ماجرای انتشار تصاویر خصوصی ریحانه پارسا
۱۰۵۲۷۶۲
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
۵۵۳۵
پس از جنجالی که هفته گذشته با نیلی افشار و پویان مختاری و مهاجرت مهراد جم و ازدواج او با دنیا جهابخت به راه انداختند. حالا امین فردین یکی از فعالان حوزه شرط‌بندی تصاویر خصوصی از ریحانه پارسا را منتشر کرد.

فرارو: پس از جنجالی که هفته گذشته با نیلی افشار و پویان مختاری و مهاجرت مهراد جم و ازدواج او با دنیا جهابخت به راه انداختند. حالا امین فردین یکی از فعالان حوزه شرط‌بندی تصاویر خصوصی از ریحانه پارسا را منتشر کرد.

مهاجرت مهراد جم و ریحانه پارسا از کشور با شایعات فراوانی در شبکه‌های اجتماعی همراه بوده است. در این مدت هنرمندانی دیگری هم کشور را ترک کرده اند، اما در مورد این دو چهره ماجرا کمی فرق می‌کند.

ماجرای انتشار تصاویر خصوصی ریحانه پارسا

همزمان با رفتن مهراد جم و ریحانه پارسا اتفاقاتی در اینستاگرام ایرانی و میان شاخ‌های پرحاشیه رخ داد که نشان می‌دهد هجوم هنرمندان به ترکیه احتمالا با شبکه مافیایی شرط‌بندی بی ارتباط نیست.

اما این مافیا کیست؟ مونتیگو یا "فرشید امیرشقاقی"، فردی است که به همراه پدرش "سعدالله امیرشقاقی" به عنوان سرشاخه مافیای شرط‌بندی اینترنتی در ایران معرفی شده‌اند.

شاخ‌های اینستاگرامی فالوئر جذب می‌کنند و در ادامه فالوئر‌های خود را به سمت سایت‌های شرط‌بندی هدایت می‌کنند. ممکن است در این بین اقدامات غیرقانونی دیگری هم رخ دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:23
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1399/08/10
متاسفانه ریحانه پارسا رفته توی حاشیه وپشت حاشیه کسی هم نیست تاجمعش کنه. ملیکا ومهراوه شریفی نیا هم مثل توهنرمندن خیلی خوب ازسوی پدرشون چه به لحاظ کاری وفنی مدیریت میشن وچه به لحاظ اخلاقی ومراودات اجتماعی .به کجا چنین شتابان.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج