وضعیت عبدالمجید ارفعی پس از ابتلا به کرونا
۱۰۵۲۶۶۴
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۹
۱۳۵۸
یکی از نزدیکان و دوستان عبدالمجید ارفعی از مثبت بودن روند درمانی این متخصص زبان‌های باستانی در طول یک هفته گذشته و بعد از ابتلای وی به ویروس کرونا خبر داد.

ایسنا: عبدالمجید ارفعی - متخصص زبان‌های باستانی - حدود دو هفته قبل به ویروس کرونا مبتلا شده و به دلیل بدتر شدن حالش و افت اکسیژن خون، از جمعه - دوم آبان - در بیمارستان مسیح دانشوری تهران و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود.

هادی صدیقی، از نزدیکان وی با بیان این‌که وی هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است، ادامه داد: با این وجود، خوشبختانه حال او رو به بهبودی است و تا کنون روند درمان مثبت بوده و در طول یکی دو روز گذشته با کمک دستگاه اکسیژن‌ساز، میزان اکسیژن خونِ وی بالای ۹۰ تثبیت شده است.

وضعیت عبدالمجید ارفعی پس از ابتلا به کرونا

به گفته‌ی وی حالِ همسر پروفسور ارفعی نیز که در همان بیمارستان بستری است، مناسب و میزان اکسیژن خون وی نیز تثبیت شده است.

صدیقی همچنین از اهدای کتاب «فرمان کوروش» تالیف عبدالمجید ارفعی به کادر درمان بیمارستان که با وی در ارتباط نزدیک هستند، خبر داد و افزود: با بهبود حال پروفسور ارفعی وی از مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی درخواست چندین جلد کتاب «فرمان کوروش» را کرد و آن را به پرستاران و پزشکانی که با وی در بیمارستان در ارتباط مستقیم بودند، اهداء کرد؛ تا از آن‌ها به خاطر تلاش‌شان در این مدت تشکر کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج