عارف: دنبال به قدرت رسیدن نیستم
۱۰۴۱۸۶۶
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
۷۶۷
رییس فراکسیون امید مجلس دهم گفت: من رسالت خود را به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم بلکه رسالت خود را حرکت در قالب سازمان، نظام و سیستم می دانم و بابت آن هزینه هم داده ام که همین توهین هایی است که به من می شود.

خبرگزاری ایسنا: رییس فراکسیون امید مجلس دهم گفت: من رسالت خود را به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم بلکه رسالت خود را حرکت در قالب سازمان، نظام و سیستم می دانم و بابت آن هزینه هم داده ام که همین توهین هایی است که به من می شود.

 محمدرضا عارف در ویدئویی که به مناسبت روز خبرنگار تهیه شده و امروز منتشر شده است، با اشاره به تقسیم کار فراکسیون امید در مجلس دهم،اظهار کرد: راهبرد ما در مجلس دهم به نتیجه رسیدن مسایل بود. در مسایل حساس و مسایل سیاسی و امنیتی راهبرد ما این بود که اگر امضای اول و دوم متعلق به فراکسیون امید است، امضای سوم برای اصولگرایان باشد زیرا ما دنبال نتیجه بودیم.

وی ادامه داد: من می توانستم از جایگاه خود به عنوان رای اول تهران بهترین استفاده را کرده و اقدامات خوب فراکسیون امید را به نام خودم تمام کنم. از هرکدام از اعضای فراکسیون اگر می خواستم وقت خود را در مجلس به من بدهند، دریغ نمی کردند اما این کار اخلاقی نبود و مبنای کار من اخلاق است‌و نمی خواهم از جایگاه خود سواستفاده کنم. من رسالت خود را به قدرت رسیدن شخص خود نمی دانم و بابت آن هزینه هم داده ام که همین توهین هایی است که به من می شود.

عارف در این گفت و گو خود با خبرنگاران با اشاره به اینکه مجلس دهم آرامش آگاهانه داشت، خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی در مجلس دهم، جناح چپ اصلاح طلبان فشار زیادی وارد کردند و کسانی روبه روی ما قرار گرفتند که اصلاح طلب بوده و ما آنها را قبول داشتیم.

رییس فراکسیون امید مجلس دهم همچنین با اشاره به رویکرد جریان سوم در مجلس دهم، گفت: این جریان می خواست با هر دو طرف کار کند و پیروزی روحانی را به نام خود بنویسد.انها دنبال اصلاح طلب و اصولگرای میانه بودند. من به آنها گفتم شما کجای کار بوده اید؟در انتهابات۹۶ آنها به التماس ما افتادند اما بعد از پیروزی روحانی ،کاملا روی خود را چرخاندند.

وی در پایان با بیان اینکه دستاوردهای مجلس دهم هنوز ارزیابی نشده است، گفت: حضور اعضای فراکسیون امید در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب با حضور در شورای نظارت بر مطبوعات بخشی از دستاوردهای اصلاح طلبان است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:45
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1399/07/08
دیگه هیچکدامتان جایی در دل مردم ندارید نه اصلاح طلب نه اصولگرا کلا هری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
اصول واصلاح میان مردم اعتباری نداشت که **امید**رابه مردم غالب کردند!
سال1400 ببینیم به چه اسمی میان.....!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
تو بابت پسر بی نزاکتت یک عذرخواهی به مردم بدهکاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
مگه خواب ببینین که حتی یه نفرتون با این کارنامه مملکت بخواید رأی بیارید
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1399/07/08
کل هزینه ای که ایشون دادند به قول خودشون توهین هایی هست که به ایشون و فررند ژن برترشون شده .
آقای دکترررر . هزینه هایی که ملت بابت بی کفایتی های شما و همینطور رقبای اصولگراتون دادن از جون و مال و زندگی و آبروشون بوده . شرمندگی پیش زن و بچه و خانوادشون از نداری بوده . از بین رفتن رویاها و آمال و آرزوهای چندین نسل جوان بوده . اینا رو میفهمی ؟ . شک دارم .
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1399/07/08
نگو تورو خدا تو ژنت خوبه حیفه قدرت نداشته باشی
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1399/07/08
سلام جناب عارف دیگه هیچکس شما ها رو دوست نداره چه با قدرت وچه بی قدرت
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1399/07/08
پس قدرت به دنبال توست؟
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1399/07/08
هیچ کس بە شما رای نمیده ۴سال نماینده بودی حتی نتونستی یک تشکراز مردم بکنی
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1399/07/08
سلام آقای دکتر عارف. شما که چندین سال در قدرت بو دید چه گلی کاش تید ؟:
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1399/07/09
نه باش دیگه.تورو خدا.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج