نوروزی: به پزشک تیم من توهین شد
۱۰۵۴۱۲۹
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۶
۱۴۵۴
رئیس پیشین کمیته پزشکی استقلال گفت: شاید اگر فکری همان اول سه بازیکن را برای دلجویی نزد دکتر ستوده می فرستاد این اتفاقات نمی افتاد.

خبرگزاری فارس: دکتر امین نوروزی در خصوص اتفاقات رخ داده بین او و بازیکنان و کادر فنی استقلال اظهار داشت: من با محمود فکری دوست هستم ولی همه باید پایبند به اصول اخلاقی و حرفه ای باشند. متاسفانه چند سال است اصول حرفه ای در باشگاه ما رعایت نمی شود.

وی افزود: چند سال است که می گویم تست پزشکی و حضور بازیکنان زیر نظر مجموعه کادر پزشکی صورت بگیرد. من در فرودگاه قطر چیزی دیدم که شاید اگر آقای فکری آن صحنه را می دید همان کار را با بازیکنی که الان کنار گذاشته انجام می داد. به پزشک تیم من توهین شد و قداست همکارم زیر سوال رفت. از روزی که به ایران آمدم این حس منتقل می شد که می خواهند از آن نفرات جانبداری شود.

نوروزی ادامه داد: دکتر ستوده مورد بی حرمتی شدید قرار گرفت. انتظار من از باشگاه استقلال مدیریت بود. فکری انسانی اخلاق گرا است ولی اگر از روز اول این 3 بازیکن را نزد دکتر ستوده می فرستاد تا از او دلجویی کنند شاید این مشکل به وجود نمی آمد. آن بی احترامی کار ناشایستی بود. سرپرست محترم باید آن موضوع را مدیریت می کرد.

وی تصریح کرد: سرپرست طوری مصاحبه می کند که بد جلوه داده می شود ولی من اصول اخلاقی را از امثال حجازی، پورحیدری، نصرالله عبداللهی و حتی امیر قلعه نویی یاد گرفتم.. آقای مددی 15 مهرماه از من خواهش کرد شما مبلغی را طلبکاری ولی به خاطر بحث مجوز حرفه ای شدن باید آن را ببخشی که من گفتم من به خاطر استقلال این کار را می کنم. حتی دکتر ستوده با وجود ناراحتی که داشت، طلب خود را بخشید.

دکتر نوروزی در برنامه فوتبال برتر گفت: همه بازیکنان استقلال مثل بچه های من هستند ولی مساله شخصی نیست که از آن بگذرم. موضوع من باشگاه استقلال است که طراحی مدیریت در بحران ها را داشته باشد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:5
Sweden
06:54 - 1399/08/13
دکتر جان، مرام و معرفت خیلی وقت که در فوتبال ما از بین رفته!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1399/08/13
دیشب داشت برگشتش به اس اس جور میشد میثاقی حرفاشو قطع کرد نذاشت کار درست بشه
پاسخ ها
سالار
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
برو دست خدا با این افکار پوسیده و نادرست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج