افزایش دمای هوای تهران طی سه روز آینده
۱۰۵۳۲۱۷
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
۱۰۰۸
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا طی دو سه روز آینده در شهر تهران و همچنین روند کاهشی آن در روزهای بعد خبر داد.

ایلنا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا طی دو سه روز آینده در شهر تهران و همچنین روند کاهشی آن در روزهای بعد خبر داد.

«صادق ضیائیان» مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری هوا در کشور، گفت: کماکان وضعیت پایدار را برای کل کشور در ۲ الی ۳ روز آینده خواهیم داشت و از روز دوشنبه، شمال غرب کشور مقداری وضعیت ناپایدار را خواهد داشت و در تهران تا روز چهارشنبه وضعیت پایدار شرایط جوی حاکم خواهد بود.

وی در رابطه با وضعیت آلودگی هوا در تهران و استان‌های دیگر ادامه داد: شرایط جوی برای انباشت آلاینده ها فراهم است.

ضیائیان بیان کرد: وضعیت دما در دو الی سه روز آینده برای شهر تهران افزایشی خواهد بود و از روز سه شنبه به بعد دوباره یک روند کاهشی پیدا خواهد کرد که این روند کاهشی و افزایشی آنقدر زیاد نیست.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی در زمستان گفت: دمای هوای امسال در زمستان در بخش‌های مختلف کشور با هم فرق دارد اما انتظار داریم که زمستان نرمالی پیش رو داشته باشیم.

وی در پایان گفت: زمستان نرمال هم به این صورت نیست که هوا گرم باشد، بلکه یعنی زمستانی که هم هوای سرد دارد و هم اینکه امکان دارد چند روزی در آن هوا گرم شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج