معرفی آثار منتخب جشنواره فیلم کوتاه
۱۰۵۶۴۰۵
۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
۸۶۱
آثار منتخب بخش فیلم کوتاه اولین جشنواره آنلاین فيلم كوتاه «كشف استعداد» که به دليل شيوع و گسترش ويروس كرونا به تعویق افتاده بود، معرفی شدند.
خبرگزاری صبا: آثار منتخب بخش فیلم کوتاه اولین جشنواره آنلاین فيلم كوتاه «كشف استعداد» که به دليل شيوع و گسترش ويروس كرونا به تعویق افتاده بود، معرفی شدند.
 
اسامی آثار منتخب جشنواره فیلم کوتاه «کشف استعداد»
 
به نقل از ستاد خبری جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد»، با معرفی آثار منتخب بخش فیلم کوتاه، اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» ۲۲ تا ۲۹ آبان‌ماه به صورت کاملا آنلاین برگزار می‌شود.
 
اختتامیه این جشنواره نیز روز جمعه ۳۰ آبان‌ماه به صورت کاملا آنلاین برگزار و برندگان بخش رقابتی فیلم کوتاه معرفی خواهند شد.
 
همچنین برگزیدگان بخش کشف استعداد در بخش جداگانه‌ای معرفی می‌شوند که در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» قرار بود ۱۵ تا ۳۱ مردادماه برگزار شود که به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا و شرایط ناامن موجود برای داوران، سینماگران و دست‌اندرکاران، برگزار نشد.
 
در زمان مقرر برای ارسال آثار، ۵۱۲ فیلم به دبیرخانه جشنواره رسیده که از میان آن‌ها ۳۸ فیلم کوتاه توسط هیات انتخاب برای حضور در جشنواره انتخاب و پروانه نمایش آن‌ها توسط سازمان سینمایی و امور سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نمایش آنلاین آثار در اولین جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» صادر شده است.
 
فهرست فیلم‌های کوتاه انتخاب شده در نخستین دوره از این جشنواره در اینجا و همچنین سایت جشنواره به نشانی http://www.talentfilmfest.com در دسترس است.
 
پوران درخشنده، مهتاب کرامتی، آتیلا پسیانی، جواد طوسی و سیروس الوند، اعضای هیات داوری نخستین دوره از جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «کشف استعداد» به دبیری شهرام اسدزاده هستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج