اظهارنظر درباره کرونایِ لاله اسکندری و مرحوم مبارکه
۱۰۵۴۰۴۷
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
۱۹۸۴
تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» گفت: «نمی‌شود به طور حتم گفت که خانم اسکندری و مرحوم مبارکه دقیقا بر سر کار ما دچار کرونا شده‌اند، چرا که جاهای دیگری هم حضور داشته‌اند.»

ایرنا: تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» گفت: «نمی‌شود به طور حتم گفت که خانم اسکندری و مرحوم مبارکه دقیقا بر سر کار ما دچار کرونا شده‌اند، چرا که جاهای دیگری هم حضور داشته‌اند.»

پس از اعلام ابتلای لاله اسکندری به بیماری کرونا آن هم در زمانی که مشغول بازی در سریالی به نام «جشن سربرون» بود، حواشی‌ای پیرامون این سریال مطرح شد؛ و در زمانی کوتاه پس از آن خبر، فوت کریم اکبری مبارکه به دلیل ابتلا به کرونا که وی نیز از بازیگران این سریال بود، هجمه‌ای نسبت به این سریال شکل گرفت.

به خصوص که اندکی پس از فوت اکبری مبارکه، فرزند وی عوامل این سریال را به دلیل عدم توقف کار آن هم در روزهای وضعیت قرمز کرونا، شماتت کرد.

اینک، حسن نجاریان، تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» در پاسخ می‌گوید: «سریال ما به دلیل درگذشت مبارکه و اتفاقاتی که افتاده است، این روزها حال خوبی ندارد و به دلیل مسائل پیش آمده بسیار متاثر و متاسف هستیم.»

اظهارنظر درباره کرونایِ لاله اسکندری و مرحوم مبارکه

وی در باره مدت زمان فیلمبرداری این سریال توضیح می‌دهد: «کار این سریال از مهر پارسال شروع شد و در این هشت ماهی که درگیر ماجرا کرونا بودیم با حفظ پروتکل‌ها کار را ادامه دادیم. اردیبهشت را با تعطیلات نوروزی فروردین ادغام و تعطیل کردیم و یک ماهی هم اخیرا به دلیل برخی از مشکلات تعطیل کرده‌ایم.»

این تهیه کننده ادامه می‌دهد: «در نتیجه نمی‌شود گفت که مواردی که مبتلا شده‌اند (خانم اسکندری و مرحوم مبارکه) دقیقا بر سر کار ما دچار شده‌اند چرا که جاهای دیگری هم حضور داشته‌اند و در محل فیلمبرداری قرنطینه نبوده‌اند که بگوییم فقط آنجا بوده‌اند. درنتیجه منشایابی این موضوع لزومی ندارد، چرا که آنقدر نفس خود داستان بد بوده است که مسائل دیگر اهمیتی ندارد.»

نجاریان می‌گوید: «ما هم دکتر بر سر صحنه داشتیم که به صورت پراکنده می‌آمد و هم یک پرستار دائم را در صحنه داشتیم که هر روز اکسیژن سنجی کرده و عوامل و بازیگران تب سنجی می‌شدند. حتی ماجرای ابتلای مبارکه را هم پزشک سر صحنه ما متوجه شد و گفت که سریع به خانه برود و با این که ایشان لباس پوشیده بودند و آماده بازی بودند، ایشان را به خانه فرستادیم. ایشان چند روزی بود که سرفه می کردند، اما می‌گفت به دلیل حساسیت است ولی دکتر ما گفت که بهتر است ایشان را به خانه بفرستیم.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا صحبت‌های فرزند آقای اکبری مبارکه پیرامون شماتت عوامل تولید این سریال را شنیده است و چه نظری در این باره دارد، می‌گوید: «بله من هم شنیدم اما برای ما آن‌قدر این جریان دردناک است که حالا به این‌ها نمی‌پردازیم؛ این خانواده امروز عزادار هستند و ما به آنها حق می‌دهیم و با ایشان همدرد هستیم و ولی همانطور که گفتم کسی نمی‌تواند تعیین کند که ایشان در سر پروژه ما مبتلا شده‌اند و نفس این اتفاق هرجایی که افتاده باشد تلخ و بد است.»

«جشن سربرون»، مجموعه‌ای ٣٠ قسمتی به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به سفارش سیما فیلم تولید می‌شود و به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.

در خلاصه داستان «جشن سربرون» آمده است: «بهادر، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه «سرخو»، رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه‌ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت میکند. زخم‌های کهنه سرباز میکنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت میکنند. درگیری ابعاد بزرگتری می‌یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌کند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج