یک نماینده: الان زمان دعوا‌های سیاسی نیست
۱۰۵۰۸۵۴
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
۷۵۹
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اکنون زمان جنگ و دعواهای سیاسی نیست، گفت: هر شخصی در این راستا قدم بردارد و به دنبال اختلاف، تنش و انتقام گیری باشد برخلاف منافع مردم و کشور اقدام کرده است.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اکنون زمان جنگ و دعواهای سیاسی نیست، گفت: هر شخصی در این راستا قدم بردارد و به دنبال اختلاف، تنش و انتقام گیری باشد برخلاف منافع مردم و کشور اقدام کرده است.

محمد علیپور  با تاکید بر ضرورت تدبیر همگانی در شرایط کنونی کشور گفت: حضرت آقا در فرمایشات خود خطاب به نمایندگان بر تعامل و همکاری تاکید داشتند، بر همین اساس باید توجه کنیم اکنون زمان جنگ و دعواهای سیاسی نیست و هر شخصی در این راستا قدم بردارد و به دنبال اختلاف، تنش و انتقام گیری باشد برخلاف منافع مردم و کشور اقدام کرده است.

نماینده ماکو در مجلس افزود: فرمایشات حضرت آقا این موضوع را برای نمایندگان روشن کرد که مجلس ضمن کمک به دولت باید پیگیر مطالبات مردم باشد و از دولت پاسخگویی و عملکرد مطلوب بخواهد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: مردم از نمایندگان خود می خواهند در مقابل عملکرد دولت از ابزار قانونی خود استفاده کند، تمام مشکلات کشور که به تحریم ها باز نمی گردد و بلکه برخی مسائل ناشی از مباحث مدیریتی است که اگر دولت اراده کند می تواند در این حوزه کارساز باشد، ما نمایندگان ضمن اینکه نباید از وظیفه نظارتی غافل شویم باید از دولت پاسخگویی طلب کنیم و در کنار دولت نیز خواهیم بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:19
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1399/08/04
زمان بخور بخور برای شماست...
United Arab Emirates
09:40 - 1399/08/04
... دعوا های سیاسی را بگذارید.. به پّسا ۱۴۰۰..
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1399/08/04
آره چون مردم میفهمن و حالیشونه
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1399/08/04
ما به #صلح داخلی بیشتر نیاز داریم تا صلح و سازش با آمریکا.
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1399/08/04
ما دعوا می کنیم شما کنار به ایست شما اول دعوا کردید که نماینده شدید حالا نوبت ما است می گید دعوا نکنید
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1399/08/04
زیر پای همدیگر خالی کنید تا با سر زمین بخوری مردم از دست تون راحت شن چون نه فکر و نه درکی از اداره کشور ندارید اگر داشتی‌ بعد چهل سال به اینجا نمی رسیدیم‌
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج