«دناپلاس» وسیله رفاهی نمایندگان مجلس نیست
۱۰۳۹۳۴۵
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
۱۸۱۹
سخنگوی هئیت رئیسه مجلس درباره تحویل خودروی «دناپلاس» به نمایندگان متقاضی، گفت: این خودروها برای انجام وظایف نمایندگی در اختیار آنها قرار می‌گیرد،بنابراین وسایل رفاهی نیست.

خبرگزاری مهر: سخنگوی هئیت رئیسه مجلس درباره تحویل خودروی «دناپلاس» به نمایندگان متقاضی، گفت: این خودروها برای انجام وظایف نمایندگی در اختیار آنها قرار می‌گیرد،بنابراین وسایل رفاهی نیست.

محمدحسین فرهنگی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران،درباره تحویل خودروی«دنا پلاس» به نمایندگان، با بیان اینکه اینکه خودروهای تولید داخل در اختیار نمایندگان قرار گیرد تازگی ندارد و در همه ادوار مجلس نیز سابقه داشته است،اظهار داشت: ۱۸۰ نفر از همکاران ما در مجلس یازدهم سابقه نمایندگی نداشتند از این رو خودروی مناسبی برای سرکشی به حوزه های انتخابیه در اختیارشان نیست.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: کسانی که مسئولیت های پایین تری دارند خودروهای متنوعی در اختیار دارند و این رویه در گذشته وجود داشته و اما تنها فرق آن این بود که قبلا به نام نمایندگان شماره گذاری می شد، اما این دوره به نام مجلس شماره گذاری شده است و امکان واگذاری ندارد.

فرهنگی تاکید کرد: هر چند بعد از پایان دوره هم این خودروها به درد مجلس نمی خورد که بخواهد به مجلس برگردد به دلیل آنکه مستهلک می شود و قابل استفاده نیست.

وی تصریح کرد: این خودروها برای انجام وظایف نمایندگی در اختیار نمایندگان قرار می گیرد،بنابراین وسایل رفاهی نیست ضمن آنکه هم ترازان نمایندگان که وزرا هستند گاهی ده ها خودرو در اختیارشان است اما در مجلس چنین امکانی نیست.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با تاکید براینکه استانداران، فرمانداران و بخشداران امکانات وسیعی دارند،گفت: مجلس و اکثریت آن مصر هستند که حاشیه ها بر متن غلبه نکند زیرا حواشی ما را از کار باز می دارد.

فرهنگی افزود: برخی نمایندگان هم در اثر فضایی که ایجاد شده منصرف شدند اما مسلما این امر در کارکرد و کارآیی آنها تاثیر منفی دارد

وی تاکید کرد این انتظار نیز به جا است که مجلس ورود کند و موضوع خودرو را به سامان مشخصی برساند. نه آنکه نماینده وسیله کار نداشته باشد و نتواند وظایفش را انجام دهد.

سخنگوی هئیت رئیسه مجلس همچنین درباره جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس، گفت: در این جلسه موضوع ایجاد تحول در مجلس از سوی روسای کمیسیون ها، کارشناسان مرکز پژوهش ها و برخی همکاران مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیسیون آئین نامه در این باره جمع بندی کند و تغییراتی را به وجود آورد که ما زیر بمباران طرح ها و لوایحی که برای مردم مفید نیست و تاثیری در شرایط زندگی مردم هم ندارند، قرار نگیریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:109
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1399/07/01
رنو پی کی هم براتون زدیادیه
پاسخ ها
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
چطورمیشه مگه پراید در اختیارشون بزاریدنمایندگان خونشون رنگین تر از مردوند اینا که تواین دوره از نمایندگیشون کاری برای من نمیکنندالان چند ماه از مجلس گذشته چه کار مثبتی برای میشعت مردم گردند
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1399/07/01
بهتره توی طرح هایی که میریزند هوای مردم رو داشته باشند نه برای یک خودرو
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1399/07/01
شما مگه نمی تونید مثل دکتر شیبانی با اتوبوس سر کار برید
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1399/07/01
رانت نمایندگیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
کدام کار
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1399/07/01
یعنی این اقا میگه دنا پلاس بعد ۴سال فرسوده میشه؟یا تو باغ نیست و نمیدونه مردم عادی با یه پیکان ۲۰سال خرج خانوادشونودرمیاره یا خودشو به نفهمی زده که فکر کنم مورد دوم درست باشه ،اینا چرا اینقد به فهم و شعور مردم توهین میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1399/07/01
دویست میلیون به اسم خانه ششصدتا به اسم حمل ونقل و...علی برکت الله . اینها تا جیب شان پر بشه چهار سال هم تموم میشه و این سیکل دوباره تکرار میشه بیچاره مردم که گول خوردند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
چرا فکر میکنید که اینها دلسوز مردم هستند تمامشون خودکشی میکنند بیایند مجلس وکرسی بگیرند برای خودشون جمع کنند حالا خواهید دید
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1399/07/01
کی میاد پول خودرو رو بده بعد فقط برا کارهای مجلس استفاده کنه
حرف نزنید
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1399/07/01
آقا یدونه از وسایل کارتون به ما بدین
یعنی شما ماشین نداشتیم رفتین مجلس
پس چطور میخواین حال ما هارودرک کنید
درغگو
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1399/07/01
مردم هم که گوششون درازه.پس چرا قسطشو نماینده ها میدن
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1399/07/01
مگه شما برای مردم کاریم میکنید دست بردارید خواهشن
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1399/07/01
دهن نمایندها بسته شد.دیگه نمیگن خودروگرونه
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1399/07/01
یاد آن مردان نیک اندیش بخیر حضرت آیت الله طالقانی روی مبل صندلی مجلس ننشست و می گفت کسی که روی ای مبل بنشیند ازیادخدا و مردم غافل خواهد شد وروی زمین نشست!!!!سراز قبر بردارد وببیند که این آقایان ....
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1399/07/01
اگه فقط واسه انجام وظایفشونه خب پراید میدادین بهشون. اونم ماشینه دیگه
United Arab Emirates
16:24 - 1399/07/01
مسابقه بخور بخور بین مسوولان راه افتاده
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1399/07/01
نوش جان، ما رو بگو چی فکر می کردیم چی شد. اینم از مجلس دست راستی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج