متهم: مادر و فرزندش را به چاه انداختم و آتش زدم!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۴۶۹۷۵
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
۵۱۷۲
با اعترافات وحشتناک پیرزنی که با دستور مقام قضایی از یک سال قبل در بازداشت به سر می برد، سرنخ های جدیدی از سرنوشت مادر و کودک گم شده در حالی به دست آمد که او پرده از یک سناریوی جنایی برداشت.

روزنامه خراسان: با اعترافات وحشتناک پیرزنی که با دستور مقام قضایی از یک سال قبل در بازداشت به سر می برد، سرنخ های جدیدی از سرنوشت مادر و کودک گم شده در حالی به دست آمد که او پرده از یک سناریوی جنایی برداشت.

سرنوشت غبارآلود مادر و پسر 2.5ساله اش از خرداد سال گذشته، زمانی در سناریوی باورناپذیر هوویش خودنمایی کرد که پرونده ای در اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تشکیل شد.

محتویات این پرونده که در دایره «فقدانی ها» توسط سرهنگ سرایانی (افسر پرونده) بررسی می شد حکایت از آن داشت که زن 38 ساله ای به نام کبری به طور مرموزی به همراه پسر 2.5 ساله اش گم شده است. یکی از بستگان این زن با تسلیم شکواییه ای به پلیس ادعا کرد: کبری و فرزندش 12/3/98 از روستای مارشک به مشهد آمده و به منزل هوویش رفته اند ولی دیگر خبری از آن ها نداریم. این در حالی است که زهرا هووی 63 ساله ادعا می کند هیچ خبری از کبری و فرزندش ندارد و آن ها به منزل وی نیامده اند!!

متهم: مادر و فرزندش را به چاه انداختم و آتش زدم!

گزارش خراسان حاکی است، به دنبال این گزارش، تحقیقات گسترده و غیرمحسوس در این باره آغاز و مشخص شد که زن مذکور به همراه فرزندش و با مینی بوس به مشهد آمده است بنابراین ماجرای مرموز گم شدن ناگهانی این مادر و کودک در حالی به معمایی پیچیده تبدیل شد که قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) سطور اوراق این پرونده را زیر ذره بین حساسیت های قضایی برد.

او که احتمال می داد در پس سناریوی ساختگی هوو، رازی هولناک نهفته باشد، دستورات محرمانه ای را برای تحقیق درباره وضعیت اجتماعی و اقتصادی هووی 63 ساله صادر کرد.

متهم: مادر و فرزندش را به چاه انداختم و آتش زدم!

این گونه بود که کارآگاهان وارد دهلیزهای تاریک این پرونده غبارآلود شدند و به بررسی های غیرمحسوس پرداختند. در همین حال یکی از نزدیکان کبری (زن گم شده) ادعا کرد: دست نوشته ای از سوی کبری به دستم رسید که روی آن نوشته شده بود «من زنده ام!» از سوی دیگر نیز یک بار زنی از کیوسک تلفن عمومی با من تماس گرفت و خود را «کبری» معرفی کرد. وقتی به او گفتم تو کبری نیستی، من کاملا صدای او را می شناسم تلفن را قطع کرد و دیگر با من تماس نگرفت!

بنابراین گزارش، کارآگاهان که با ترفندهای پلیسی، موفق شده بودند به زوایایی از وقوع یک جنایت احتمالی دست یابند، بررسی های خود را با راهنمایی های قاضی ویژه قتل روی هووی کبری متمرکز کردند تا این که مهر سال گذشته وی با دستور قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت شد چرا که نتیجه تحقیقات غیرمحسوس به یک راننده تاکسی تلفنی رسید.

این مرد راننده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در تاریخ 12/3/98 من کبری و هوویش را به همراه پسر 2.5ساله اش سوار کردم و آن ها را برای افتتاح حساب به یکی از بانک های مشهد بردم. سپس حدود ساعت 13 دوباره هر سه نفر را در منطقه کاظم آباد به منزل «زهرا» (هووی کبری) رساندم که هر سه نفر به داخل آن خانه قدیمی رفتند.

گزارش خراسان حاکی است: با اظهارات راننده تاکسی، حضور آن ها در بانک نیز تایید شد ولی باز هم هووی 63 ساله ماجرا را انکار کرد و در یک سکانس ساختگی دیگر از این سناریوی غبارآلود گفت: از حدود یک سال قبل که همسرم فوت کرد من ساکن مشهد شدم ولی هوویم در روستای مارشک زندگی می کرد تا این که آخرین بار او را هشتم خرداد (چهار روز قبل از حضور کبری در مشهد) دیدم . او با مینی بوس به روستا رفت و دیگر اطلاعی از افتتاح حساب هم ندارم!

درحالی که افتتاح حساب توسط آن ها در بانک نیز به تایید رسید، قاضی احمدی نژاد دستور دستگیری برخی دیگر از مظنونان این پرونده را صادر کرد که رنگ و بوی جنایی داشت، بالاخره پس از گذشت حدود یک سال از این ماجرا و درحالی که همه مظنونان آزاد شده بودند، «زهرا» لب به اعتراف گشود و راز این پرونده را فاش کرد.

او گفت: آن روز هوویم به منزلم آمد و چند روز آن جا بود اما به خاطر گم شدن النگویم که روی دراور بود به او مشکوک شدم. کبری بقچه اش و پسرش را بغل کرد و قصد داشت از منزل بیرون برود که ناگهان پسرش داخل چاه افتاد. من هم دهان و دست های کبری را با چسب پهن کاملا بستم و او را داخل چاه انداختم تا پسرش را بیرون بیاورد چرا که از این کار او بسیار ناراحت شده بودم! بعد هم وقتی داخل چاه ماند مقداری چوب و تخته و خار و خاشاک درون چاه ریختم و آن ها را به آتش کشیدم! و ...

متهم: مادر و فرزندش را به چاه انداختم و آتش زدم!

در پی اعترافات تکان دهنده این پیرزن، عصر روز گذشته قاضی احمدی نژاد به همراه گروهی از کارآگاهان عازم منزل زهرا در منطقه کاظم آباد شد.

با همکاری نیروهای آتش نشانی، کنکاش و تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان این حادثه وحشتناک ادامه یافت اما با تاریک شدن هوا ادامه جست و جوها درحالی به صبح امروزموکول شد که تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این پرونده جنایی با دستور قاضی ویژه قتل عمد، زیرنظر سرهنگ بهرامزاده (رئیس اداره جنایی آگاهی) ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:39
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1399/07/23
هرحادثه ای یکطرفش خانم هستند یاخیانت یا عاشقی یا هو یا طلاق وغیره
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1399/07/23
این گفتار احمق را مثل آن کودگ و مادر به چاه انداخته و آتشش بزنید ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو