پوتین هم با واکسن کرونا واکسینه می‌شود
۱۰۴۱۷۴۷
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
۹۵۷
ولادیمیر پوتین در گفتگوی تلفنی با همتای کره‌ای خود فاش کرد قبل از سفر به این کشور واکسن کرونای توسعه یافته در روسیه (اسپوتنیک V) را دریافت می‌کند.

خبرگزاری مهر: ولادیمیر پوتین در گفتگوی تلفنی با همتای کره ای خود فاش کرد قبل از سفر به این کشور واکسن کرونای توسعه یافته در روسیه (اسپوتنیک V) را دریافت می کند.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تصمیم دارد واکسن «اسپوتنیکV» را برای مقابله با کووید۱۹ دریافت کند. البته او زمان تزریق این واکسن را مشخص نکرده است.

پوتین هنوز به طوررسمی این خبر را اعلام نکرده، اما در یک گفتگوی تلفنی به «مون جا-این»، رئیس جمهور کره جنوبی گفته قبل از سفر به این کشور واکسن را تزریق می کند.

سرویس خبری رئیس جمهور کره جنوبی نیز جزئیات این تماس را منتشر کرده است. ویروس کرونا یکی از موضوعات بحث این دو رئیس جمهور بوده است.

طبق نوشته خبرگزاری RIA، پوتین به همتای کره ای خود گفت: من به کره جنوبی سفر می کنم. شخصا واکسن روسی را دریافت و سفر می کنم.

پیش از این نیز فاش شده بود دختران رئیس جمهور روسیه واکسن کووید۱۹ را دریافت کرده اند.

هرچند کارشناسان درباره فرایند سریع تایید واکسن کووید۱۹ در روسیه ابراز نگرانی کرده اند، اما دولت این کشور طرح آزمایش بالینی و واکسیناسیون عمومی را پیش برده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج