سکانس وحشت در سناریوی هوو!
۱۰۴۷۳۴۳
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۸
۳۰۵۴
روز گذشته با کشف اجساد مادر و فرزند خردسالش از عمق 7 متری یک چاه متروکه در منزل مسکونی که به طرز فجیعی به قتل رسیده بودند، سکانس وحشت در سناریوی هولناک هووی پیر کلید خورد.

روزنامه خراسان: روز گذشته با کشف اجساد مادر و فرزند خردسالش از عمق 7 متری یک چاه متروکه در منزل مسکونی که به طرز فجیعی به قتل رسیده بودند، سکانس وحشت در سناریوی هولناک هووی پیر کلید خورد.

در پی اعترافات پیرزنی که به اتهام قتل یک مادر و فرزند از سال گذشته در بازداشت به سر می برد، صبح روز گذشته ادامه تلاش نیروهای آتش نشانی و شهرداری مشهد برای یافتن بقایای اجساد در عمق یک چاه متروکه ادامه یافت.

این تلاش ها که در حضور قاضی ویژه قتل عمد از شب سه شنبه گذشته آغاز شده بود با به کارگیری بیل مکانیکی و دیگر تجهیزات حفر چاه روند سریع تری گرفت تا این که حدود ساعت یک بعدازظهر تلاش نیروهای زحمتکش آتش نشانی به نتیجه رسید و پس از حدود 7 متر گودبرداری بالاخره بقایای اجساد مادر و پسر 2.5 ساله اش نمایان شد، وقتی اجساد قربانیان جنایت هولناک هوو، از عمق چاه بیرون آمد، صحنه ای تکان دهنده رقم خورد که دل ها را لرزاند.

پیرزن که بیشتر از یک سال با کابوس این جنایت وحشتناک زندگی کرده بود، وقتی بقایای اجساد را دید در گوشه ای نشست و چنین وانمود کرد که از مشاهده اجساد، ناراحت شده است!

سکانس وحشت در سناریوی هوو!

اما این صحنه زمانی رقت بار شد که جسد پسر بچه بی گناه با دهانی چسب زده بیرون آمد. این پیرزن که تاکنون مدعی بود ابتدا کودک به درون چاه سقوط کرده و او مادر کودک را به قتل رسانده و پیکرش را داخل چاه انداخته است، در برابر نگاه پرسشگر قاضی احمدی نژاد، به تشریح سکانس تلخ دیگری از این سناریوی هولناک پرداخت و گفت: من دست ها و دهان هوویم را با چسب پهن بستم و او را به درون چاه متروکه داخل حیاط انداختم.

وقتی دیدم پسر 2.5 ساله اش گریه می کند، چسبی به دهان او نیز زدم و پیکرش را درون چادر پیچیدم و به همان صورت نزد مادرش انداختم. بعد هم بقچه لباس و دیگر خار و خاشاک های موجود در حیاط را جمع کردم و به داخل چاه ریختم. برای آن که اثری باقی نگذارم کبریت کشیدم داخل چاه را نیز آتش زدم!

در حالی که متهم به قتل ادعا دارد انگیزه او از ارتکاب چنین جنایت هولناکی فقط گم شدن النگوی طلایش است اما بررسی های پلیس نشان می دهد که همسر پیرزن در سال 97 به دلیل واژگونی تراکتور در روستا جان خود را از دست داده بود و کبری (هووی پیرزن) که در روستا زندگی می کرد برای گرفتن بخشی از ارثیه همسرش نزد زهرا (متهم) می رفت که این حادثه وحشتناک رقم خورده است.

سکانس وحشت در سناریوی هوو!

در همین حال شواهد موجود و همچنین تحقیقات گسترده کارآگاهان که با راهنمایی ها و دستورات ویژه قاضی احمدی نژاد همراه است این احتمال را قوت می بخشد که برخی از نزدیکان پیرزن در وقوع این جنایت با او همدست بوده اند. تحقیقات غیرمحسوس همچنین بیانگر آن است که یکی از دختران زهرا (متهم به قتل) دست نوشته ای را از طرف کبری (مقتول) به عنوان این که «من زنده ام» نوشته تا به دست خواهر کبری برسد! این گزارش حاکی است بررسی های بیشتر درباره زوایای پنهان این جنایت با هدایت و نظارت سرهنگ جواد شفیع زاده( رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و توسط کارآگاه عظیم نژاد (افسر پرونده) همچنان ادامه دارد.

سابقه خبر

خرداد سال گذشته یکی از بستگان زن 38 ساله ای به نام کبری با تسلیم شکواییه ای به پلیس آگاهی مدعی شد که خواهرش به همراه پسر 2.5 ساله اش به نام محمد طاها از روستای مارشک به منزل هوویش (زهرا) در مشهد آمده است اما اکنون به طرز مرموزی گم شده اند و هوویش نیز ادعا می کند از آن ها اطلاعی ندارد!

تحقیقات در این باره با دستورات محرمانه قاضی احمدی نژاد آغاز و هووی کبری بازداشت شد او بعد از یک سال در نهایت لب به اقرار گشود و به قتل مادر و کودک اعتراف کرد. این درحالی بود که قاضی ویژه قتل عمد با توجه به شواهد و دلایل موجود یقین داشت که پیرزن دست به جنایت زده است و یک سناریوی ساختگی را بیان می کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1399/07/24
پیرزن زشت خدا لعنتت کنه
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1399/07/24
غیرقابل تصوره چطور یه آدم میتونه انقدر سنگدل باشه . خیلی وحشتناکه . دنیا و آخرت خودش رو به آتش کشید ..
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1399/07/24
چرا میبرینش دادگاه همون جا دفنش کنید
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1399/07/24
بعد بگید چرا وضعیت مملکت اینطوره ، خب از داعش بدتره این کار ،
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1399/07/24
عوضش امنیت داریم
پاسخ ها
امنیت داریم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
هر لحظه احتمال داره بمیریم امنیتمون کجا بود ؟ ...
آریان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
امنیت خخخخ
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1399/07/24
چرا نمی گید اون شوهر گور به گور شودش چرا باید زن کم سن بگیره وزن اولش رو چون براش کهنه شده دور بندازه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
باید اینجوری آدم بکشه؟چقدر جانی هستید شماها..شیر چی خوردین مگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۴
درسته البته جنایت همسراول قابل گذشت وبخشش نیست ولی دراین مواردعلاوه برمجازات مجرم باید برتی جلوگیری ازحوادث مشابه ریشه یابی انجام شوداگر مردان پیربه زن اول که عمری درکنارش زندگی کرده نامردی نمیکرد نداین اتفاقات ناگوارپیش نمیاد.
Iran, Islamic Republic of
12:49 - 1399/07/24
همونجوری اون پیره زنه رو بکشید که اون طفل معصوم و مادرش رو کشت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج