علی کریمی در آستانه تمدید قرارداد با استقلال
۱۰۵۱۰۱۹
۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
۱۸۹۸
مسئولان استقلال با علی کریمی برای تمدید قرارداد توافق کردند اما این بازیکن برای اضافه شدن حق فسخ قرارداد مانع تمدید قرارداد تا این لحظه شده است.

خبرورزشی: علی کریمی با محمود فکری سرمربی آبی‌پوشان نیز درباره ماندن در استقلال صحبت کرده و همه شرایط برای تمدید قرارداد او مهیا است اما گفته می شود یک مسئله مهم باعث شده تا این لحظه چیزی روی کاغذ نیاید.

کریمی که همچنان علاقه مند است در خارج از کشور بازی کند و در این رابطه می خواهد یک تیم خوب خارجی را انتخاب کند از مسئولان باشگاه استقلال خواسته تا بند فسخ یک طرفه در صورت داشتن پیشنهاد خارجی را به قراردادش اضافه کنند که این موضوع هنوز مورد قبول مسئولان استقلال واقع نشده است.

با توجه به اینکه داشتن بند حق فسخ یک طرفه در صورت داشتن پیشنهاد خارجی باعث شد تا روزبه چشمی با وجود تمدید قراردادش به ام‌صلال قطر برود، مدیران کنونی استقلال برای قراردادهای جدید از جا دادن این بند در آنها بیم دارند و به همین خاطر هم هنوز با کریمی در این خصوص توافق نکردند.

حالا به نظر می‌رسد تنها موضوعی که باعث شده علی کریمی هنوز قراردادش را تمدید نکند، همین موضوع حق فسخ یک طرفه است. مسئله‌ای که البته احتمالا طی یکی دو روز آینده حل می‌شود و شاهد تمدید قرارداد کریمی با آبی‌پوشان باشیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج