بنزما به رکورد تاریخی مسی رسید
۱۰۵۲۱۱۹
۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
۱۰۱۱
کریم بنزما با گلزنی مقابل مونشن گلادباخ به رکورد خارق العاده لیونل مسی یعنی گلزنی در شانزده فصل پیاپی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

ورزش سه: کریم بنزما با گلزنی مقابل مونشن گلادباخ به رکورد خارق العاده لیونل مسی یعنی گلزنی در شانزده فصل پیاپی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

در جریان دیدار دیشب رئال مادرید و مونشن گلادباخ که با تساوی 2-2 به پایان رسید کریم بنزما با به ثمر رساندن گل اول تیمش به رکوردی خارق العاده رسید که پیش از او تنها لیونل مسی موفق به ثبت آن شده بود.

بنزما به رکورد تاریخی مسی رسید

کریم بنزما با گلزنی دیشب خود در شانزده فصل گذشته لیگ قهرمانان به صورت پیاپی گلزنی کرده است. تا این لحظه تنها کسانی که در شانزده فصل چمپیونزلیگ گلزنی کرده اند رایان گیگز، لیونل مسی و کریم بنزما هستند ولی تنها دو نفری که در شانزده فصل پیاپی گلزنی کرده اند کریم بنزما و لیونل مسی بوده اند.

لیونل مسی هم یک هفته قبل توانسته بود به این رکورد تاریخی برسد و با گلزنی مقابل فرنس واروش مجارستان در شانزدهمین فصل پیاپی حضورش در لیگ قهرمانان پایش به گلزنی باز شد. یک هفته بعد کریم بنزما هم به این رکورد رسید و گلزنی در فصل 2020-2021 لیگ قهرمانان‌، شانزدهمین فصل پیاپی حضورش در این رقابتها را آغاز کرد.

بنزما به رکورد تاریخی مسی رسید

کریم بنزما از این شانزده فصل پیاپی دو فصل اول را با پیراهن المپیک لیون گلزنی کرده و سپس چهارده فصل پیاپی برای رئال مادرید گلزنی کرده.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج