پیشنهاد چند فیلم ترسناک به مناسبت هالووین
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۰۵۳۹
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
۷۳۵۶
برگزاري جشن سنتي هالووين در آخرين شب ماه اكتبر، از دو هزار سال پيش در كشورهاي غربي رواج داشته و بيان‌كننده اعتقاد گذشتگان به ارواح و جهان پس از مرگ است
برترین‌ها: برگزاری جشن سنتی هالووین در آخرین شب ماه اکتبر، از دو هزار سال پیش در کشور‌های غربی رواج داشته و بیان‌کننده اعتقاد گذشتگان به ارواح و جهان پس از مرگ است که به لطف رسانه‌های اروپایی و امریکایی در سراسر جهان بر سر زبان‌ها افتاده است. در آستانه هالووین فهرستی از بهترین فیلم‌های ترسناک را به شما معرفی خواهیم کرد.
 
شیون/The Wailing
 
فیلم «شیون» سومین ساخته کارگردان «نا هانگ-جین» است.  داستان درباره‌ی روستایی کوچک است که ورود یک غریبه به آن، شک و نگرانی در دل اهالی‌اش می‌اندازد؛ و وقتی مردم بدون هیچ دلیل خاصی جانشان را از دست می‌دهند، اهالی خشمگین و عصبانی می‌شوند. دختر مأمور پلیسی که مسئول پرونده شده نیز قربانی طلسم این غریبه می‌شود..
 
هالووین
 
«شیون» فیلمی است که بر محور پریشانی، آشفتگی و گمراهی حرکت می‌کند؛ فیلمساز با صبر و حوصله مقدمات یکی از تکان‌دهنده‌ترین پایان‌بندی‌هایی که سینمای وحشت در سال‌های اخیر به خود دیده است را زمینه‌چینی می‌کند.
بابادوک/The Babadook
 
فیلم «بابادوک» اولین پروژه کارگردانی «جنیفر کنت» است.آملیا در نگهداریِ پسرِ کوچکش ساموئل که رفتار‌های ناهنجاری از خود بروز می‌دهد، دچار مشکل شده است. ساموئل پسری است به شدت عصبی که با بچه‌های دیگر با خشونت رفتار می‌کند و آزارشان می‌دهد. وقتی یک شب ساموئل اصرار می‌کند که آملیا کتابی به نام «بابادوک» را برایش بخواند، روح و روانِ آملیا، بیش از پیش بهم می‌ریزد.
 
هالووین
 
«بابادوک»، ترکیبی از یک درام زجرآور و ترس عصبی است که بی‌شک بر بیننده تأثیری عمیق می‌گذارد.

ورونیکا/Verónica‎
 
«ورونیکا» فیلمی به کارگردانی «پاکو پلازا» و محصول کشور اسپانیا است،یک روانشناس میانسال که سال هاست تمریناتش را قطع کرده است، تصمیم می‌گیرد پرونده مریض قدیمی اش به اسم ورونیکا که یک زن جوان است و مدت هاست درمانش قطع شده است را مورد مطالعه قرار دهد، اما …
 
هالووین
 
فضاسازی‌های دلهره‌آور و سکوت آزاردهنده‌ی صحنه‌های فیلم، ترس و وحشت زیادی به مخاطبش القا می‌کند.

فانوس دریایی/The Lighthouse
 
«فانوس دریایی» یک فیلم ترسناک سیاه و سفید آمریکایی است که «رابرت اگرز»کارگردان فیلم ترسناک «جادوگر» آن را بر عهده داشته است. «فانوس دریایی» داستان یک نگهبان سالخورده فانوس دریایی را دنبال می‌کند و روایت آن از نظر تاریخی در اوایل قرن بیستم می‌گذرد.
 
هالووین
 
این موضوع که فیلم «فانوس دریایی» یک فیلم ترسناک است یا نه، موضوعی سرمست کننده و جالب‌توجه است. این فیلم نه به‌طور کامل، اثری در ژانر وحشت با المان‌های مرسوم در این فیلم‌ها محسوب می‌شود و نه می‌شود آن را یک درام عمیق و تأمل‌برانگیز دانست.

خانه‌ای که جک ساخت/ The House That Jack Built
 
«خانه‌ای که جک ساخت» ساخته‌ی «لارس فون تریر» فیلمی که مانند فیلم‌های دهه‌ی اخیر این کارگردان هم فیلم نامتعارفی است و هم حالتی بیمارگون دارد. فیلم «خانه‌ای که جک ساخت» داستان یک قاتل سریالی با بازی مت دیلون را تعریف می‌کند که قربانیانش را که اغلب زنان هستند، به فجیع‌ترین شکل ممکن می‌کُشد.
 
هالووین
 
«فون تریر» در این فیلم هم در همان دقایق ابتدایی تکلیفش را با تماشاچیان حول نمایش صریح خشونت روشن می‌کند به طوری که در طول اولین نمایش این فیلم در بخش خارج از مسابقه جشنواره کن بیش از صد نفر از حضار، سالن سینما را ترک کردند.
ما/Us
 
«ما» جدیدترین اثر «جوردن پیل» کارگردان فیلم سینمایی «برو بیرون» است.ما، داستان یک مادر و پدر است که فرزندان خود را به خانه‌ا‎ی ساحلی می‌برند تا اوقات خوب و خوشی را در آنجا سپری کنند. اما با آمدن غربیه‌ی مرموز، آرامش آن‌ها از بین می‌رود.
 
هالووین
 
«ما» برخلاف بسیاری از آثار ترسناک این روز‌های سینما، سوژه بکر و منحصر به فردی دارد. شخصیت خبیث داستان در اینجا نه فردی که چاقو و تبر یا اره برقی به دست دارد،است و نه روح سرگردانی که نمی‌داند خانه ابدی اش کجاست، بلکه خود شخصیت‌های اصلی داستان هستند که با هویت دیگری به سراغ خودشان آمده اند تا ترس و وحشت را به جانشان بیندازند

مرد نامرئی/The Invisible Man
 
این فیلم اقتباسی از رمان «مرد نامرئی» اثر «اچ. جی. ولز» و بازسازی فیلم مرد نامرئی اثر سال ۱۹۳۷ به کارگردانی «جیمز ویل» است.دوست یک دختر به نام سسیلیا کاس، خودکشی می‌کند و او سعی می‌کند از قضایا عبور کند و زندگی جدیدی برای خود بسازد. اما بعد از این که فردی نامرئی در پی قتل او می‌آید، نایو به زنده‌بودن دوست پسرش مشکوک می‌شود.
 
هالووین
 
بازسازی «لی وانل» از داستان کلاسیک «مرد نامرئی» بسیار تاریک و خشن است.

خام/Raw
 
«خام»، فیلمی فرانسوی-بلژیکی به کارگردانی «ژولیا دوکورنو» است. این فیلم، داستان یک دانشجوی دامپزشکی گیاهخوار را روایت می‌کند که بعد از امتحان کردن گوشت، میل و اشتیاق زیادی به آن پیدا می‌کند.
 
هالووین
 
فیلم «خام»، یکی از فیلم‌های هوشمندانه و فریبنده‌ای است که با صحنه‌های ترسناک و خون‌آلود، شما را به هیجان می‌آورد و با روایتی هوشمندانه و فضایی فریبنده، بیننده را میخکوب می‌کند.اگر بتوانید باران خون را تماشا کنید، «خام» فیلمی است که به زیبایی ترس و دوران جوانی را به تصویر کشیده است. البته بهتر است این فیلم را با شکم خالی تماشا کنید.

ما/Ma
 
«ما» یک اثر ترسناک روانشناختی است که توسط «تیت تیلور» ساخته شده است. «ما» قصه زنی تنها است که در اوهایو زندگی می‌کند و سر در کار خود دارد. داستان فیلم به شکلی رقم می‌خورد که زن با چند دختر نوجوان یک رابطه دوستی را آغاز می‌کند؛ رابطه‌ای که در آغاز برای دختران نوجوان رویایی است، اما زمان کوتاهی کافی است تا این رویا به کابوسی سراسر سیاه تبدیل شود.
 
هالووین
 
فیلم «ما» یک اثر ترسناک کوچک است و «اکتاویا اسپنسر» نیز توانسته تا دیوانه‌ترین دراین اثر باشد.

کایرو/Kairo
 
فیلم «کایرو» توسط «کیوشی کوروساوا» ساخته شد. این فیلم از همان ابتدا با استقبال تماشاگران و منتقدان روبرو شد و از آن زمان تاکنون جایگاه فیلمی کالت را بدست آورده است. کودو دختری است که در یک فروشگاه درخت و گل زینتی کار می‌کند که ناگهان متوجه می‌شود چند روز از گم شدن یکی از همکارانش می‌گذرد. وقتی که کودو به دیدن همکار خود می‌رود متوجه رفتار‌های عجیب و غیرطبیعی او می‌شود...
 
هالووین
 
با تماشای این فیلم دیگر هیچگاه نگاه سابق را به اینترنت نخواهید داشت و همین موضوع «کایرو» را به یکی از ترسناک‌ترین فیلم‌های ترسناک ژاپنی تبدیل می‌کند. در فیلم «کایرو» دو خط داستانی یک تم یکسان را در مورد ارواح خبیثه تعقیب می‌کنند که از طریق اینترنت به دنیای زندگان حمله می‌کنند.

احضار/The Conjuring
 
فیلم «احضار» به کارگردانی «جیمز وان» ساخته شده است. خانواده ی پرون به خانه ی جدید نقل مکان می کنند. همه چیز آرام پیش می رود اما کم کم نشانه هایی از وجود موجودی غیرمعمول، در سراسر خانه آشکار می شود.
 
هالووین
 
خانواده ی پرون برای رهایی از چیزی که تصور می کنند روح شیطانی باشد، دست به دامان اد و لورین وارن می شوند، زن و شوهری که در اعمال جن گیری سرآمد زمانه ی خود هستند. «احضار» معجونی از انواع تعلیق و ترس را ارائه می دهد و دو ساعت دلهره آور را رقم می زند.
 
منابع: روزیاتو، چطور
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1399/08/04
راز خانواده ماروبون هم قشنگه
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1399/08/04
اینا رو ۴ بار دیدم . جدید چه خبر ؟
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1399/08/04
زندگی در ایران خودش فیلم ترسناکه
Iran, Islamic Republic of
06:11 - 1399/08/05
اصل کاری فراموش کردین خود فیلم هالووین و کلا مجموعه فیلم هاش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان