اون در نامه‌ای به رئیس‌جمهور چین تعهد داد
۱۰۴۲۶۳۴
۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
۱۹۳۲
خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز (پنج‌شنبه) گزارش داد، رهبر کره شمالی در پیامی به رئیس جمهوری چین بار دیگر بر حمایت ثابت و تغییر ناپذیر کشورش از پکن تاکید کرد.

ایسنا: خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز (پنج‌شنبه) گزارش داد، رهبر کره شمالی در پیامی به رئیس جمهوری چین بار دیگر بر حمایت ثابت و تغییر ناپذیر کشورش از پکن تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره شمالی موسوم به KCNA در گزارشی اعلام کرد:‌ کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در این پیام به شی‌ جینپینگ، رئیس جمهوری چین همچنین تاکید کرد که او و جمهوری دموکراتیک خلق کره شمالی به طور ثابت و تغییر ناپذیری در کنار رئیس جمهوری، حزب کمونیست و مردم چین در مبارزه برای تحقق بخشیدن به هدف مشترک دفاع و تجلیل سوسیالیسم بدست آمده به قیمت خون خواهند ایستاد.

اون در نامه‌ای به رئیس‌جمهور چین تعهد داد

در ادامه این گزارش آمده است:‌ این پیام مورخ اول اکتبر سال ۲۰۲۰ به منظور تبریک به رهبر چین به مناسبت هفتاد و یکمین سالروز تاسیس چین و حزب کمونیستش ارسال شد.

خبرگزاری رسمی کره شمالی افزود: در این پیام آمده است که مردم چین طی ۷۱ سال گذشته پس از تولد چین نوین، موفقیت‌های چشم‌نوازی را در این بازسازی سوسیالیستی تحت هدایت سرسختانه حزب کمونیست چین به ثبت رسانده‌اند.

این پیام کیم در بحبوحه افزایش تنش‌ها میان آمریکا و چین ارسال شد.

خبرگزاری رسمی کره شمالی در ادامه این گزارش گفت: در این پیام آمده است که فشارها و کمپین‌های بدنام سازی نیروهای متخاصم نمی‌تواند اعتماد مردم چین به رئیس جمهوری و حزب کمونیست چین را از بین ببرد، موفقیت‌های چین سوسیالیست را انکار کند و پیشرفت مردم چین در راهی که خود انتخاب کرده‌اند را مسدود کند.

در ادامه این گزارش آمده است: رهبر کره شمالی در این پیام تمایل خود برای همکاری با رئیس جمهوری چین در راستای تحکیم و توسعه روابط شکست ناپذیر چین-کره شمالی که وارد یک دوره تاریخی جدید شده را ابراز کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1399/07/10
روحانی هم نامه ای تقریبا با همین مضمون فرستاده
البته شباهت نامه ها کاملا اتفاقی بوده ، باور کنید
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1399/07/10
رهبرکره شمالی و روحانی فقط از چین تمجید میکنند وبه به میگن ولی راه سخت پیموده شده توسط دولت چین را نمیبینند ودرس نمی گیرند،درنتیجه هردوکشور با مردمانی گرسنه وبدبخت ایستادن وپیشرفت چین ورفاه واسایش مردم چین را میبینند و به به چهچه میکنند! چین هم خون کشورهای درتحریم را میمکد وتکه ایی نان یا جنسهای بنجلش را بهشان می اندازد!مسؤلان ایران وکره شمالی هم بجای درس گرفتن از راه وروش چینیها وانجام ان در کشور خود از گلوی ملت خود میزنند وصرف زندگی لاکچری خود وفرزندان واقوام وایل وطایفه شان میکنندوباقیمانده منابع را هم صرف ماندن در قدرت وباج دادن به بیگانگاه میکنند که مبادا امپراطوری بخوربخورشان پایان یابد!!
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1399/07/10
چقدر افتاده، چقدر با عزت نفس، چقدر بی ریا، کشورش رو تقدیم چین کرده، الگو باشه واسه مسئولین ما...
-
20:27 - 1399/07/10
این دورست باید در مقابله آمریکا گردنکشی این جور بایستی آفرین
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1399/07/10
رهبر كره ش قابل اعتماد نيست چون مستبد وخود رای اقدام به حذف فيزيكي شوهر عمه وبرادر ناتنيش كرد ديكتا توري كه بدتر از معمر قذافي رهبر كشته شده ليبي ست
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1399/07/10
ما و کره شمالی باید به چین تعهد بدیم
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1399/07/10
رسماً ابراز بندگی و عبودیت خودش رو به شرف عرض رسوند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج