناحیه‌ای که تزریق چربی انجام شده ممکن است تا چند ماه طول بکشد. برای کنترل درد و احساس ناراحتی شما، داروی مسکن تجویز خواهد شد. اما اگر دچار درد شدیدی شدید، فورا با پزشک خود تماس بگیرید.

ریکاوری بعد از تزریق چربی به واژن چگونه است؟

فرایند بهبود و ریکاوری بعد از تزریق چربی برای هر کسی متفاوت است، اما در عرض یکی دو روز بعد از انجام آن، باید بتوانید راه بروید. احتمالا مایعات اضافی طی یکی دو روز اول از نقاطی تخلیه می‌شوند و ممکن است حتی مایعات کمی خون آلود باشند. شما در روز دوم یا سوم بعد از عمل می‌توانید دوش بگیرید. بسته به تعداد نواحی که تحت درمان قرار گرفته‌اند، شاید لازم باشد سر کار نروید و تا یک هفته به فعالیت‌های عادی‌تان نپردازید. طی دو تا سه هفته‌ی بعد از تزریق، ناحیه‌ی درمان شده ممکن است همچنان نسبت به لمس حساس باشد و نباید فعالیت‌های شدید فیزیکی انجام دهید.

همچنین تا یک ماه باید گن بپوشید تا ناحیه درمان شده، فُرم درست خود را حفظ کرده و چربی کاملا توسط واژن جذب شود. بعد از این دوره می‌توانید کم کم به فعالیت‌هایی مانند رابطه جنسی و ورزش برگردید.

دارو‌هایی را که پزشک برای‌تان تجویز کرده به موقع و منظم مصرف کنید، خصوصا آنتی بیوتیک‌ها. تا یک هفته بعد از تزریق به واژن از مصرف غذا‌های پُرچرب و پُرنمک پرهیز نمایید. تا مدت زمان مشخص شده توسط پزشک‌تان، فعالیت جنسی نداشته باشید.

حداقل تا یک هفته بعد از انجام عمل، دوش آب گرم نگیرید یا از وان آب داغ استفاده نکنید. بعد از آن، رانندگی نکنید. برای کاهش تورم ناشی از عمل از کمپرس یخ استفاده کنید و تا یک هفته، الکل مصرف نکنید و سیگار نکشید.

نتایج تزریق معمولا چند هفته بعد از عمل قابل مشاهده‌اند. تا زمانی که همان وزن زمان انجام عمل را حفظ کنید، واژن‌تان نیز فرم خود را حفظ خواهد کرد. اما اگر وزن اضافه کنید، در ناحیه‌ی تحت درمان نیز تدریجا تغییراتی رخ خواهد داد.

تزریق چربی به واژن بهتر است یا تزریق فیلر به واژن؟

خوبی‌های تزریق چربی این است که طبیعی بوده و نتیجه نیز طبیعی‌تر است. تزریق چربی، ریسک کمتری دارد و احتمال واکنش آلرژیک که در مورد فیلر‌های پوستی مطرح است، در این مورد وجود ندارد. در مورد تزریق فیلر، همیشه احتمال پس زده شدن فیلر یا واکنش آلرژیک وجود دارد، اما بدن شما چربی که از بدن خودتان گرفته شده، هرگز پس نمی‌زند؛ بنابراین هر چند تزریق چربی عملی تهاجمی‌تر است، اما بیشتر افراد آن را به تزریق ژل به واژن ترجیح می‌دهند.

تزریق چربی به واژن و کاربرد‌های آن

از دیگر امتیازات تزریق چربی به واژن این است که هر چند بدن در نهایت، چربی انتقال داده شده را جذب می‌کند، اما چربی به سرعت و به راحتی فیلر‌ها جذب نمی‌شود. تزریق چربی می‌تواند پُری و حجم موضع مورد نظر را تا سال‌ها حفظ کند. اما نتیجه‌ی بیشتر فیلر‌ها فقط تا شش ماه یا نهایتا تا یک سال باقی می‌ماند.

تزریق فیلر به واژن نیز مزایای خاص خودش را دارد. یکی از امتیازات تزریق فیلر به واژن این است که عملی کمتر تهاجمی نسبت به تزریق چربی است و نیازی به بیهوشی ندارد، زیرا از لیدوکائین برای بی‌حسی استفاده می‌شود. فیلر‌ها به سرعت و بدون آسیب وارد کردن، تزریق می‌شوند، اما تزریق چربی به زمان بیشتری نیاز دارد، زیرا ابتدا باید چربی از قسمتی از بدن برداشته شده، تصفیه و پاکسازی شده و سپس تزریق شود.

تزریق چربی به واژن تا چه مدت ماندگاری دارد؟

ماندگاری جراحی‌های مختلف، بسته به بدن افراد می‌تواند متغیر باشد. تزریق چربی به واژن نیز از آن دسته جراحی‌هایی است که در افراد مختلف می‌تواند ماندگاری متفاوتی داشته باشد. معمولا نتایج این عمل تا سه سال دوام و ماندگاری دارد. اما در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید مجددا تزریق چربی به واژن انجام دهید.

آیا تزریق چربی به واژن در دوران بارداری نیز قابل انجام است؟

در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمونی و تورم ناحیه لابیا، تزریق چربی به واژن انجام نمی‌شود و بهتر است انجام آن را تا سه ماه بعد از زایمان به تاخیر بیندازید تا لابیا‌ها به فرم طبیعی خود برگردند.

چه عواملی می‌توانند بر موفقیت تزریق چربی به واژن تاثیر بگذارند؟

از آن جایی که چربی مورد نیاز برای تزریق به واژن از بدن خود فرد گرفته می‌شود، باید دقت شود که این چربی‌ها سالم باشند. برای این که نتایج حاصل از تزریق چربی به واژن بهتر بوده و جراحی موفقیت آمیزتر باشد لازم است که پس از کشیدن چربی از بدن، سلول‌هایی که آغشته به خون هستند از سلول‌های سالم چربی جدا شود. این عمل معمولا با استفاده از یک دستگاه سانتریفیوژ مخصوص انجام می‌شود. تزریق این چربی‌های سالم می‌توانند سبب موفقیت تزریق چربی به واژن شوند.

آیا امکان انجام تزریق چربی با سایر جراحی‌ها وجود دارد؟

یکی از رایج‌ترین سوالات در رابطه با انجام تزریق چربی به واژن این است که آیا ممکن است آن را همزمان با جراحی‌های زیبایی دیگر انجام داد یا خیر. شما می‌توانید این جراحی را همزمان با انجام جراحی‌های زیبایی واژن، از جمله لابیاپلاستی و پرینورافی انجام دهید. در این صورت تنها یک دوره نقاهت را پشت سر خواهید گذاشت.

امکان انجام این عمل همزمان با جراحی‌های لاغری از جمله لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی نیز امکانپذیر است. در این روش‌های جراحی، لیپوساکشن چربی انجام می‌شود و می‌توانید همزمان با استخراج چربی از بدن، چربی استخراج شده را به واژن تزریق نمایید.

هزینه تزریق چربی به واژن

همانند سایر جراحی‌های زیبایی، تزریق به واژن نیز بسته به عوامل مختلف می‌تواند هزینه متفاوتی داشته باشد. برخی از مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه تزریق چربی به واژن عبارتند از: میزان چربی مورد نیاز، میزان مهارت متخصص، محل قرارگیری کلینیک زیبایی. برای تعیین هزینه دقیق این جراحی باید به پزشک مراجعه کنید و متخصص شما پس از انجام معاینات هزینه دقیق را با شما در میان خواهد گذاشت.

تزریق چربی به باسن

با بالارفتن سن و کاهش وزن ممکن است باسن از فرم بیفتد یا برخی خانم‌ها از فرم آن ناراضی باشند، بهترین راه حل آن تزریق چربی به باسن است. این روش علاوه بر شکل زیبایی که به اندام فرد می‌دهد، افتادگی باسن را رفع و آن را لیفت می‌کند. برای این منظور چربی از قسمت دور شکم و بالای ران فرد به یکی از روش‌های خارج کردن چربی مانند لیپوساکشن برداشته می‌شود. پس از حصول چربی خالص آن را با استفاده از لوله کانول به باسن تزریق  می کنند. معمولا مقداری از چربی تزریق شده به مرور جذب بدن می‌شود به همین دلیل ۳۰ درصد بیشتر از حجم احتمالی تزریق می‌گردد. این جراحی معمولا بین ۹۰ دقیقه تا ۴ ساعت زمان می‌برد.

منابع: aedit ، tracitemmenmd ، smithsurgery

تزریق چربی به واژن؛ کاربردها و قیمت آن

کلینیک آرین سیما

کلینیک آرین سیما از سال ۸۶ شروع به فعالیت نموده است، در ابتدای امر به عنوان یک کلینیک کاشت مو، خدمات کاشت موی طبیعی، کاشت ابرو، کاشت ریش و سبیل به بیماران ارائه گشت.

اما از سال ۸۸ در کلینیک تخصصی پوست و مو آرین سیما خدمات جوانسازی پوست و لیزر مو‌های زائد نیز ارائه شد. برای جوانسازی پوست روش‌های زیادی از جمله میکرونیدلینگ، کربوکسی تراپی، مزوتراپی، میکرودرم و … در آرین سیما انجام می‌شود. تزریق ژل و انواع فیلراز دیگر خدمات ماست.

تزریق چربی به واژن؛ کاربردها و قیمت آن

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۸۷۶۰۰۱

۰۲۱-۸۸۸۷۶۰۰۲

۰۹۱۲۹۶۸۶۹۷۷

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@ariansimaclinic

تزریق چربی به صورت و هزینه آن

میدان ونک، نبش گاندی جنوبی، ابتدای کوچه بیستم، ساختمان شماره ۱۴۲، طبقه ۳

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:42
Iran (Islamic Republic of)
16:57 - 1399/09/01
چرا بدن نباید روال عادی خودش را داشته باشه زیبا بوده زن ولی تمام این موارد زیبایی عیر از هزینه فراوان درد و عوارض با خود به همراه دارد من زن فقط در حد نیازم می توانند بدکتر مراجعه می کنم اصلن وقت ندارمه
Iran (Islamic Republic of)
17:31 - 1399/09/01
روش خیلی عالی وپسندیده است
Iran (Islamic Republic of)
17:59 - 1399/09/01
برترینها نظرات منو سانسور نکن و نشان بده مگر من تا حالاحرف بدی گفته ام که بیشترش را سانسور میکنی و نشان نمیدهی؟ یک دفعه بگو نظر نده و هم خودت و هم منو خلاص کن و تکلیفم روشن کن و دیگه وقتم را هدر ندهم برای نظر دادن به خبرهای مهم شما.
Iran (Islamic Republic of)
21:57 - 1399/09/01
مردم نون گیرشون نمیاد بخورن ،اینا فکر اینن ک چربی ب کجا بزنن!!!! حالا اگر چربی تزریق نکن نمیشه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
همه گرفتاریهامون حل شده دیگه هیچ دغدغه ای نداریم فقط مشکل کمبودچربی ...اونجامونده بودکه اونم بسلامتی حل شد
Iran (Islamic Republic of)
17:01 - 1399/09/23
پزشکانی که مبادرت به انجام دستکاری در واژن خانم ها �‌کنند افراد خائنی هستند عزیزان بابا بگذارید یکجا به حالت طبیعی خودش بمونه خون از دماغ اون از گونه اون از لب اون از شکم اون از ابرو و سینه دیگه جا قحطی بود حالا نوبت واژن چرا اینکارو میکنید فردا روزی در پیشگاه خدا جوابگو خواهید بود از ما گفتن
Iran (Islamic Republic of)
18:10 - 1399/09/23
برترین ها هر وقت میخواین در این رابطه مطلب بزارین لازم نیس حتما اون عکس رو بزارین
Iran (Islamic Republic of)
19:43 - 1399/09/23
وای چی میشه، دهنم آب افتاد
Iran (Islamic Republic of)
20:29 - 1399/09/23
بسیار عالی و جذاب
Iran (Islamic Republic of)
01:27 - 1399/09/24
برترینها باید ازخودش خجالت بکشد این تبلیغات وقیحانه جایش اینجا نیست.
Iran (Islamic Republic of)
09:23 - 1399/09/24
ببین به کجا رسیدیم، خوب یه باره کاری کنند که به لباس هم نیازی نباشه!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر