گزارش وضعیت کیفیت اینترنت کشور منتشر شد
۱۰۵۵۵۴۳
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
۱۰۰۲
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گزارش وضعیت کیفیت اینترنت ایران در شش ماهه اول سال ۹۹ را با عنوان «ایران در مسیر هوشمندی» منتشر کرد.

خبرگزاری مهر: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گزارش وضعیت کیفیت اینترنت ایران در شش ماهه اول سال ۹۹ را با عنوان «ایران در مسیر هوشمندی» منتشر کرد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: این گزارش با تکیه بر این اصل مهم که کیفیت شبکه حق‌الناس‬ است در راستای سیاست های رگولاتوری جهت گزارش به مردم و شفاف سازی وضعیت کیفیت اپراتورها، حفاظت از حقوق مصرف کننده، بهبود رقابت و ایجاد امکان حق انتخاب برای مشترکان پس از بررسی و مقایسه اپراتورها منتشر شده است.

معرفی اپراتورهای ارائه دهنده سرویس های ارتباطات ثابت و سیار، فناوری‌های اتصال به اینترنت در کشور، شاخص های سنجش کیفیت، تجربه مشتری و وضعیت آماری پهن باند کشور از بخش های مختلف این گزارش است.

بر اساس این گزارش تعداد اشتراک های پهن باند ثابت از ۵۸ هزار و ۳۱۰ اشتراک در سال ۹۲ به ۹ میلیون و ۴۷۹ هزار و ۳۳۷ اشتراک در سال جاری و در حوزه پهن باند سیار از اشتراک صفر در سال ۹۲ به ۷۶ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۱۷۶ اشتراک در سال ۹۹ رسیده است.

بر همین اساس ضریب نفوذ پهن باند ثابت از ۷.۶۳ درصد در سال ۹۲ به ۱۱.۲۸ درصد در سال جاری و ضریب نفوذ پهن باند سیار از صفر درصد در سال ۹۲ به ۹۱.۰۷ درصد در سال ۹۹ رسیده است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1399/08/17
این سرعت اینترنت معادل آفریقاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
تو فکر کردی آفریقا بده من الان تانزانیام اینترنتم ۳ برابر شماست
United Arab Emirates
10:15 - 1399/08/17
سرعت اینترنت در شهر ما کمی متمایل به صفر است , نه فیبر نوری ونه سرور در منطقه ما موجود نمیباشد , درصورتیکه خرید شارز اینترنت سیار سه برابر گران شده وماهانه برای شارز اینترنت باید هفتاد وپنج هزار تومان بپردازیم تا شاید از اینترنت پر سرعت استفاده کنیم , دایم در حال قطع ووصل است , وهیچ استفاده ای از وبسا یت ها نمی توانیم بکنیم . هر چه زودتر رسیدگی شود . در این بحران گرانی , هزینه اینترنت ما تنها هدر میرود .
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/08/17
سرعت اینترنت ار سرعت لاکپشت کمتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج