حمایت فرگوسن از گیگز و کادرفنی‌اش
۱۰۵۰۵۰
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۹
۴۸۶۶
سرمربی پیشن شیاطین سرخ از مربی موقت منچستریونایتد که از شاگردان قدیمی‌اش بوده است، حمایت کرد.
خبرگزاری تسنیم: سرالکس فرگوسن، سرمربی پیشین و پرافتخار منچستریونایتد در حمایت از رایان گیگز، مربی موقت شیاطین سرخ گفت: به نظرم گیگز تنها کسی بود که می‌توانست در این شرایط هدایت منچستریونایتد را بر عهده بگیرد. رایان 20 سال تجربه حضور در منچستر را دارد و وقتی تنها 13 سال سن داشت با او قرارداد بستم. گیگز تمامی فراز و نشیب‌های منچستریونایتد را تجربه کرده است.

وی افزود: گیگز دقیقاً می‌داند برای اینکه بازیکن منچستریونایتد باشی به چه چیزی نیاز داری و از اینکه او پل اسکولز و نیکی بات، دو اسطوره این باشگاه را به کادر فنی خود اضافه کرد، خیلی خوشحالم. آنها باشگاه منچستریونایتد را به خوبی درک می‌کنند و کارگران سختکوشی هستند. حالا ترکیبی خوبی را در کادرفنی منچستریونایتد می‌بینیم و شکی از این بابت نیست.

سرالکس که در طول 26 سال سرمربیگری منچستریونایتد 38 جام مختلف را برای این تیم به ارمغان آورد، تصریح کرد: یکی از نقدهایی که به باشگاه منچستریونایتد وارد می‌شد، برنامه‌ریزی جانشینی بود. ما این کار را در چند سال اخیر انجام دادیم و نیکی بات را در کارهای مربیگری باشگاه وارد کردیم، رایان را نیز همینطور، پل اسکولز هم به همین ترتیب و حتی به گری نویل پیشنهاد همکاری دادیم ولی او تصمیم گرفت تا با برنامه‌های تلویزیونی کارش را ادامه بدهد. نویل به سادگی می‌توانست به اولدترافورد بازگردد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج