قتل خواهر همسر سابق در وسط خیابان
۱۰۵۳۳۵۴
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
۶۶۲۵
مرد میان سالی که همسرش را طلاق داده بود، خواهر زن سابقش را در وسط خیابان دریا به طرز فجیعی به قتل رساند و یکی از باجناق هایش را نیز با ضربات چاقو مجروح کرد.

روزنامه خراسان: مرد میان سالی که همسرش را طلاق داده بود، خواهر زن سابقش را در وسط خیابان دریا به طرز فجیعی به قتل رساند و یکی از باجناق هایش را نیز با ضربات چاقو مجروح کرد.

این حادثه هولناک صبح روز پنج شنبه گذشته در خیابان دریای اول مشهد هنگامی رخ داد که مرد 52 ساله ای به نام قادر احمدی معروف به رضا وارد خیابان وحید 13 (دریا) شد و خواهر زن سابقش را دید که به همراه شوهر و خواهر دیگرش قصد خروج از خانه را داشتند.

این مرد که نقشه شومی را در سر می پروراند و چاقویی را نیز زیر لباس هایش پنهان کرده بود از موتورسیکلت پیاده شد و به بهانه احوال پرسی نزد باجناق و خانواده همسر سابقش رفت اما در یک لحظه چاقو را بیرون کشید و ضرباتی را بر پیکر باجناقش فرود آورد و او را به شدت مجروح کرد.

همسر مرد مجروح با دیدن این صحنه در حالی که ترسیده بود جیغ می کشید و کمک می خواست. در این وضعیت خواهر دیگرش که لطیفه نام داشت وحشت زده به وسط خیابان گریخت اما مرد مهاجم او را گرفت و روی زمین انداخت. موتورسوار 52 ساله که قصد انتقام هولناکی را از خانواده همسر سابقش داشت ناگهان ضربات چاقو را بر پیکر خواهرزن دیگرش فرود آورد و او را در حالی که خون آلود کف خیابان افتاده بود، رها کرد و سوار بر موتورسیکلت از محل گریخت.

با فرار مهاجم چاقوکش، اهالی محل متوجه ماجرا شدند و با اورژانس 115 تماس گرفتند. دو مجروح این حادثه وحشتناک دقایقی بعد به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند اما ضربات وارد شده بر پیکر زن 45 ساله چنان عمیق بود که این زن به کما رفت و صبح روز گذشته به دلیل عوارض ناشی از اصابت چاقو در مرکز درمانی جان سپرد.

گزارش خراسان حاکی است، به دنبال وقوع این جنایت، مراتب از طریق نیروهای انتظامی به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اعلام شد و بی درنگ قاضی کاظم میرزایی به همراه گروهی از کارآگاهان ورزیده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی مسیر مرکز درمانی را در پیش گرفتند.

قاضی با تجربه ویژه قتل عمد که روزهای ورود به پنجمین سال رسیدگی به پرونده های جنایی در مشهد را می گذراند پس از بررسی های مقدماتی در مرکز درمانی، عازم محل وقوع جنایت شد که در نزدیکی بیمارستان قرار دارد. به دستور قاضی میرزایی، اثر برداری از محل درگیری آغاز شد و تحقیقات با اظهارات زنی ادامه یافت که از این حادثه هولناک جان سالم به در برده بود.

این زن به قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: ضارب قادر احمدی نام دارد ولی معروف به رضاست. این مرد سال ها قبل با خواهرم ازدواج کرد و صاحب فرزند شد اما در این سال های زندگی مشترک همواره خواهرم را شکنجه می کرد و آزار می داد. او در میان همین اختلافات خانوادگی و ناسازگاری ها، مدام خواهرم را تهدید به مرگ می کرد تا جایی که حتی دو بار قصد کشتن او را داشت.

این زن جوان ادامه داد: خواهرم نیز وقتی دید که دیگر نمی تواند این شرایط را تحمل کند و امنیت جانی ندارد، تصمیم به طلاق گرفت و دست به دامان قانون شد. او با ارائه همین اسناد و مدارک به دادگاه، بالاخره طلاقش را گرفت و برای آن که از شر مزاحمت های قادر رها شود، دست فرزندانش را گرفت و در مکان دیگری اقامت کرد تا کسی از محل سکونت او باخبر نشود اما همسر سابقش برای گرفتن انتقام، به دنبال یافتن محل اقامت خواهرم بود.

جنایت هولناک در «دریا»

به همین دلیل تلاش می کرد تا نشانی خواهرم را از ما بگیرد و همواره در کمین ما بود تا این که صبح پنج شنبه گذشته زمانی که من و همسرم و خواهرم لطیفه قصد سوارشدن به خودرو را داشتیم او با موتورسیکلت از راه رسید و به بهانه احوال پرسی به طرف شوهرم آمد که ناگهان چاقویی را بیرون آورد و شوهرم را زخمی کرد سپس خواهرم را روی زمین انداخت و درحالی که روی قفسه سینه اش نشسته بود در همان وضعیت ضرباتی را بر پیکر خواهرم فرود آورد. من خیلی ترسیده بودم و مدام جیغ می کشیدم که او خواهرم را رها کرد و با موتورسیکلت از آن جا گریخت.

 پس از انجام تحقیقات مقدماتی در صحنه جنایت، قاضی میرزایی دستورات ویژه و محرمانه ای را برای شناسایی محل اختفای متهم فراری و دستگیری وی صادر کرد. در همین حال مقام قضایی دستور داد تا تصویر بدون پوشش متهم فراری در روزنامه خراسان درج شود. به دنبال دستور قاضی ویژه قتل عمد، پلیس آگاهی خراسان رضوی اعلام کرد چنان چه شهروندان اطلاعاتی از مخفیگاه متهم فراری مذکور دارند با شماره تلفن های 21825267 و 09363257468 تماس بگیرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:44
Iran, Islamic Republic of
07:28 - 1399/08/11
صد رحمت به تگزاس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
مشهد شده تگزاس
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1399/08/11
به جاش امنیت داریم.
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1399/08/11
راستی چه خبر شده...چرا هر کس هر کاری دوست داره میکنه...چرا کسی جلودار نیست...ایا قانون هست...چرا با شدت برخورد نمی شود...تا کی باید شاهد این حوادث ناگوارباشیم...
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1399/08/11
خوب حتما یه جایی این لعنتی قاتل چهره عوض کرده
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1399/08/11
دوباره خراسان ودوباره مشهد ..عجب شهری شده....مشهد
پاسخ ها
بچه‌ نظام‌ اباد‌ تهران‌
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
من‌ نمیدونم‌ این. مشهد‌ چه‌ خبره‌ تازه‌ خوبه‌ حالا‌ شهر زیارتیه
Iran, Islamic Republic of
07:59 - 1399/08/11
بازهم مشهدکانون حوادث ایران
پاسخ ها
************shanjani ********
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
... اصلا".. چرا و به چه دلیل قاتلِ ۵۲ ساله خواهر زنِ سابق خود را کُشت..؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۱
مردک احمق چرابااین خانواده دشمنی داشته که اینگونه باهمه درافتاده
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1399/08/11
شاید دخالت خواهر زن تو زندگیشون وطلاق وقتل به هم ربط داشته باشه
وبه احتمال زیاد پرداخت مهریه
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1399/08/11
مشهد مردم خوبی دارد این کسای که از شهر های دیگر میایند مشهد بعد جای شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج