جدول زمانی مسابقات یورو 2016 اعلام شد
۱۰۵۰۵۳
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۵
۱۲۹۵۳
همراه با نمودار؛
"استادو فرانس" طبق اعلام برگزارکنندگان رقابتهای یورو 2016 میزبان بازی افتتاحیه و اختتامیه خواهد بود.
خبرگزاری مهر: "استادو فرانس" در سنت دنیس فرانسه میزبان دیدار افتتاحیه خواهد بود؛ دیداری که در تاریخ 10 ژوئن (20 خرداد) سال 2016  بین فرانسه و تیم دوم گروه A برگزار خواهد شد. فرانسه به عنوان میزبان رقابتها همچنین دیدارهایی در شهرهای مارسی و لیل برگزار خواهد کرد.

دیدار پایانی این رقابتها در تاریخ 10 ژوییه (19 تیر) برگزار خواهد شد. در این دوره از رقابتها 24 تیم حضور خواهند داشت و دیدار پایانی، دیدار پنجاه و یکم خواهد بود.

جدول زمانی مسابقات یورو 2016 اعلام شد

10 شهر میزبان این رقابتها دست کم چهار بازی را میزبانی می کنند که دیدارهای مرحله حذفی در ورزشگاه‌های با گنجایش بیشتر برگزار خواهد شد.

بر پایه گزارش یوفا، شش تیم صدرنشین ، شش تیم دوم و چهار تیم برتر سوم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کنند. در ضمن جدول به گونه‌ای طراحی شده که تیم‌هایی که از یک گروه صعود می کنند تا بازی پایانی با هم رو به رو نخواهند شد.

بازی ها به وقت اروپا در ساعت های 15، 18 و 21 برگزار خواهد شد. آخرین دیدارهای مرحله گروهی هم به صورت همزمان برگزار می شود. تمامی تیم ها دیدارهای مرحله گروهی خود را در سه شهر متفاوت بازی می کنند که این امر باعث می شود تماشاگران بتوانند دیدارهای متفاوت را ببینند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج