تائید ۶ اقدام به خودکشی دانش‌آموزان در رامهرمز
۱۰۵۹۸۷۱
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
۲۳۸۱
با وجود تکذیب فرماندار رامهرمز، استاندار خوزستان ۶ مورد اقدام به خودکشی دانش آموزان در شهرستان رامهرمز را تائید کرد.

خبرگزاری مهر: با وجود تکذیب فرماندار رامهرمز، استاندار خوزستان ۶ مورد اقدام به خودکشی دانش آموزان در شهرستان رامهرمز را تائید کرد.

غلامرضا شریعتی در نشست خبری آنلاین خود اخبار منتشر شده درباره خودکشی دانش آموزان را غلوآمیز توصیف کرد و گفت: بر اساس گزارش فرمانداری رامهرمز، در یک سال گذشته در این شهرستان دو مورد خودکشی منجر به فوت و ۶ مورد اقدام به خودکشی در میان دانش‌آموزان اتفاق افتاده است.

وی افزود: طبق بررسی‌های صورت گرفته این خودکشی‌ها ارتباطی با فقر و مسائل مالی نداشته اما بررسی در این رابطه ادامه دارد و منتظر گزارش نهایی خودکشی‌ها هستیم.

شریعتی اضافه کرد: قبول دارم که پاک کردن صورت مساله به حل شدن این مشکلات کمک نمی‌کند و باید برخورد واقعی و منطقی با قضیه داشته باشیم، به این معنی که اگر فقر ریشه این خودکشی‌ها باشد باید به آن رسیدگی شود و اگر مسائل دیگر علت اصلی باشد، آنها نیز باید مورد توجه و اقدام قرار گیرد.

وی ادامه داد: رسانه‌ها باید به اطلاع رسانی صحیح در این زمینه کمک کنند و اجازه ندهند اخبار جعلی و ساختگی که احساسات مردم را جریحه‌دار می‌کند، منتشر شود، زیرا انتشار اخبار جعلی خطری است که اکنون همه دنیا با آن روبه رو است.

شریعتی همچنین درباره اختصاص تبلت‌های دانش آموزی نیز توضیح داد: اعتبار این تبلت‌ها تأمین شده و در اختیار اداره کل تجهیز، توسعه و نوسازی مدارس قرار گرفته است.

وی افزود: این اداره کل دو قرارداد برای تأمین تبلت‌ها منعقد کرده که در یک مورد تأمین یک هزار دستگاه و در مورد دیگر تأمین دو هزار دستگاه تبلت باید انجام شود که اکنون سفارش یک هزار دستگاه تبلت آماده است اما سفارش دوم هنوز تکمیل نشده است.

وی اضافه کرد: ستاد اجرایی فرمان امام با کمیته امداد امام خمینی (ره) قرارداد تأمین ۳۰ هزار دستگاه تبلت را منعقد و تکلیف کرده است که شرکت مونتاژکننده تا زمان اتمام این سفارش، موارد جدیدی را انجام ندهد، از آنجا که شرکت مونتاژ کننده قرارداد ستاداجرایی با خوزستان مشترک است این تأخیر مشمول کار خوزستان شده اما پس از مذاکره با ستاد اجرایی موافقت کرده‌اند که سفارش خوزستان به صورت ویژه در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: دو هزار دستگاه تبلت نیز از طریق پتروشیمی‌ها برای شهرستان ماهشهر و بندرامام خمینی (ره) خریداری شده که تا هفته آینده توزیع می‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1399/08/29
پس خرمشهرچی آبادان وغیره وغیره اصلأکل خوزستان ازهمچی محرم هستند ،چی بگم بایدچشم بینا داشته باشید که البته بعضی ازمسئولین خودشان رابه کوری وکری میزنند
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1399/08/29
من همیشه تکذیب اینا را مهر قوی بر تائید میدانم
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1399/08/29
علتش فقر بوده یعنی نداشتن تبلت..
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1399/08/29
وای بر شما.چه کردید با مردم
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1399/08/29
هیچ موقع تکذیب اینها رو باور نکنیم.
Canada
13:10 - 1399/08/29
من خودم دبیر هستم در خوزستان..نه خودم دیدم تبلتی به دانش آموزی داده بشه و نه همکارانم دیدن.فقط با تمام توان با هر وسیله ای مطالب انتقال میدیم.
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1399/08/29
پس به نظر شما علتش بجز فقر چی میتونه باشه؟.. فقر مالی که دنباله رو آن فقر فرهنگی و اجتماعی هم هست
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1399/08/29
جدیدا کودکان از خوشحالی و پولداری خودکشی میکنن خوش بحالشون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج