سعید عسگر‌ها بی‌پروا زیاد می‌شوند!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۱۴۹۰
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
۱۲۶۸
«پشيمان نيست» مثل همه دلواپسان که پشيمان نيستند و آنچه در جلساتشان بر آن تاکيد مي‌شود هجمه به دولت و اتهام‌زني به اصلاح‌طلبان است.

آرمان ملي: «پشيمان نيست» مثل همه دلواپسان که پشيمان نيستند و آنچه در جلساتشان بر آن تاکيد مي‌شود هجمه به دولت و اتهام‌زني به اصلاح‌طلبان است.

اما او يک گام جلوتر رفته بود و شليک او به مغز متفکر اصلاحات در روز يکشنبه، 22 اسفند 78، ساعت 8:30 صبح از اذهان پاک‌شدني نيست.

سه‌شنبه، 6ارديبهشت 79، ساعت 10:7صبح در جايگاه متهم چنين خودش را معرفي کرد: «سعيد عسگر، 20 ساله و دانشجو هستم. هدف پاکسازي جامعه از فساد بوده است» عجيب بود که پس از ترور برنامه تفريحي تدارک ديده بود و خودش گفته است: «پس از ترور حجاريان به همراه «روغني» به سينما «بهمن» رفتيم و تا ساعت 11:30 داخل سينما بوديم، چون از قبل پيش‌بيني کرده بوديم که به سينما برويم و يک فيلم هم ببينيم»

28‌ارديبهشت 79 ايسنا نوشت: «سعيد عسگر فرزند محمد، متهم رديف اول به واسطه اقدام عليه امنيت كشور از طريق مباشرت در ترور سعيد حجاريان و ابوالقاسم شفيعي به مجازات 15سال حبس محكوم شد.»

حجاريان معتقد است: «سعيد عسگر در جريان ترور من کاره‌اي نبود. عسگر تنها ماشه بود. آنهايي که ماشه را کشيدند، مهم هستند. آنهايي که من را ترور کردند، افراد بي‌تجربه‌اي بودند» اهميت ندارد که سعيد عسگر اين روزها کجاست و چه شغلي دارد اما از برخي عملکردها مي‌توان به نتيجه رسيد که انديشه اشتباه او در حال تکثير است و به همين دليل، برخي در شبکه‌هاي اجتماعي با نمايش آنچه در صفحه عسگر منتشر مي‌شود نسبت به رواج انديشه اشتباهي هشدار مي‌دهند که مقابله با رقيب به هر قيمتي است.

گفتم که پشيمان نيستم

سعيد عسگر گفته بود که پشيمان نيستم. پشيمان نيست و با مرور اينستاگرامش به‌خوبي مشخص مي‌شود که تفکرش را تغيير نداده اما روش او ديگر شليک به مغزها نيست.

شعار او «ايستاده‌ايم تا آخرين نفس» است که در بيشتر پست‌هاي اينستاگرامي‌اش به آن اشاره دارد. به عنوان نمونه صفحه سياهي را منتشر کرد که در آن با رنگ قرمز نوشته بود: «من ديپلمات نيستم، ما ايستاده‌ايم» و در توضيح اين پست آورده است: «مجموعه مستند من ديپلمات نيستم افشاگري‌هاي دبيرکل حزب حاميان ايران اسلامي محمدحسين عظيمي عليه نفوذي‌ها و رانت‌خواران يقه‌سفيد تسبيح به دست که تحت‌الحمايه مرحوم هاشمي رفسنجاني موريانه‌وار مامور پوکاندن پايه‌هاي انقلاب و نظام نوپاي اسلامي از درون بوده و هستند» يا در پست ديگري به انتشار تصاويري از حسن‌روحاني پرداخته که در برخي از آنها به همراه مرحوم آيت‌ا... هاشمي است.

در توضيح اين پست هم آورده است: «ايستاده‌ايم تا آخرين نفس. يک پيشنهاد سودمند براي مناديان و مبلغان برجام که: اولا دفع شرّ از ملت کرده باشيم. ثانيا از فوايد برجام بهره‌اي به کشور عزيزمان ايران رسيده باشد. متن پيشنهاد: به اميد و مدد خداوند متعال، بامداد يکشنبه تحريم‌هاي تسليحاتي که رفع خواهد شد (طبق ادعاي برجاميون و کارشناسان‌امر)، فلذا به محض رفع تحريم‌هاي تسليحاتيِ مي‌توانيم حسن روحاني را به‌عنوان يک سلاح کشتارجمعي به قيمت بالايي بفروشيم...

تا بلکه از اين طريق گوشه‌اي از هزينه‌هاي تحميل‌شده بر ملت جبران گردد. علي برکت ا...» کاملا مشخص است که کينه اين جماعت از آيت‌ا... هاشمي، اصلاح‌طلبان و روحاني پاياني ندارد و ماموريت براي تخريب چهره‌ها و جريان‌هاي غير‌دلواپس تاريخ انقضا ندارد.

ترور پشت ترور اما ناموفق

جريان همراه در انديشه سعيد عسگر هم از روش ديگر در تلاش براي نيل به اهدافش يعني حذف رقيب است و جالب اينکه در پرونده آنها باز هم حجاريان به عنوان هدف ذکر شده است.

در روزهاي آخر تير بود که علي‌اکبر رائفي‌پور که دلواپسان شيفته عقايد او هستند، اين توئيت را منتشر کرد: «جناب آقاي سعيد حجاريان با واسطه از يک فرد موثق شنيده‌ام خانواده شما جديدالاسلام هستند و... بنده نيز مويداتي بر اين فرضيه يافته‌ام! در صورت «صحت» بفرماييد چه کسي از شما اول به مذهب حق تشيع گرويد؟ در چه سالي؟.»

همگان به کذب بودن اين ادعا باور داشتند اما تلاشي براي ترور شخصيت حجاريان بود که نتيجه عکس داشت. پس از آن علي‌خضريان، نماينده مجلس بود که خانواده حجايان را متهم به واردات گندم کرد و مغز متفکر اصلاحات را سلطان گندم ناميد. اگر سعيد عسگر در فضاي حقيقي به حجاريان شليک کرد، امثال خضريان شبکه مجازي در دست گرفتند و به تئوريسن اصلاحات تاختند که اين‌بار هم نيت آنها به‌ثمر ننشست!

از ترور مجازي تا ترور اعتباري

در نهايت ترور مجازي، شخصيتي، اعتباري و... رقيب به امر عادي در ميان دلواپسان ادامه دارد و هر بار نوع جديدي از ترور را در دستورکار قرار مي‌دهند؛ جالب آنجاست که اين ترورها هيچگاه نتيجه‌اي براي آنها ندارد. درستي ادعاي ترور اصلاح‌طلبان و اعتداليون توسط دلواپسان اصولگرا را به‌راحتي مي‌توان اثبات کرد؛ به‌عنوان نمونه، سال 92 بود که سايت مشرق منتسب به دلواپسان اصولگرا با انتشار تصوير حجاريان نوشت: «ترور حجاريان اين‌بار توسط اصلاح‌طلبان!»اين تيتر نشان مي‌دهد که آنها ترورهايي که از سوي همفکرانشان انجام مي‌شوند را پذيرفته‌اند و در زماني که بيم افشاي آنها را دارند اصلاح‌طلبان را متهم به ترور مي‌کنند که البته جز ترور حجاريان در سال 79 ساير ترورها نياز به اسلحه و شليک نداشته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:21
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1399/08/06
خب تاجرگندم باپسرش چرابدتون
میاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر