آغاز آزمایش بالینی واکسن خوراکی کرونا
۱۰۵۵۰۱۷
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
۲۳۵۷
شرکت بیوتک سمویوو (Symvivo) در بارنبی کانادا، آزمایش بالینی واکسن خوراکی DNA خود، برای مقابله با کرونا را آغاز کرد.

خبرگزاری ایسنا: شرکت بیوتک سمویوو (Symvivo) در بارنبی کانادا، آزمایش بالینی واکسن خوراکی DNA خود، برای مقابله با کرونا را آغاز کرد.

شرکت سمویوو (Symvivo) اعلام کرد: محققان اولین داوطلب سالم را در آزمایش بالینی کووید-۱۹ فاز یک خود در آزمایش bacTRL-Spike ثبت‌نام و تزریق کردند.

بر اساس اظهارات این شرکت، در این روش درمانی مواد ژنتیکی به روده ارسال می‌شوند درنتیجه بدن به سمت تولید واکنش ایمنی در برابر کووید-۱۹هدایت می‌شود.

ماه گذشته، سمویوو با اعطاء کمک‌هزینه ۲.۸ میلیون دلاری شورای تحقیقات ملی برای کمک به مطالعه دارو، آزمایش‌های خود را آغاز کرد. این شرکت گفت که واکسن خود نسبت به سایر واکسن‌های موجود برتر است زیرا از طریق خوراکی تجویز و در دمای اتاق نگهداری می‌شود. این شرکت در حال کار برای ایجاد کپسول واکسن است.

الکساندر گریوز، مدیرعامل شرکت گفت: "در صورت موفقیت، این عناصر می‌توانند هم کووید-۱۹ و هم واکسن را تغییر دهند و این امر باعث توزیع ساده، ایمن و سریع یک واکسن در سطح جهان می‌شود. "

بااین‌حال، آزمایش سیمویوو در فاز اول است و پنج واکسن احتمالی که بهداشت کانادا برای خرید قرارداد بسته است همه در فاز سوم (مرحله نهایی قبل از تایید) قرار دارند؛ این واکسن‌ها از شرکت‌های سانوفی (Sanofi)، گلاکسو اسمیت کلاین (GlaxoSmithKline)، فایزر (Pfizer)، مدرنا (Moderna) و جانسون و جانسون (Johnson & Johnson) هستند.

الکساندر گریوز، مدیر عامل و بنیان‌گذار سمویوو اظهار کرد: این واکسن خوراکی امکان پاسخ مخاطی در روده را فراهم و سیگنال‌های لازم برای از بین بردن ویروس‌ها در بدن ایجاد می‌کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج