پدر در بهشت زهرا با چاقو به جان پسرش افتاد
۱۰۴۳۸۳۸
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
۶۶۶۵
ظهر شنبه ۱۲ مهر، گزارش درگیری خونینی بین یک پدر و پسر در بهشت زهرای تهران به پلیس اعلام شد و دقایقی بعد نیز مأموران پلیس راهی محل شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مرد میانسال در یک درگیری پسر ۲۵ ساله‌اش را با ضربات متعدد چاقو مجروح کرده است.
روزنامه ایران: ظهر شنبه ۱۲ مهر، گزارش درگیری خونینی بین یک پدر و پسر در بهشت زهرای تهران به پلیس اعلام شد و دقایقی بعد نیز مأموران پلیس راهی محل شدند. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد مرد میانسال در یک درگیری پسر ۲۵ ساله‌اش را با ضربات متعدد چاقو مجروح کرده است.
 
پسر جوان که بشدت مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت. از سویی مرد میانسال که عامل این درگیری خونین بود به دستور بازپرس جنایی، بازداشت شد.
 
او در تحقیقات گفت: من یک دختر ۱۵ ساله داشتم که حدود یک سال قبل یعنی صبح پنجشنبه ۱۱ مهر سال ۹۸، خودش را از طبقه چهارم محل سکونتمان به پایین انداخت و مرد.
 
دخترم کوهنورد بود او ساعتی قبل از خودکشی در حال قدم زدن با پسر جوانی در خیابان بود که ناگهان برادر ۲۵ ساله‌اش او را می‌بیند و با عصبانیت و تهدید دخترم را در خیابان دنبال کرد همین موضوع باعث شد دخترم از ترس فرار کند، اما او وقتی به خانه آمد طوری ترسیده بود که خودش را از پشت بام به پایین انداخت و خودکشی کرد.
مرد میانسال ادامه داد: در تمام این مدت پسرم را مقصر مرگ دخترم می‌دانستم اگر آن روز او با خواهرش برخورد نمی‌کرد الان دخترم زنده بود. در این یک سال عذاب وجدان لحظه‌ای مرا رها نکرد. امروز در سالگرد مرگ دخترم وقتی به بهشت زهرا و بر سر مزار او رفته بودیم با پسرم درگیر شدم و او را با چاقو زدم. می‌خواستم انتقام مرگ دخترم را از او بگیرم.
 
بدین‌ترتیب به دستور بازپرس ساسان غلامی، مرد میانسال به اتهام شروع به قتل در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد. همچنین بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیق از شاهدان این درگیری را صادر کرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:70
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1399/07/14
جامعه و فرهنگ و تناقض هایی در متن جامعه ما هست که داریم به سمت منجلاب حرکت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1399/07/14
آزادش کنید قتل که نکردعصبی بودپدربودعاشق دخترش وخانواده اش بود.سبک شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
کاش همه مرداا اینقدر منطقی بودن مثل پدر این دختر .همونجور ک اقایون ب یک همصحبت یا همدم نیاز دارن ما خانونا هم نیاز داریم لطفا بجای غیرتی شدن بی مورد فقط گوشزد کنید ک این ارتباط ها ب فساد کشیده نشه وگرنه درددل کردن ک اشکالی نداره .اگر الان کامنت منفی نزارید درجوابم
************shanjani ********
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
.. مقصر .. همین پسر مردِ میانسال میباشد..که باعث کشته شدن دخترش شده..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
این آقا اون موقع که برادره براش شاخ و شونه میکشید کجا بود که جلوش رو بگیره؟؟؟
یک دفعه که غیرتی نمیشه
یکدفعه که دختره از برادرش انقدر نمیترسه که خودکشی منه
این ریشه داره
حالا یادش افتاده پدر بود و برادر نباید دخالت میکرد؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1399/07/14
اگه یه دختر یاپسر فرقی نمیکنه باپدر ومادرش راحت باشه وبتونه باهاشون درد دل کنه، تا بیست سالگی سراغ کسی نمیره، بعدشم بخاد بره مطمعن باشن باهاشون مشورت میکنه، متاسفانه پدرمادرش بعضیاشون زیادی غیرتین، اینم نتیجش داداشه خودش تابه حال باختری حرف نزده
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1399/07/14
اخه مردم دختر ۱۵ ساله با پسر میگرده به کجا داریم میریم ما
حق پا پسره بود منم بودم همینکار میکردم پدرو باید زندانی کنند
Iran, Islamic Republic of
10:32 - 1399/07/14
در ایران روابط دختر و پسر با عرف و شریعت دین در تضاد است بخاطر همین خانواده ها دچار دوگانگی شده و قابلیت هضم این مسائل رو ندارند.
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1399/07/14
وقتی پسرتو طوری تربیت میکنی که تو کار خواهرش دخالت کنه نتیجه همین میشه اگه با اولین دخالت وفضولی میزدی تو دهن پسرت میگفتی به تو ربطی نداره الان دختر بینوا زنده بود
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1399/07/14
دختر حق صحبت کردن داده چقد باید در خانه بمانه این کشوری بود که دخترا در سن 16به خانه بخت می رفتن الان چه چرا دختر 15 ساله به زیر خاک بره می تو نست خو شبخت و فرزندانی خوب تحول جامعه بده کی مسووله دولت مجلس همه قوا روزی باید جواب خداوند رو نه در این دنیا بلکه در اخرت عمر مثل برق می کذ ره اقایون مسوولان
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1399/07/14
حتی اگر خواهرتم دیدی با کسی قدم میزنه باید خودتو بزنی به ندیدن ، پسره احمق برا خاهرش چاقو کشیده !
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1399/07/14
آفرین به تو پدر که به دخترت ارزش میدی روح دخترت شاد
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1399/07/14
دختر خوب در صورتی خوب است که هر قدمی که بر میدارد باید با مشورت پدر و مادر و برادر باشد حتی اگر با پسری مورد علاقه اش باشد حتما با پدر و مادر مشورت کند چرا دختر ۱۵ ساله تجربه زندگی و دوستی با همه کس ندارد و فریب میخورد من حق میدم ب پسره پدر چرا دخترش را با ادب تربیت نکرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج