خادمان اربعین امسال ماسک نذری اهدا کنند
۱۰۴۲۸۴۸
۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
۱۱۸۰
امام جمعه ایلام گفت: در شرایط امروز و شیوع کرونا موکب هایی که سال قبل به زائران خدمت رسانی می کردند، امسال می توانند با نذر ماسک همچون سال قبل از این فیض بهره مند شوند.

خبرگزاری ایسنا: امام جمعه ایلام گفت: در شرایط امروز و شیوع کرونا موکب هایی که سال قبل به زائران خدمت رسانی می کردند، امسال می توانند با نذر ماسک همچون سال قبل از این فیض بهره مند شوند.

حجت الاسلام و المسلمین «الله نور کریمی تبار» در خطبه های نماز جمعه امروز با بیان اینکه امسال با توجه به شیوع کرونا و برگزار نشدن کنگره اربعین، عاشقان و دوستداران اهل بیت زیارت عاشورا را در خانه بخوانند اظهار کرد: بر همه لازم است که دستورات ستاد ملی کرونا را اجرا کنند و در شرایط امروز با وجود برگزار نشدن کنگره بزرگ اربعین افتخار و عزت تشیع بسیار زیاد است و وظیفه ما در شرایط کنونی پیروی از دستور ولی امر مسلمین و ستاد ملی کرونا است.

وی ادامه داد: سه عامل ارتباط با خدا ، اقامه نماز ، استفاده از صبر در برابر مشکلات، انسان را به اهداف خود می رساند و در این مسیر امداد های غیبی خداوند هم به کمک او خواهند آمد و این از ویژگی های افراد متقی است و نتیجه این مقاومت برای آنان پیروزی، ظفر و سعادتمندی ابدی است و خداوند در قرآن به مسلمانان دستور می دهد در جنگ ها و نبردها اگر شما ۲۰ نفر صابر و مجاهد داشته باشید بر ۲۰۰ نفر در جنگ پیروز خواهید شد.

امام جمعه ایلام تاکید کرد: برای قطع زنجیره کرونا باید همچون گذشته دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم تا بتوانیم به فضل خداوند از این مقطع دشوار هم نیز عبور کنیم.

کریمی تبار تاکید کرد:‌با توجه به شیوع کرونا و برگزار نشدن نماز جماعت در سطح ادارات و مساجد استان، از فردا با رعایت دستور العمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی نماز جماعت برگزار می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج