آشتی‌کنان موقت در استقلال
۱۰۵۰۶۰۰
۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
۱۶۵۷
عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که از سمت خود به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه استعفا کرده بود با وساطت خلیل زاده و تماس او برگشت تا مقدمات جذب محمد نادری فراهم شود.

خبرورزشی: عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که از سمت خود به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه استعفا کرده بود با وساطت خلیل زاده و تماس او برگشت تا مقدمات جذب محمد نادری فراهم شود.

عبدیان با احمد مددی سرپرست موقت باشگاه استقلال دچار مشکل شده بود اما بهرحال با تماس خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال برگشت و همان روز محمد نادری استقلالی شد. در واقع آتش‌بس موقت در استقلال اجرا شد تا این انتقال مهم به سرانجام برسد اما هنوز آرامش لازم در استقلال دیده نمی‌شود و کاملا مشخص است که مددی اختیار تام در برخی مسائل ندارد.

از طرفی اختلافات استقلال زیر سایه مسائل مربوط به حواشی و جدایی رسول‌پناه از پرسپولیس قرار گرفت تا مشکلات آبی‌ها برای چند روز هم که شده کمتر به چشم بیاید.

طبق اعلام قبلی قرار بود مددی فقط حدود یک ماه سرپرست موقت باشگاه استقلال باشد. البته شنیده می‌شود عبدیان هم مجوز مدیر عامل شدن را ندارد و باید دید تا انتهای فصل پائیز که طبق گفته وزیر ورزش قرار است آبی و قرمز خصوصی شوند چه اتفاقاتی در استقلال رخ می دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج