ملی‌پوش تکواندو ایران: در اسنپ کار می‌کنم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۱۱۹۸
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
۱۲۱۲
ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: سقف قرارداد برای حضور در لیگ تکواندو ۴۵ میلیون تومان است و اصلا نمی‌ارزد در لیگ شرکت کنیم.

خبرگزاری فارس: ملی‌پوش تکواندو کشورمان گفت: سقف قرارداد برای حضور در لیگ تکواندو 45 میلیون تومان است و اصلا نمی‌ارزد در لیگ شرکت کنیم.

مهدی جلالی در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ برتر باشگاهی تکواندو، اظهار داشت: مسئولان سازمان لیگ برتر و فدراسیون تکواندو باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، انجام تست کرونا و تمامی موارد مراقبتی لیگ را برگزار کنند واینگونه همه موافق خواهند بود. اما اگر سلامتی شرکت کنندگان به خطر بیفتد، همه مخالف انجام مسابقات هستند. همه تکواندوکاران دوست دارند بازی کنند و در کوران مسابقات باشند ولی سلامتی ورزشکاران واجب‌تر از هر چیزی است.

وی با اشاره به اینکه امسال باشگاه‌های حاضر در لیگ تکواندو سعی دارند با مبالغی کم، بازیکنان را به خدمت بگیرند، عنوان کرد: با برخی از تکواندوکاران صحبت کردیم که اگر باشگاه‌ها قراردادهای 70 یا 80 میلیون تومانی نبندند، ما هم بازی ‌نکنیم. سقف قرارداد 45 میلیون تومان است و اصلا نمی‌ارزد تکواندوکار برای یک فصل لیگ، وزن کم کند، مهمانی نرود و از تفریحاتش بزند تا سر وزن باشد. در آینده نیز هزار مدل مریضی به سراغ ورزشکاران خواهد آمد. باشگاهها هزینه جراحی بازیکنانشان را می‌دهند؟ با این مبالغ یک ورزشکار اصلا می‌تواند عمل جراحی کند؟ محمدرضا اینانلو رباطش پاره شد و هیچ کسی به او زنگ نزده و حالش را جویا نشده است.

ملی‌پوش تکواندو کشورمان با اشاره به اینکه در مسابقات قهرمانی کشور هم تکواندوکار می‌تواند شایستگی‌هایش را به کادر فنی نشان دهد، گفت: همه تکواندوکاران می‌توانند در مسابقات کشوری مسابقه بدهند و کادر فنی تیم ملی این رقابتها را همانند انتخابی قلمداد خواهند کرد. مسابقات لیگ درآمدی برای بازیکنانی است که عمرشان را برای تکواندو گذاشتند.

جلالی در پاسخ به این سوال که خرج زندگی‌اش را چگونه تامین می‌کند، تاکید کرد: با ماشینم در اسنپ کار می‌کنم و دستم جلوی کسی دراز نیست که پول مکمل و دیگر احتیاجات خود را از کسی بگیرم. کار کردن را برای خودم عار نمی‌دانم و در روز نیز دو نوبت تمرین می‌کنم. اگر باشگاهها 90 میلیون تومان برای یکسال به بازیکنان بدهند دیگر ورزشکاری دغدغه‌های مالی ندارد و به بهترین وجه به تمرین و مسابقه می‌پردازد. البته اگر باشگاه در پایان فصل مسابقات لیگ، تمام مبلغ قرارداد را به بازیکنان بدهند.

وی در مورد اینکه پول تکواندوکاران در آخر مسابقات لیگ به صورت کامل پرداخت نمی‌شود، خاطرنشان کرد: وقتی ورزشکاران با تیمی قرارداد‌ می‌بنند، در پایان فصل نمی‌توانند نصف پولشان را بگیرند. حتی برگه قراردادها نیز به دردی نمی‌خورد و در اکثر مواقع، حق بچه‌ها ضایع می‌شود. وقتی باشگاهی با بازیکنان قرارداد منعقد می‌کند و بخواهیم حق به حق‌دار برسد بند و تبصره‌ای در قرارداد بگنجانند که اگر بازیکنی بازی‌هایش را باخت، جریمه شود و اگر بهترین نتیجه را گرفت حقش را به او بدهید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر