وحید امیری: خودمان باید به داوران کمک کنیم
۱۰۶۰۷۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
۱۴۷۹
مهاجم پرسپولیس گفت: فشار روی داوران ما زیاد است. انتظار داریم همانطور که خیلی از مواقع آن‌ها را درک می‌کنیم، آن‌ها هم کمی شرایط را بهتر کنند و قضاوت‌های بهتری داشته باشند.

خبرگزاری ایسنا: مهاجم پرسپولیس گفت: فشار روی داوران ما زیاد است. انتظار داریم همانطور که خیلی از مواقع آن‌ها را درک می‌کنیم، آن‌ها هم کمی شرایط را بهتر کنند و قضاوت‌های بهتری داشته باشند.

وحید امیری پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: واقعا بازی خیلی سنگینی بود و در این شرایط جوی وضعیت خوبی نداشتیم. امروز کیفیت زمین چمن ورزشگاه آزادی خوب نبود و خیلی بلند بود اما با وجود تمام این سختی‌ها نباید از کیفیت تیم صنعت نفت غافل شویم. خداراشکر که توانستیم سه امتیاز بازی که واقعا برای ما حساس بود را کسب کردیم.

او درباره عملکرد داور بازی گفت: ما باید خودمان به داوران کمک کنیم چرا که فشار روی داوران ما زیاد است. انتظار داریم همانطور که خیلی از مواقع آن‌ها را درک می‌کنیم، آن‌ها هم کمی شرایط را بهتر کنند و قضاوت‌های بهتری داشته باشند.

مهاجم پرسپولیس او درباره لغو یا ادامه لیگ برتر گفت: ما به عنوان کسانی که فوتبال بازی می‌کنیم، می‌دانیم فوتبال یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های صداوسیماست. به همین دلیل دوست داریم فوتبال برگزار شود اما باید پروتکل‌های بهداشتی هم رعایت شوند. واقعا مردم در خانه می‌توانند سرگرمی داشته باشند و این سختی‌ها را تحمل کنند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج