روایت بهنام محمودی از آلکنو
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۶۰۴۲۳
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
۱۱۹۷
پیشکسوت و عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال گفت: ما نمی‌توانیم از آلکنو توقع داشته باشیم تحول بزرگی در تیم ملی والیبال ایران ایجاد کند و اگر او بتواند در تیم تاثیر مثبت بگذارد راضی کننده است.

خبرآنلاین: پیشکسوت و عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال گفت: ما نمی توانیم از آلکنو توقع داشته باشیم تحول بزرگی در تیم ملی والیبال ایران ایجاد کند و اگر او بتواند در تیم تاثیر مثبت بگذارد راضی کننده است.

بهنام محمودی عضو کمیته فنی فدراسیون والیبال در گفت وگو با خبرآنلاین درباره پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: در ابتدا نام 13 مربی برای نشستن روی نیمکت اعلام شد و با انتخاب پنج نفر نهایی و انصراف سه مربی، آلکنو و کاستلانی باقی ماندند. دیگر مربیان به خاطر قرارداد باشگاهی که داشتند امکان حضور در ایران را نداشتند. در چندین جلسه کمیته فنی و کارشناسان حاضر در آن بحث جدی در خصوص انتخاب بهترین گزینه داشتند تا با یک برنامه ریزی درست و چشم انداز صحیح سرمربی تیم ملی معرفی شود.

او درباره شانس بالای آلکنو برای انتخاب نهایی فدراسیون والیبال گفت: برنامه آلکنو از باقی مربیان کامل تر بود و کمیته فنی به فدراسیون اختیار داده تا جمع بندی کامل را انجام بدهد. آلکنو تجربه زیادی دارد و می تواند به تیم ملی ایران کمک خوبی کند. ما این توقع را نداریم که سرمربی جدید تیم ملی تحول زیادی ایجاد کند بلکه ما می خواهیم مربی تاثیرگذار باشد. واقعا نمی توان این توقع را داشت که او اول تا آخر تیم را دچار تحول کند. اینکه سرمربی جدید بتواند روی عملکرد تیم تاثیر بگذارد و شرایط خوبی را در تیم ملی ایجاد کند قابل قبول خواهد بود.

محمودی در پاسخ به این سوال که آیا آلکنو گزینه خوبی برای هدایت ملی پوشان است یا خیر؛ تصریح کرد: این مربی روس تجربه زیادی دارد و می تواند از لحاظ فنی به بازیکنان ایران کمک کند. در لیگ ملت ها می تواند بازیکنان مورد نیازش را محک بزند و شرایطی ایجاد کند که تیم با بهترین روحیه راهی بازی ها شود. با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان در المپیک بعدی هم حاضر نخواهند بود این هم می تواند یک موضوع در خصوص ایجاد انگیزه در تیم باشد.

ملی پوش پیشین والیبال ایران درباره اینکه تاخیر در حضور آلکنو در تیم ملی می تواند دردسرساز باشد و مانع آماده سازی مناسب تیم برای المپیک شود، گفت: ما چاره ای جز این کار نداشتیم چرا که سیاست فدراسیون انتخاب مربی خارجی بود و بیشتر مربیان درجه یک که در تیم های ملی حاضر نیستند در باشگاه ها قرارداد داشتند و دیرتر از این مربی روس به ایران می آمدند. برخی نظیر ولاسکو و رزنده هم مربی گری را کنار گذاشته اند.

او در ادامه افزود: برهمین اساس آلکنو شرایط بهتری نسبت به دیگران دارد و می تواند کمک کند. با تجربه ای که آلکنو دارد او می تواند تا المپیک برای انتخاب نفرات تیم ملی تصمیم لازم را بگیرد تا بتوانیم بازی های خوبی انجام دهیم. البته اینگونه نیست که آلکنو تا آغاز تمرینات به ایران نیاید بلکه حتما چند سفر به کشورمان خواهد داشت.

او درپاسخ به این سوال که آیا با سرمربی جدید درخصوص لیست تیم ملی برای المپیک صحبتی صورت گرفته یا خیر؛ تصریح کرد: آلکنو در برنامه های خود براساس شناختی که از بازیکنان ایرانی دارد لیستی را داده است و قطع به یقین یک سری اسامی تغییر می کند با این حال به شکلی نیست که همه بازیکنان اصلی از تیم کنار گذاشته شوند. آلکنو بدون شناخت از بازیکنان به ایران نمی آید و قطعا برنامه های خوبی برای ترکیب تیم ملی دارد.

روایت بهنام محمودی از آلکنو

محمودی در خصوص تعطیلی لیگ برتر و آسیب به آمادگی بازیکنان گفت: این یک موضوع اجتناب ناپذیر است چرا که اکثر کشورها درگیری این مسائل هستند و دست ما نیست. به دلیل اینکه شرایط سلام مردم و بازیکنان هم اهمیت زیادی دارد مجبور به تعطیلی شده ایم. با این حال امیدواریم شرایطی مهیا شود که با تدبیر لازم لیگ ادامه پیدا کند و بازیکنان با آمادگی کافی در تیم ملی حاضر شوند.

پیشکسوت والیبال ایران درباره اینکه آیا تیم ملی می تواند در المپیک در نیمه نهایی حاضر باشد یا خیر اظهار کرد: اگر واقع بینانه بخواهیم به این موضوع بپردازیم باید بگویم کار خیلی سخت است ولی نشدنی نیست. خیلی عوامل باید کنار هم قرار بگیرند تا چنین نتیجه ای کسب شود. فدراسیون، مربی، بازیکنان و دیگر عوامل باید کنار هم باشند تا به نتیجه گرفتن در میدان بزرگی مثل المپیک ختم شود. بازهم باید تاکید کنم که کار سخت است اما ما آرزوی موفقیت تیم را داریم.

این مربی روس تجربه زیادی دارد و می تواند از لحاظ فنی به بازیکنان ایران کمک کند.

بهنام محمودی درباره دلخوری کولاکوویچ و مصاحبه اش درخصوص اینکه او به خاطر صرفه جویی مالی برکنار شده اما حالا فدراسیون یک مربی خارجی را جانشینش خواهند کرد؛ گفت: کولاکوویچ با فدراسیون قرارداد داشت اما به خاطر کرونا و تعویق المپیک او تا شروع مسابقات هیچ فعالیتی نداشت و به نظر نمی رسد از نظر اخلاقی هم درست باشد که بابت کار نکرده پولی بگیرد. اگر کولاکوویچ درنظر داشت در ایران بماند باید قید پول خود را می زد؛ گرفتن پول حق قانونی او بود اما اخلاقی نبود و خودش هم با فدراسیون برسر جدایی توافق کرد.

محمودی در پاسخ به این سوال که مشکل مالی برای انتخاب سرمربی تیم ملی وجود دارد یا خیر؟ گفت: ما این مسائل را در اختیار فدراسیون قرار دادیم و قطعا فدراسیون راهکار خوبی برای این موضوعات دارد. درخصوص انتخاب نهایی فدراسیون هم مسائل مالی مطرح است و گرنه تا الان انتخاب شده بود. امیدوارم هرچه زودتر توافق لازم صورت بگیرد. با این حال نظر من این است که سیاست کلان فدراسیون بعد از المپیک باید تغییر کند و ما به سراغ مربیان جوان ایرانی برویم و به آن ها اهمیت بدهیم.

پیشکسوت والیبال ایران درپاسخ به این سوال که قرارداد مربی جدید تا آخر المپیک خواهد بود یا به نتیجه مربی بستگی دارد، اظهار کرد: قطعا به نتیجه کسب شده در المپیک ربط دارد. فدراسیون می خواهد یک سری فرمول ها و پاداش ها را برای این مسائل در نظر بگیرد. قطعا آقای داورزنی تمهیدات لازم در این باره اتخاذ خواهد کرد تا همه چیز به نفع تیم ملی و بیت المال شود.

او در خصوص حواشی که برای انتخاب سرمربی تیم ملی نوجوانان به وجود آمده است، اظهار کرد: من کامل در جریان انتخاب سرمربی تیم نوجوانان نیستم اما انتخاب سرمربی پایه به کارشناسی و دقت نیاز دارد و اولویت با تیم ملی بزرگسالان بود. آقای وکیلی و مومنی هم زحمات زیادی برای تیم ملی کشیدند. تقریبا می توان گفت 50 درصد بازیکنان شاخصی که امروز شناخته شده اند شاگرد این مربیان بوده اند و می توانیم از چنین ظرفیت هایی استفاده کنیم.

بهنام محمودی در پایان صحبت های خود گفت: من امیدوارم خیلی زود شرایط کشور به حالت عادی بازگردد و مردم از کرونا راحت شوند و ورزش کشور هم بتواند پیشرفت کند. اگر شرایط عادی شود قطعا تیم های ملی و همچنین والیبال می توانند در المپیک نتیجه خوبی برسند. از نظر من هدف همه ما والیبال است و من به شخصه یک سرباز هستم که در اختیار این رشته قرار دارم و همه باید به پیشرفت آن کمک کنیم و کاری صورت بگیرد که در المپیک به نتیجه ختم شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو