معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۱۸۰۲
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
۵۷۱۰
یکی از بهترین روش‌های سفت کردن پوست صورت استفاده از روغن‌های گیاهی است. اگر دچار افتادگی و شل شدن پوست هستید، برای جلوگیری و درمان این مشکل پوستی می‌توانید از روغن‌های گیاهی کمک بگیرید.

وب‌سایت زوم‌لایف: یکی از بهترین روش‌های سفت کردن پوست صورت استفاده از روغن‌های گیاهی است. اگر دچار افتادگی و شل شدن پوست هستید، برای جلوگیری و درمان این مشکل پوستی می‌توانید از روغن‌های گیاهی کمک بگیرید. ماساژ صورت با روغن‌های گیاهی خاصیت ضد پیری دارد و می‌تواند به کاهش چین و چروک پوست صورت، مرطوب نگه داشتن پوست کمک کند. اما بهترین روغن سفت کننده پوست صورت چیست؟ در ادامه ۹ روغن گیاهی برای سفت کردن پوست صورت را معرفی کرده‌ایم.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

ماساژ صورت با روغن گیاهی

ماساژ یکی از روش‌های مفید برای درمان درد و التهاب است و برای گردش خون بسیار موثر می‌باشد. ماساژ با روغن‌های ضروری اثر بهتری خواهد داشت. ماساژ با روغن‌های ضروری یک روش طبیعی برای سفت شدن پوست است. بهترین روغن‌های ضروری برای سفت کردن پوست از ساختار مولکولی کوچکی تشکیل شده‌اند که اگر به طور موضعی بکار برده شوند می‌تواند به پوست نفوذ کرده و به زیبایی پوست کمک کنند. بسیاری از ترکیبات و خواص در بهترین روغن‌های ضروری برای سفت کردن پوست وجود دارند، که می‌توانند به سفت شدن پوست کمک کنند. 

همه افراد سعی می‌کنند تا حدی که می‌توانند از شل شدن پوست بدنشان جلوگیری کنند و با راهکار‌های مناسب و ارزانی، کلاژن‌سازی پوست‌شان را افزایش دهند. ماساژ دادن بدن با روغن سفت کننده پوست بدن می‌تواند در این راستا کمک شایانی به شما بکند و از شل شدن پوست صورت و بدنتان جلوگیری کند.

روغن‌های سفت کننده پوست

در ادامه تعدادی از روغن‌های سفت کننده پوست بدن را به شما معرفی خواهیم کرد تا با کمک آن‌ها به مرور از دست پوست شل بدن خلاص گردید.

۱. روغن نارگیل

روغن نارگیل با نفوذ به لایه‌های عمقی پوست، به جوان‌سازی سلول‌های پوستی کمک می‌کند. این روغن پوست را تغذیه می‌کند و آن را مرطوب نگه می‌دارد. آنتی‌اکسیدان‌های موجود در این روغن، اثر رادیکال‌های آزاد را خنثی کرده و از پیری زودرس پوست جلوگیری می‌کنند.

روی قسمت‌هایی از پوست که دچار افتادگی شده‌اند، روغن بمالید و با حرکات دایره‌ای رو به بالا پوست را ماساژ دهید.
ماساژ را به مدت ۱۰ دقیقه ادامه دهید. اجازه دهید روغن تا صبح روی پوست شما بماند.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

۲. روغن خردل

روغن خردل پوست را سفت و درخشان می‌کند. با افزایش گردش خون براثر ماساژ با روغن، جوان‌سازی پوست صورت می‌گیرد. همچنین، سطح بالای ویتامین E موجود در این روغن، از پیری پوست و بروز چین و چروک پیش‌گیری می‌کند. فقط باید توجه کنید که روغن خردل ممکن است موجب حساسیت پوستی شود. بهتر است پیش از ماساژ با این روغن، آن را روی قسمت کوچکی از بدن امتحان کنید.

روغن را حرارت دهید تا نیم‌گرم شود .پیش از استحمام، قسمت‌هایی را که دچار افتادگی پوست هستند و یا کل بدن را به روغن آغشته کنید و ماساژ دهید. ماساژ را به مدت پنج دقیقه و با حرکات رو به بالا ادامه دهید. پس از ماساژ دوش بگیرید.

۳. روغن رزماری

روغن رزماری گردش خون را بهبود می‌بخشد و افزایش گردش خون، پوست افتاده را سفت می‌کند. افزون بر آن، آنتی‌اکسیدان‌های موجود در این ماسک، تولید فیبروپلاست و قابلیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهند. این ماسک صورت سرشار از کارنوزول و اسکوالین است که روند پیری پوست را کند می‌کنند.

پوست خیار را بگیرید و آن را رنده کنید تا از آن یک مایع روان به دست بیاید. روغن رزماری را به خیار اضافه کنید و خوب به هم بزنید. مخلوطِ به‌دست‌آمده را روی صورت و سایر مناطقی که دچار افتادگی پوست هستند، بمالید. پس از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه پوست خود را بشویید.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

۴. روغن بادام

روغن بادام سرشار از ویتامین E است که پوست را مرطوب می‌کند. این روغن به طور محسوسی، افتادگی پوست را کاهش می‌دهد و پوست را به صورت طبیعی سفت می‌کند. پیش از استحمام، روغن بادام را به مدت ۲۰ دقیقه روی پوست خود ماساژ دهید.

۴. روغن آووکادو

روغن آووکادو، رطوبت‌رسانی قوی است که به لایه‌های عمقی پوست نفوذ می‌کند. این روغن سنتز کلاژن را سرعت می‌بخشد و به این ترتیب، پوست شما به طور چشمگیری سفت خواهد شد. این روغن حاوی ویتامین‌های B، A و E است که به سفت شدن پوست کمک می‌کنند.

پوست افتاده و شل را با حرکات رو به بالا توسط روغن آووکادو به مدت ۱۵ دقیقه ماساژ دهید. یک ساعت یا بیشتر منتظر بمانید و سپس پوست خود را بشویید.

۵. روغن ویتامین E

ویتامین E برای سلامت، درخشش و سفتی پوست ضروری است. این ویتامین، آنتی‌اکسیدانی طبیعی است که از آسیب رادیکال‌های آزاد به پوست جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود پوستی زیبا و سالم داشته باشید.

تعدادی کپسول ویتامین E را سوراخ کنید و روغن داخل آن را خارج کنید. این روغن را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی پوست ماساژ دهید. اجازه دهید روغن تا صبح روی پوست‌تان بماند.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

۶. روغن ماهی

روغن ماهی حاوی مقادیر زیادی اسید‌های چرب امگا می‌باشد که موجب آبرسانی و مرطوب کردن پوست می‌شوند. با افزایش گردش خون، میزان بازسازی سلول‌های پوست نیز بیشتر می‌شود. در پی استفاده از این روغن، پوست شما در مدتی کوتاه سفت و درخشان می‌شود.

کپسول‌ها را سوراخ کنید و روغن موجود در آن را روی پوست خود بمالید. دو دقیقه پوست خود را با روغن ماساژ دهید. می‌توانید روغن را تا صبح، روی پوست خود نگه دارید یا اینکه پس از یک ساعت، آن را بشویید. همچنین می‌توانید هر روز یک کپسول روغن ماهی را به صورت خوراکی صرف کنید.

۷. روغن زیتون

ماساژ پوست با روغن زیتون، روشی مطمئن است که رطوبت پوست شما را حفظ می‌کند و باعث درخشندگی آن می‌شود. این روغن، سرشار از ویتامین E و آنتی‌اکسیدان‌هایی است که پوست شما را سفت کرده و آن را در برابر آسیب‌ها مقاوم می‌سازند.

پس از استحمام، پوست خود را خشک کنید. به مدت چند دقیقه تمام بدن خود را با روغن زیتون ماساژ دهید.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

۸. روغن گل پامچال

روغن گل پامچال حاوی گاما لینولنیک اسید (GLA) است که با کمک به سنتز کلاژن، چین و چروک، خطوط و افتادگی پوست را کاهش می‌دهد.

چند قطره روغن گل پامچال را روی انگشتان خود بریزید و با حرکات رو به بالا صورت و گردن خود را با این روغن ماساژ دهید.
۵ تا ۲ دقیقه ماساژ را ادامه دهید. اجازه دهید روغن در طول شب روی پوست‌تان بماند.

۹. روغن آرگان

مواد مغذیِ موجود در روغن آرگان با افزیش قابلیت ارتجاعی پوست، آن را سفت و کشیده می‌کنند. اثر ضد پیری روغن آرگان، توسط پژوهشگران به اثبات رسیده و عملا نیز تجربه شده است. بهره‌گیری منظم از این روغن، به شکلی محسوس، موجب کشیدگی و رفع افتادگی پوست خواهد شد.

چند قطره روغن آرگان به لوسیون خود اضافه کنید یا از این روغن به تنهایی برای ماساژ پوست‌تان استفاده کنید. اجازه دهید روغن در طول روز روی پوست‌تان بماند.

معجزه روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست

سخن پایانی

یکی از راه‌های افتادگی پوست، استفاده از روغن‌های گیاهی برای سفت کردن پوست است که ما در این مطلب چند روغن گیاهی را معرفی کردیم. استفاده از روغن‌های گیاهی فقط برای سفت کردن پوست بدن مورد استفاده قرار نمی‌گیرد بلکه روغن‌های گیاهی فواید بسیاری برای پوست دارند و در کنار این فواید، هیچ عوارضی ندارند. فقط باید توجه داشته باشید که قبل از استفاده مقداری از این روغن‌ها را روی قسمتی از بدن تست کنید تا آلرژی نداشته باشید.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1399/08/25
روغن ارگان خیلی عالیه حتما استفاده کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر