کاهش ۶۰درصدی کلاهبرداری‌های اینترنتی
۱۰۵۰۹۰۳
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
۷۸۶
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه کلاهبرداری های صورت گرفته در فضای مجازی هم شناسایی شده اند، گفت: یکی از کارهای خوبی که پلیس فتا انجام داده، ایجاد رمز دوم پویا بوده که با انجام آن تا ۶۰ درصد از تخلفات در این بخش کاسته شده است.

خبرگزاری ایسنا: فرمانده ناجا با اشاره به اینکه کلاهبرداری های صورت گرفته در فضای مجازی هم شناسایی شده اند، گفت: یکی از کارهای خوبی که پلیس فتا انجام داده، ایجاد رمز دوم پویا بوده که با انجام آن تا ۶۰ درصد از تخلفات در این بخش کاسته شده است.

وی با اشاره به اینکه کلاهبرداری های صورت گرفته در فضای مجازی هم شناسایی شده است، اظهارکرد: یکی از کارهای خوبی که پلیس فتا انجام داده راه اندازی رمز دوم پویا بوده است که با انجام آن تا ۶۰ درصد از تخلفات در این بخش کاسته شده است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در فضای حقیقی هم افرادی که تجاوز به حقوق مردم ، تجاوز به عنف و سرقت داشتند و به نوعی بعضی از محیط ها را ناامن کرده بودند پلیس با ورود خود، اشراف اطلاعاتی و کار هوشمندانه نسبت به شناسایی و دستگیری این افراد اقدام کرد.

اشتری تاکیدکرد: پلیس با افرادی که در حال ناامن کردن یک محیط هستند در صورت تسلیم نشدن در صحنه، برخورد جدی و مقتدرانه خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج