مدیرعامل ایرانسل: رسالت اپراتور دیجیتال، باز کردن فضا برای ایده‌هاست
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۵۶۲۰۲
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
۱۵۸۷
مدیرعامل ایرانسل در مراسم پایانی «نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل»، یکی از رسالت‌های ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران را «باز کردن فضا برای ایده‌های نو» دانست و با اشاره به تجربۀ موفق ایرانسل در سرمایه‌گذاری روی شرکت اسنپ گفت: امیدواریم بتوانیم به شکل‌گیری و گسترش چندین اسنپ دیگر در ایران کمک کنیم.

برترین‌ها: مدیرعامل ایرانسل در مراسم پایانی «نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل»، یکی از رسالت‌های ایرانسل به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران را «باز کردن فضا برای ایده‌های نو» دانست و با اشاره به تجربۀ موفق ایرانسل در سرمایه‌گذاری روی شرکت اسنپ گفت: امیدواریم بتوانیم به شکل‌گیری و گسترش چندین اسنپ دیگر در ایران کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مراسم پایانی «نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل» بعدازظهر یکشنبه ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۹، با حضور دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل و جمعی از اعضای هیأت‌مدیره و معاونان ایرانسل، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در سالن همایش‌های ایستگاه نوآوری شریف برگزار شد.

این نوآوردگاه (Startup Weekend)، توسط مجموعۀ «ایرانسل‌لبز (Irancell Labs)» و با حضور ۱۰ تیم استارتاپی برگزار شده است. مجموعۀ ایرانسل لبز (Irancell Labs)، شامل سه بخش «تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، از سال گذشته، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل با جامعۀ دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور تأسیس شده است.

مدیرعامل ایرانسل، در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اینکه ایرانسل در گذشته با عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران خطاب می‌شد و در حال حاضر با عبور از آن مرحله، به عنوان «اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران» شناخته می‌شود، گفت: هدف ما این است که در مجموعۀ ایرانسل و کسب‌وکارهای پیرامونی، خدمات جدیدی را متناسب با سبک زندگی دیجیتال مشترکان ایرانسل، فراهم و رضایتمندی بیشتری را جلب کنیم.

عباسی‌آرند افزود: امروزه و با شیوع بیماری کرونا، نیاز جدی بشر به یک سری خدمات خاص، خیلی محسوس‌تر شده است. اگر زمانی از آموزش آنلاین یا دوراپزشکی صحبت می‌شد، کمتر کسی این حس را داشت که یک روز این خدمات، به نیاز جدی کشور و دنیا تبدیل شود؛ اما پدیدۀ کرونا، تحول دیجیتال را تسریع کرد و باعث شد که بسیاری از کشورها، فراتر از برنامه‌ریزی‌های قبلی، به فکر ایجاد و توسعۀ این خدمات بیافتند تا زمینۀ حضور کمتر مردم در مراکز تجمع فراهم شود.

مدیرعامل ایرانسل تأکید کرد: ما در ایرانسل از همان روزهای اول شیوع کرونا، با توجه به بستر خوبی که پیش‌بینی شده بود، توانستیم دورکاری را به صورت حداکثری پیاده کنیم. در شش ماهۀ امسال بیش از ۸۵ درصد، رشد مصرف دیتا نسبت به سال قبل داشتیم و شبکه باید طبعاً پایدار باشد تا بتوان با وجود دورکاری، سطح کیفی خدمات را نیز حفظ کرد.

وی افزود: پس از کرونا ممکن است دیگر شاهد بازگشت به عقب نباشیم و لازم است که شرکت‌های پیشرو، این خدمات را توسعه دهند و آمادگی ارائۀ خدمات جدید را هم داشته باشند.

مدیرعامل ایرانسل: رسالت اپراتور دیجیتال، باز کردن فضا برای ایده‌هاست
عباسی‌آرند اظهار داشت: ایرانسل بر همین اساس سعی کرده مدلی را تعریف کند که ظرفیت‌های موجود در کشور را به خدمت بگیرد و قبلاً هم سرمایه‌گذاری در اسنپ، به درستی انجام شد و اکنون بیش از ۸۵ درصد سهم بازار در شهرهای مختلف ایران را در دست دارد و توانسته است دغدغۀ حوزۀ حمل و نقل شهری را برطرف کند. امیدواریم بتوانیم به شکل‌گیری و گسترش چندین اسنپ دیگر در ایران کمک کنیم.

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز نوآوری ایرانسل گفت: در ایرانسل احساس کردیم این رسالت ماست تا به عنوان اپراتور دیجیتال، فضا را برای کسانی که ایده‌ای دارند، باز کنیم.

مدیرعامل ایرانسل افزود: هدف‌گذاری انجام شده برای این مرکز، این است که هم، در حوزۀ نیازمندی‌های خود ایرانسل و بومی‌سازی آن فعالیت کرده و چالش‌های داخلی را حل کند و هم، بخشی برای ایجاد کسب و کار جدید و توسعۀ اشتغال در کنار کسب و کار ایرانسل ایجاد کند.

وی با اظهار خرسندی و تشکر از حمایت‌های انجام شده از کسب‌وکارهای نوپا توسط دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و پیشرو بودن حوزۀ ارتباطات و فناوری‌اطلاعات با همت مهندس آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، ابراز امیدواری کرد با حمایت از پرورش ایده‌های جدید و سرمایه‌گذاری روی آنها در راستای شکل‌دهی به کسب و کارهای نوپا و ارائه خدمات جدید و کمک به توسعه اقتصاد دیجیتال کشور، گام برداشته شود.

در این مراسم همچنین دکتر حسن بولوردی معاون فنی و مهندسی ایرانسل، ضمن سپاس از حمایت‌های مدیرعامل و هیأت‌مدیرۀ ایرانسل، با ذکر تاریخچه‌ای از شکل‌گیری مرکز نوآوری ایرانسل، گفت با توجه به نقش و جایگاه نوآوری در ایرانسل، با هدف استفاده از ظرفیت تیم‌های استارتاپی خلاق داخلی، از سال گذشته، مرکز نوآوری ایرانسل ذیل مجموعۀ ایرانسل‌لبز تشکیل شده و طراحی آن نیز با معماری مبتنی بر استراتژی «نوآوری باز» انجام شده است.

وی همچنین فرایند جذب و حضور استارتاپ‌ها را تشریح کرد و به گفتۀ وی، پس از مرحلۀ داوری، تیم‌های برگزیده وارد مرحلۀ پیش‌شتاب‌دهی و شتاب‌دهی می‌شوند و پس از ارزیابی نهایی، تیم‌های برتر تحت حمایت شرکت ویستا، به عنوان مجموعۀ سرمایه‌گذار ایرانسل قرار می‌گیرند.

مدیرعامل ایرانسل: رسالت اپراتور دیجیتال، باز کردن فضا برای ایده‌هاست
نخستین نوآوردگاه مرکز نوآوری ایرانسل، از ۱۶ تا ۱۸ آبان ماه، در «شتاب‌دهندۀ کهکشان» این مرکز، دارای مجوز از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد و ۱۰ تیم استارتاپیِ شرکت‌کننده که پس از ثبت‌نام، در ارزیابی اولیه پذیرفته شده بودند، در آن حضور داشتند.

در مراسم پایانی این نوآوردگاه، تیم‌های استارتاپی، ایدۀ خود را در حضور داوران مطرح کردند و به پرسش‌های آنان پاسخ دادند. اسامی تیم‌های برگزیده، فردا دوشنبه ۱۹ آبان ماه ۱۳۹۹، در وب‌سایت ایرانسل‌لبز به نشانی labs.irancell.ir اعلام خواهد شد.

مدیرعامل ایرانسل: رسالت اپراتور دیجیتال، باز کردن فضا برای ایده‌هاست
پس از پایان این مراسم، مدیرعامل ایرانسل در محل مرکز نوآوری ایرانسل واقع در ایستگاه نوآوری شریف حضور یافت و به پرسش‌های تنی چند از خبرنگاران حاضر در این مرکز پاسخ گفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تنورستان_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر