بدهی یک میلیون دلاری استقلال به ۴ خارجی
۱۰۴۳۹۱۶
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
۱۷۶۴
استقلال در چهار پرونده خارجی در آستانه لیگ بیستم باید رقمی حدود یک میلیون دلار پرداخت کند؛ آن هم در شرایطی که بیش از ۴۰ میلیارد توسط مسئولان وقت به صورت قرض دریافت شده است.

خبرآنلاین: استقلال در چهار پرونده خارجی در آستانه لیگ بیستم باید رقمی حدود یک میلیون دلار پرداخت کند؛ آن هم در شرایطی که بیش از ۴۰ میلیارد توسط مسئولان وقت به صورت قرض دریافت شده است.

یکی از مشکلات فعلی استقلال، پرداخت مطالبات وینفرد شفر است که عدم اقدام به موقع منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم شده، اما این تنها مشکل نیست. اکنون مطالبات پاختاکور و بودوروف مدافع سابق این تیم هم به بدهی سنگین شفر اضافه شده است.

مهلت نهایی پرداخت مطالبات شفر، ۲۴ مرداد بوده و نزدیک به ۵۹۰ هزار دلار از استقلال طلب دارد. سرمربی سابق باشگاه بر طبق رای فیفا تا امروز مبلغ ۵۸۹.۳۷۱ دلار طلبکار است و ضمنا ۲۵ هزار فرانک سوئیس نیز به عنوان جریمه به فیفا باید پرداخت شود.

مهلت نهایی پرداخت پول پاختاکور هم تا ۲۹ شهریور بوده که هنوز پولی به این باشگاه پرداخت نشده است. طلب این باشگاه ۱۴۰ هزار دلار است. پاختاکور طبق رای فیفا مبلغ ۱۴۱.۶۹۸ دلار طلبکار است. تاریخ پرداخت بدهی به این باشگاه ۲۹ شهریور ماه ۹۹ بوده که این اتفاق رخ نداده است.

از سوی دیگر استقلال ۲ پرونده خارجی دیگر هم دارد؛ یکی بودوروف و یکی هم جباروف که حدود ۹۰ هزار دلار طلب دارد و شش ماه است که پول او پرداخت نشده. باشگاه استقلال برای رای بودوروف درخواست گرندز کرده بود که در تاریخ ۱۰ مهر گرندز رای ارسال شد و تا ۴۰ روز آینده فرصت پرداخت به وی وجود دارد. مبلغ دقیق بدهی به این بازیکن ۱۲۷.۹۱۵ یورو است.

سرور جباروف نیز طبق رای فیفا مبلغ ۹۳.۵۰۰ دلار از باشگاه طلبکار است که از مهلت پرداخت آن نیز مدت زیادی است که گذشته است (بیشتر از ۶ ماه).

همه این مطالبات در شرایطی پرداخت نشده که مدیریت وقت پیشتر مدعی شده بودند که بیش از ۶۰ میلیارد تومان درآمدزایی ایجاد کرده‌اند، اما کدام درآمدزایی، مشخص نیست. عجیب‌تر اینکه شنیده می‌شود سعادتمند و همکارانش بیش از ۴۰ میلیارد در مدت حضورشان قرض گرفته و استقلال باید این قرض‌ها را پرداخت کند، اما مشخص نیست مبنای دریافت این مبالغ چه بوده است.

پیش از این استقلالی‌ها ۱۰ میلیارد تومان نیز از ایرانسل دریافت کردند، اما فقط یک میلیارد آن در حساب باشگاه موجود است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1399/07/14
عین سال قبل از محل درآمدهای پرسپولیس پرداخت میشه. کیسه العربی نگران نباشه.
پاسخ ها
فلاردی
United States
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
تیم تاج ازاسمش پیداست که ایرانیه آخوندی نیست
فلاردی
United States
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
تیم تاج ازاسمش پیداست که ایرانیه آخوندی نیست
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1399/07/14
این هم خودتحریمی مدیران ما ...چرا خارجی ...مگر ما کمبود استعداد و نیروداریم...تاکی ندیدن خودی ها...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج