محسن هاشمی: رسانه‌ها از آثار استاد محروم بودند
۱۰۴۴۹۳۸
۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
۱۷۵۲
محسن هاشمی فرزند ارشد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پی درگذشت محمدرضا شجریان نوشت: گرچه رسانه‌های رسمی در سال‌های اخیر از آثار استاد محروم بودند اما در قلب‌های مالامال از عشق مردم ایران، نوای ملکوتی و ماندگار ربنا، همیشه طنین‌انداز بوده و خواهد بود.

برترین‌ها: محسن هاشمی فرزند ارشد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پی درگذشت محمدرضا شجریان نوشت: گرچه رسانه‌های رسمی در سال‌های اخیر از آثار استاد محروم بودند اما در قلب‌های مالامال از عشق مردم ایران، نوای ملکوتی و ماندگار ربنا، همیشه طنین‌انداز بوده و خواهد بود.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پی درگذشت استاد محمدرضا شجریان، نوشت:

درگذشت سیاوش هنر ایران، استاد محمدرضا شجریان موجب تاثر گردید. حضور برای بیش از نیم قرن در بالاترین درجه هنری و محبوبیت مردمی یکی از ویژگی‌های برجسته استاد شجریان بود. گرچه رسانه‌های رسمی در سال‌های اخیر از آثار استاد محروم بودند اما در قلب‌های مالامال از عشق مردم ایران، نوای ملکوتی و ماندگار ربنا، همیشه طنین‌انداز بوده و خواهد بود. به رسم ادب این مصیبت را به خانواده مرحوم شجریان بویژه فرزند هنرمند ایشان همایون تسلیت می‌گویم اما واقعیت آن است که میلیون‌ها ایرانی دوستدار خانواده شجریان و سوگوار استاد هستند. در اربعین حسینی، برای این هنرمند برجسته تاریخ هنر ایران که میراثش آثار بی‌نظیری در فرهنگ ایرانی اسلامی است آرزوی رحمت و مغفرت الهی دارم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:14
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1399/07/17
ای خدا ای فلک ای طبیعت شام تاریک ما را سحر کن
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1399/07/17
خدا همه شما را لعنت کند که ده سال استادمان را از ما گرفتید اما بدانید استاد در قلب مردم است
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1399/07/17
بدوبدو خودشو رسوندبهره برداری سیاسیشو بکنه.کار شمام با مردم تموم شده حاجی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج