زمان آغاز لیگ یک فوتبال
۱۰۴۱۵۱۳
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
۱۳۵۵
مدیرعامل خوشه‌طلایی ساوه گفت:‌ما به دنبال فوتبالی بدون حاشیه و به دور از هرگونه زدوبند هستیم و آنطور که شنیده‌ایم لیگ یک از اواخر آبان آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: حسین پرویزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد انتخاب سهراب بختیاری‌زاده به عنوان سرمربی اظهار داشت:‌ سهراب بختیاری زاده را انتخاب کردیم و تمرینات ما با او یکی دو روز است که برای فصل آینده آغاز شده است. هدف ما در فوتبال و لیگ یک پیگیری فوتبالی به دور از حاشیه و زد و بند است. فصل گذشته نشان دادیم تیم بی‌حاشیه و با کیفیت هستیم و هدف‌مان در فوتبال این است که با آدم‌های سالم کار کنیم.

وی در مورد اینکه با وجود صعود آلومینیوم اراک آیا استان مرکزی پتانسیل تیمی دیگر در لیگ برتر را دارد، گفت: پتانسیل استان مرکزی بسیار بالا است کارخانه‌هایی در این استان داریم که برخی از آنها در خاورمیانه تک هستند. بنابراین نه تنها به توانایی حضور تیم دیگر در لیگ برتر را دارد بلکه فوتبال استان مرکزی می‌تواند به قهرمانی در آسیا هم فکر کند همانطور که فوتسال این استان در ایران و آسیا درخشید و قهرمان شد.

مدیرعامل خوشه‌طلایی ساوه در مورد اینکه سیاست باشگاه برای جذب بازیکنان جدید چگونه است، گفت: ما به دنبال بازیکنانی هستیم که هم از لحاظ اخلاقی و هم فنی در موقعیت خوبی قرار داشته باشند. به جوانان با استعداد استان میدان خواهیم داد.

پرویزی در مورد اینکه از آغاز مسابقات آینده فصل یک خبر داد یا نه، گفت: هنوز چیز رسمی از سازمان لیگ به ما اعلام نشده اما آنطور که ما شنیدیم اواخر آبان مسابقات لیک یک در فصل آینده آغاز می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج