سرمربی ماریتیمو: منتظر علیپور هستم
۱۰۴۰۵۴۷
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
۶۴۳
ماریتیمو که دو بازیکن ایرانی به نام‌های امیرعابدزاده و علی علیپور را در این فصل در اختیار دارد امشب دومین دیدارش در لیگ پرتغال را برگزار می‌کند.

ورزش سه: ماریتیمو که دو بازیکن ایرانی به نام های امیرعابدزاده و علی علیپور را در این فصل در اختیار دارد امشب دومین دیدارش در لیگ پرتغال را برگزار می کند.

ماریتیمو امشب در دومین بازی فصل جدید در خانه میزبان توندلا است در حالی که لیتو ویدیگال سرمربی جدید ماریتیمو اعتراف می کند که تیمش هنوز به آمادگی ایده آل نرسیده است. او می گوید که منتظر ورود بازیکنان جدید است تا بتواند تیم را تقویت و برخی تغییرات را ایجاد کند.

با این حال کارلوس پریرا رئیس باشگاه ورود سه بازیکن جدید برای تقویت تیم را تایید کرد. ژان ایرمر هافبک برزیلی و علی علیپور مهاجم ایرانی تا الان توافق نهایی با باشگاه داشته اند. نفر سوم فائق بولکیاه بازیکن اهل برونئی که برای لستر بازی می کرد و گفته می شود ثروتمندترین فوتبالیست جهان به شمار می آید.

ماریتیمو در حالی در زمین خودش میزبان توندلا است که امیرعابدزاده را در اختیار دارد ولی هنوز زمان انجام بازی علی علیپور مهاجم ایرانی این تیم مشخص نیست.

ماریتیمو در این فصل دو بازیکن ملی پوش ایرانی را در اختیار دارد که هر دو بازیکنان پرسپولیس بوده اند.

سرمربی ماریتیمو: منتظر علیپور هستم

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج