زمان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت
۱۰۵۰۸۵۶
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
۲۷۳۲
معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی از مشخص شدن زمان اعطای کارت های اعتباری با وثیقه سهام عدالت خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی از مشخص شدن زمان اعطای کارت های اعتباری با وثیقه سهام عدالت خبر داد.

علیرضا ماهیار معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی  در رابطه با واریز سود حاصل از سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند، گفت: پس از آنکه شرکت های سرمایه گذار استانی درج نمادشان صورت گرفت و مجمعشان برگزار شد می توانند برای دریافت سود یا فروش اقدام کنند ما تلاشمان این است سهامداران این روش تا پایان اسفند ماه به سودشان از طریق سامانه سجام دست پیدا کنند.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار کرد: از انجایی که این سهام یک سهام ارزشمند است، بهتر است تمام افرادی را که در کشور زندگی می کنند را در برگیرد.

او درباره آشفتگی سهام و رابطه با افت ارزش سهام عدالت، گفت: ارزش سهام عدالت قطع به یقین بالاتر از مبلغی است که افراد می بینند اکنون شرکت سپرده گذاری مرکزی برای جلوگیری از کاهش ارزش این سهام با وزارت اقتصاد، بانک مرکزی، بانک های مربوط و وزارت اقتصاد جلسات خوبی را برگزار کرده است که به همین منظور می توان به تصمیمات گرفته شده در رابطه با اعطای کارت اعتباری سهام عدالت اشاره کرد.

ماهیار بیان کرد: روش اعطای کارت اعتباری سهام عدالت به طور مکانیزه انجام می شود یعنی سهامداران می توانند با مراجعه به درگاه های بانک های عامل می توانند در خواست وثیقه گذاری سهام عدالت را داشته باشند قاعدتا در این روش کارت هایشان به نسبت ارزش سهامشان شارژ می شود، اکنون چند بانک این فرایند را به صورت مکانیزم انجام دادند و در حال حاضر ما به دنبال تقویت زیر ساختار های حقوقی برای عملکرد بهتراین امر هستیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا این نوید را می دهید که این کارت های اعتباری تا پایان آبان ماه به دست مردم برسد یا خیر؟ تصریح کرد: بانک مرکزی ابلاغیه ای را به منظور اعطای کارت های اعتباری سهام عدالت صادر کرده، اینکه بعضی از بانک ها عملکردشان درست نیست به زیر ساخت حقوقیشان مربوط می شود، امیدواریم با توجه به اقدامات صورت گرفته امیدواریم تا پایان آباه ماه کارت های اعتباری به دست سهامداران برسد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:16
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1399/08/04
فقط جیب مردم خالی میکنن حرف منطق نمیزنن.چرا پول فروش ب حساب مردم واریز نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1399/08/04
جامانده گان سهام عدالت چه شدند ؟؟؟؟!!!
5ماه هم از عمر مجلس یازدهم گذشت !!!
پاسخ ها
ج جنوب
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزگار غریب یست هرکس درحالدنقشه کشیدن برای زدن جیب خالی مردم خدایا خودت چاره کن..
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1399/08/12
سهام عدالت منو سهم اعظمش رو کارگزاری فارابی فروخته و تو اپلیکیشن مشخصه . چرا دولت اجازه نمی ده تو حساب بشینه ؟ چه وضعشه ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج