رضاییان-پرسپولیس حسرتی که باقی ماند
۱۰۴۰۴۳۱
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷
۱۰۰۲
رامین رضاییان که یکی از خرید‌های جذاب الدحیل قطر محسوب می‌شد، امیدوار بود با تغییر تیمی که داشته، بتواند در لیگ قهرمانان آسیا یک چالش جالب برای دستیابی به افتخاری بزرگ را پیش رو داشته باشد.

ایران ورزشی: رامین رضاییان که یکی از خریدهای جذاب الدحیل قطر محسوب می‌شد، امیدوار بود با تغییر تیمی که داشته، بتواند در لیگ قهرمانان آسیا یک چالش جالب برای دستیابی به افتخاری بزرگ را پیش رو داشته باشد.

تقابل او با پرسپولیس اما یکی از اتفاقاتی بود که هواداران ایرانی انتظار آن را می‌کشیدند، تقابلی که در نهایت با برتری الدحیل و هم‌تیمی‌های رضاییان همراه شد تا اما و اگر بزرگی برابر صعود شاگردان یحیی گل‌محمدی شکل بگیرد. رضاییان بعد از آن بازی اما در پستی اینستاگرامی از این تقابل احساسی گفت و اینکه با توجه به تعهدی که به تیمش داشته، مقابل پرسپولیس تلاش خود را به کار گرفته. او از تقابل با شاگردان یحیی گل‌محمدی در مرحله نیمه نهایی گفت و اینکه امیدوار است پرسپولیس نیز بتواند در مراحل بعدی حاضر شود.

مدافع سابق پرسپولیسی‌ها اما بدشانس بود که در جدال با شجاع خلیل‌زاده، از داور کارت زرد گرفت تا بازی پایانی مرحله گروهی برای تیمش را از دست بدهد. غیبت رضاییان مقابل التعاون و در شرایطی که به نظر می‌رسید شرایط برای صعود این تیم قطری کاملاً فراهم باشد، با اتفاقاتی عجیب همراه شد تا التعاون این بار یک برد ارزشمند کسب کند. سه امتیازی که باعث حذف الدحیل و صعود التعاون به همراه پرسپولیس از این گروه شد. بنابراین ملاقات رضاییان و هم‌تیمی‌های سابقش هرگز شکل نگرفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج