ویژگی جدید توئیتر؛ «استوری» به سبک اینستاگرام
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
استخدام_4
استخدام_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۵۹۸۷۵
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
۳۸۴۹
توئیتر قابلیت نشر توییت‌های ناپدیدشونده را برای تمام کاربرانش فعال کرد؛ سرویسی که کارکردی مشابه بخش استوری در اینستاگرام را دارد.

برترین‌ها: توئیتر قابلیت نشر توییت‌های ناپدیدشونده را برای تمام کاربرانش فعال کرد؛ سرویسی که کارکردی مشابه بخش استوری در اینستاگرام را دارد و روز سه‌شنبه خبر رونمایی از قابلیت Fleet که در واقع همان استوری توییتر است را منتشر کرد.

ویژگی جدید توئیتر؛ «استوری» به سبک اینستاگرام

توییتر ویژگی استوری را، که خبر آن اوایل امسال منتشر شده بود و در چندین مارکت جهانی آزمایش کرده بود، بالاخره سه شنبه عملی کرد. اکنون تمامی کاربران توییتر، فارغ از اینکه کجا زندگی می‌کنند و با چه وسیله‌ای به توییتر وصل شده‌اند می‌توانند به این ویژگی جدید دست یابند. استوری توییتر سمت راست بالای تایم لاین در یک ردیف از استوری‌های شبیه حباب قرار می‌گیرد.

استوری توییتر به کاربر اجازه می‌دهد محتوای موقتی را به مدت ۲۴ ساعت در حساب خود قرار دهد. توییتر امیدوار است که این ویژگی جدید به کاربران اجازه دهد احساسات و افکار گاه به گاه خود را پست کنند و فشار ناشی از گرفتن لایک و ریتوییت (پاسخ به توییت یک نفر) را کاهش دهد.

ویژگی جدید توئیتر؛ «استوری» به سبک اینستاگرام

درحال حاضر، فلییتز (استوری توییتر) بهترین ویژگی‌ها و ایده‌های استوری اسنپ چت و اینستاگرام را باهم دارد. شما می‌توانید با آن متنی را به اشتراک بگذارید، به توییت دیگران پاسخ دهید یا ویدئویی استوری کنید. ویژگی دیگر آن هم این است که می‌توانید با ضربه زدن روی استوری، به آن استوری پاسخ بدهید یا یک ایموجی بفرستید. این ویژگی دقیقا مشابه اینستاگرام است که با جواب دادن به استوری یک نفر، یک صفحه چت باز می‌شود. البته همچنان نمی‌توانید استوری توییتر را لایک کنید یا آن را ریتوییت کنید. توییتر اعلام کرده است که استیکر‌های مخصوصی را در آینده طراحی خواهد کرد.

باید در نظر داشته باشید که این ویژگی جدید کامل و بی عیب نیست. توییتر اعلام کرده است که هنوز نمی‌توان مشخص کرد یک نفر از استوری شما اسکرین شات گرفته است یا خیر و کسی که شما را دنبال می‌کند می‌تواند با مشاهده پروفایلتان، آنچه را که فلیت (استوری توییتر) کرده‌اید را ببیند یا خیر.

از زمان انتشار این خبر، تقاضا و کنجکاوی کاربران برای مشاهده آن بالا بوده است به طوری که کاربران می‌گویند سرعت عملکرد این برنامه به شدت کاهش یافته است. حتی برخی از کاربران گزارش داده‌اند که این ویژگی باعث شده برنامه توییترشان خراب شود. توییتر در پاسخ به این شکایات گفته است که از این موضوع مطلع است و به زودی آن را برطرف خواهد کرد.

ویژگی جدید توئیتر؛ «استوری» به سبک اینستاگرام

متولیان توییتر اسفند سال ۹۸ از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی این قابلیت خبر داده بودند. این سرویس از آن زمان تاکنون به صورت آزمایشی برای کاربران کشورهایی، چون برزیل و هند فعال شده بود، اما حالا کاربران توییتر از هر جای جهان می‌توانند از آن استفاده کنند.

شبکه اجتماعی توییتر این روز‌ها به انباری بزرگ از اطلاعاتی تبدیل شده است که برای همیشه ثبت می‌شوند و ممکن است برای کاربران دردسرساز شوند. حال گردانندگان این شبکه اجتماعی با اضافه کردن قابلیت انتشار توییت‌هایی که تنها ۲۴ ساعت در صفحه کاربر باقی مانده و سپس به طور خودکار حذف می‌شوند، به دنبال راهی برای رفع این مشکل هستند.

باید در آینده منتظر باشیم ببینیم این شبکه اجتماعی محبوب این ویژگی را تغییری می‌دهد یا باز هم از اینستاگرام و اسنپ چت کپی می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر