ماجرای فروش جسد به ضایعاتی!
۱۰۵۰۴۴۴
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
۳۴۹۹
صبح روز گذشته در مشهد مرد جوانی خودروی پراید یک راننده 62 ساله را در خیابان کاشانی 12 به طور دربستی اجاره کرد و از مرد راننده خواست تا کیسه حاوی ضایعات را به انتهای بولوار پنجتن مشهد برساند.

خراسان نوشت: صبح روز گذشته در مشهد مرد جوانی خودروی پراید یک راننده 62 ساله را در خیابان کاشانی 12 به طور دربستی اجاره کرد و از مرد راننده خواست تا کیسه حاوی ضایعات را به انتهای بولوار پنجتن مشهد برساند.

جوان موتورسوار که زنی نیز ترک نشین آن بود به پیرمرد راننده گفت: من با موتورسیکلت پشت سر شما می آیم تا نشانی را درست بروید اما اگر به طور اتفاقی همدیگر را گم کردیم در انتهای بولوار پنجتن توقف کن تا ما به تو برسیم.

پس از این گفت وگو پیرمرد راننده در صندوق عقب را گشود و مرد جوان به طرف کیسه ای رفت که قرار بود آن را حمل کنند. مرد جوان از راننده خواست برای انتقال کیسه سنگین به صندوق عقب خودرو به او کمک کند ولی راننده با خودداری از کمک به مرد جوان گفت: من پیرم و کمردرد دارم! سپس مرد جوان به ناچار و با سختی زیاد کیسه را درون صندوق عقب گذاشت و به این ترتیب هر دو وسیله نقلیه به طرف بولوار پنجتن به راه افتادند.

پیرمرد راننده هر از گاهی از آیینه خودرو به پشت سر نگاه می کرد تا موتورسوار را گم نکند ولی هنوز به چهارراه گاز نرسیده بود که در میان ترافیک شهری موتورسوار را گم کرد او به ناچار به انتهای بولوار پنجتن رفت و از ساعت 9 صبح منتظر جوان موتورسوار ماند اما در حالی که عقربه های ساعت به ظهر نزدیک می شد خبری از مرد موتورسوار نبود. راننده که دیگر نمی توانست این اوضاع را تحمل کند تصمیم گرفت ضایعات داخل کیسه را به یک خریدار ضایعات بفروشد تا حداقل کرایه خود را بردارد!

او بالاخره خریداری پیدا کرد اما وقتی خواست کیسه را به خریدار ضایعات تحویل بدهد ناگهان دست جسدی از درون کیسه بیرون آمد. پیرمرد که با دیدن این صحنه وحشتناک بسیار ترسیده بود، مضطرب و نگران خود را به کلانتری رساند و ماجرا را توضیح داد.

نیروهای انتظامی مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و جسد مرد حدود 60 ساله با دستور قاضی به پزشکی قانونی انتقال یافت. بررسی ها و معاینات اولیه حکایت از آن دارد که مرد مذکور به طور طبیعی فوت کرده است اما تحقیقات بیشتر با کالبدشکافی جسد برای تعیین علت دقیق مرگ همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:23
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1399/08/03
... راننده خودرو پیرمردِ ۶۲ ساله ..حاملِ جسدِ فردِ ۶۰ساله .. فقط ۲ سال اختلاف سِنی..!!
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1399/08/03
اگر به طور طبیعی فوت کرده پس این همه نقشه و کرایه کردن و فروختن به عنوان ضایعاتی دیگه چیه؟!
پاسخ ها
حالا هر کی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
احتمالا از اقوامش بوده و خرج کفن و دفنشو نداشتن
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1399/08/03
توجه کردین بیشتر جنایت ها تو مشهده
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1399/08/03
الان میگن چون از روزنامه خراسان نوشته مطلبو.چرا یه لا از روزنامه رشتی قزوینی چیزی نمینویسه.درسته چون اونجا مثل مشهد جنایت نیست
پاسخ ها
بدون نام
Canada
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
درسته همش مشهداست چونکه ادرس وخیابانهای مشهداست.
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1399/08/03
حالا این جنازه ۶۲ساله عراقی بوده یا ایرانی یا لبنانی کجایی بوده
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1399/08/03
از کجا معلوم بیشتر جنایتها توی مشهد ه و الا اگه جرایم را براساس جمعیت در نظر بگیریم تهران تبریز شیراز هم مثل مشهد پر جمعیته و جرایم متعدد اتفاق می افته توی شهرما در هرچند وقت بار یک قتل اتفاق می افته اما رسانه ای نشده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج