۲ گزینه از لیست سرمربیان والیبال کنار رفتند
۱۰۴۹۰۰۱
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
۹۰۵
پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال خیلی طولانی و کمی آزار‌دهنده شده و پیگیری رسانه‌ها و اهالی این رشته در ماه‌های اخیر هم به جایی نرسیده است.

روزنامه خراسان: پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال خیلی طولانی و کمی آزار‌دهنده شده و پیگیری رسانه‌ها و اهالی این رشته در ماه‌های اخیر هم به جایی نرسیده است. مدت‌هاست که داورزنی با برگزاری جلسات مختلف با کمیته فنی و هیئت‌رئیسه به لیست 5 نفره ای از مربیان خارجی رسیده تا یکی از آن‌ها را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در المپیک توکیو معرفی کند.

ولادیمیر آلکنو، دجورجی، کاستلانی، جیانی و لورزنتی، 5 مربی خارجی در لیست نهایی فدراسیون والیبال هستند که کمیته فنی قرار است از بین آن‌ها به گزینه نهایی دست یابد. حالا بعد از حدود‌40 روز از معرفی گزینه‌ها و رایزنی با آن‌ها، طبق گفته محمود افشاردوست، 2‌‌نفر از این لیست کنار رفتند و تعداد گزینه‌ها به عدد 3 رسیده است.

افشاردوست عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون در این‌باره به مهر گفت: «ظاهرا 2 نفر از لیست ۵ نفره کناره‌گیری کرده‌اند، منتظر هستیم تا داورزنی مذاکرات خود را با 3 نفر باقی مانده ادامه دهد و به جمع‌بندی برسد و در نهایت در کمیته فنی مطرح شود. احتمالا‌ طبق صحبت‌های داورزنی در رسانه‌ها تا 2 هفته آینده مذاکرات به مرحله نهایی خواهد رسید.

نیازی نیست در این برهه زمانی مشورتی با اعضای کمیته فنی صورت بگیرد، ما 5 گزینه خود را به فدراسیون ارائه داده‌ایم و آن‌ها پس از جمع‌بندی و انجام مذاکرات آن را در جلسه کمیته فنی مطرح خواهند کرد. در جریان نحوه مذاکرات هم نیستیم و این در اختیار رئیس فدراسیون است.» ‌

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج