نادری در چه صورتی در پرسپولیس می‌ماند؟
۱۰۳۹۹۵۳
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷
۵۱۹
مدافع چپ‌پای تیم فوتبال پرسپولیس در یک صورت در جمع سرخ‌پوشان ماندنی خواهد شد. مطرح شدن خبر پیشنهاد ۳ تیم لیگ برتری به محمد نادری با واکنش هواداران پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و آن‌ها از مسئولان این باشگاه خواسته‌اند به هر شکلی که هست نادری را حفظ کنند.

روزنامه خراسان: مدافع چپ‌پای تیم فوتبال پرسپولیس در یک صورت در جمع سرخ‌پوشان ماندنی خواهد شد. مطرح شدن خبر پیشنهاد 3 تیم لیگ برتری به محمد نادری با واکنش هواداران پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی مواجه شد و آن‌ها از مسئولان این باشگاه خواسته‌اند به هر شکلی که هست نادری را حفظ کنند.

این در حالی است که پرسپولیس در پست دفاع چپ در حال حاضر فقط سعید آقایی را در اختیار دارد که او هم مصدوم است. محمد انصاری نیز از نیم‌فصل دوم به جمع سرخ‌پوشان اضافه خواهد شد و می‌تواند در جناح چپ خط دفاعی به سرخ‌پوشان کمک کند. محمد نادری در آخرین مذاکراتی که خود و مدیربرنامه‌هایش با مدیریت باشگاه پرسپولیس داشته‌اند، موضوع افزایش رقم قرارداد را مطرح کرده‌اند.

در واقع اگر باشگاه پرسپولیس خواسته مالی وی را برآورده سازد، احتمال ماندنش در جمع سرخ‌پوشان زیاد است. از آنجا که سعید آقایی با قراردادی حدود 4 میلیارد تومان سرخ‌پوش شد، پرسپولیس برای حفظ نادری هم مبلغی در همین حدود را باید هزینه کند. غیر از نادری، خیلی دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم خواستار افزایش چشمگیر رقم قراردادشان نسبت به فصل پیش شده‌اند که حتی برخی رقم‌ها از 10میلیارد هم تجاوز کرده و برخی تازه‌وارد‌ها مبالغ بالای 7میلیارد پیشنهاد داده‌اند. 

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1399/07/03
وقتی مدیر یت ضعیف باشه همین اتفاق
میافتد .نادری در تیم جا افتاده و تواناییش
را نشان داده ولی آقای مدیر با جذب آقائی
و پرداخت ۴ میلیارد توقع دارد که نادری با
نصف این مبلغ در تیم بماند تازه هنوز معلوم
نیست که آقایی بتواند در پرسپولیس موفق
شود فعلا که مصدوم شده.
همین اتفاق برای شجاع هم افتاده .
وقتی به بازیکنان جدید تیم ۴ ، ۵ میلیارد
پرداخت میکنید بازیکنان قدیمی دیگر نمیتوانند با یکی دو میلیارد بازی کنند .
همین باعث اختلاف و دو دستگی میشود.
مدیریت ضعیف در فوتبال هما تیمها رو
نابود کرده بخاطر همین بازیکنان به کشورهای عربی میروند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج