هشدار حریرچی درباره فرسودگی کادر درمان
۱۰۵۰۴۶۰
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
۱۱۰۶
معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به روند رو افزایش موارد ابتلا و مرگ و میرهای کرونایی در کشور، نسبت به فرسودگی کادر درمان و خروج روزانه تعدادی از نیروها از مسیر خدمت به بیماران هشدار داد.

مهر نوشت: معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به روند رو افزایش موارد ابتلا و مرگ و میرهای کرونایی در کشور، نسبت به فرسودگی کادر درمان و خروج روزانه تعدادی از نیروها از مسیر خدمت به بیماران هشدار داد.

ایرج حریرچی، با عنوان این مطلب که نیروهای بهداشت و درمان کشور نزدیک به ۹ ماه است شبانه روز مشغول خدمت به مردم و بیماران هستند، گفت: کادر ما خسته و فرسوده شده اند.

وی با اشاره به شرایط کرونا در تهران و حجم بیماران بستری، افزود: روزانه حدود ۷۰ تا ۱۳۰ نفر از کادر درمان بیمارستان‌های بزرگ تهران به مرخصی استعلاجی کرونا می‌روند و همین مسئله باعث می‌شود سایر نیروها متحمل کار بیشتری شوند و در نتیجه توان آنها نیز تحلیل برود.

معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به آمار رو به افزایش بیماران بستری در هفته‌های اخیر، نسبت به فرسودگی تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها هشدار داد و گفت: دستگاه‌های اکسیژن ساز و سی تی اسکن به رغم افزایش ظرفیت، دچار فرسودگی شده‌اند.

وی تاکید کرد: راه مقابله با کرونا در تغییر رفتار تک تک ما است. اگر قرار باشد به همین صورت ادامه دهیم و رفتار بهداشتی و اجتماعی خود را در مقابله با کرونا اصلاح نکنیم، قطعاً با شرایط سخت‌تری مواجه خواهیم شد.

حریرچی ادامه داد: فقط با تغییر رفتار و نگرش اجتماعی می‌توانیم با این بیماری مقابله کنیم.

حریرچی افزود: بیمار کرونایی که در جامعه ظاهر می‌شود و خانواده خودش و دیگران را در معرض خطر قرار می‌دهد، رفتار غیر اخلاقی و غیر انسانی دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1399/08/03
همشو نزارین تقصیر مردوم
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1399/08/03
کلی دستگاه اکسیژن سازفرستادین خارج چرا
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1399/08/03
شما برای مردم در این مورد از ابتدا چکار کردید؟لاپوشانی و کسب در آمد حتی از بیماری ومرگ مردم تخصص شماهاست
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1399/08/03
مگه شما پزشکان بدون مرز و اخراج نکردید و گفتید نه کادر و نه تخت بیمارستان کم نداریم البته از ترس لو‌رفتن امار کرونا...خوب خواهش کنید برگردند و بگید هر چی دیدید ندیدید
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1399/08/03
اصلا تقصیر مردم نیست شما مردومو گیج و خسته کردین با این همه ضد و نقیض حرف زدنتون
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1399/08/03
مردک واسه کادربهداشت درمان چه کردین
پاسخ ها
..........
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
این همونه که میگفت قرنطینه مال قرون ......است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج